Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:13:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Opasni momci, kako sa njima?  (Pročitano 6514 puta)
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
kupis utoku, izrokas govna, odlezis40 god, za to vreme ocelicis i kad izadjes nece smeti niko da te dira  Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
pa naravno da mi necemo da se bijemo ali nasrcu na ovog sto je jak, i on da ne ispadne picka udari prvi.. i sta ja tu da radim , moram ulecet jel da jel mi je dobar drug? Ne mozemo pricati sa njima i otici na pivo kad ih ne poznajemo dovoljno .. prvi put se desilo, kao ta dvojica su prosipali price kad su dosli u nas kvart kod djevojaka da su izbili ovog jakog a nisu uopste i onda ovaj dosao , koga si ti izbio ovo ono i tuca... drugi put je bilo , kao sto lomite ovo, i jedan drug se kao nasmijao i ovaj mu reko sto je smijesno i opalio mu samarcinu i mi smo tu mirno stojali i niko nije nasrnuo na njih... sta raditi u takvoj situaciji, znaci protivnik hoce tucu, tu smo nedje, doduse ja sam slab ali uzmem neki pribor ili nesto

Slusaj, ali stvarno saslusaj, jer ovo shto imam da ti kazem nije duhovita opaska na temu, vec savet koji moze da te postedi dosta toga u zivotu.

Obrati paznju na podebljane delove i prati me.

1. Ko udari PRVI, trazi si ga. (narodski recheno)
A to shto tvoj drug za opravdanje ima "da ne ispadne pichka" - to je najgluplje opravdanje da samoinicijativno popijesh batine, tako da - trazi si ga.

2. Morash da uletish? Razmisli ponovo... Da tvog najboljeg druga napadnu, onda "morash" po bratskom/casnom kodeksu uleteti, jer vidim da je pozivanje u pomoc i stvaranje galame da bi se skrenula paznja neutralnih prolaznika i drugih ljudi ispod casti danas (pazi molim te da ne ispadnesh pichka poshto vidim da ti je toliko stalo do toga)
Ili parafrazirano: Da tvoj drug samoinicijativno skache u bunar, da li bi skochio za njim? Da tvoj drug samoinicijativno jede govna, da li bi mu "bratski" pomogao u tome?
Razmisli chime razgranichavash najbolje drugarstvo i - pravljenje drushtva budali.

3. Ova provokacija je stara ko biblija, i na nju samo padaju iskompleksirane budale (pozdravi druga...)

I za kraj, josh jedan prijateljski savet:

Da si trazio savete kako da se odbranish od ugnjetavanja i nasilnika, koji diraju momka koji samo gluvari u kraju na svezem vazduhu, mozda bi i dobio neki valjani savet...
S obzirom da si se postavio kao neko ko ne zeli da se brani, vec ne zeli da ispadne picka, to sasvim menja prichu, zato i nemoj da se cudish ako se ova tema pretvori u teranje skurnje...

Sve najbolje i nadam se da niko nece da te dira bespotrebno... takodje se nadam da ce dobro da te ulemaju ukoliko i ti pocnesh da budesh jedan od "trazi si ga" momaka  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

No squealing remember "that it's all in your head"

Zodijak
Pol
Poruke 5365
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Molim savjet  Smile

Oh bice Podgorica, Zabjelo... mladi pupoljci buducnosti Crne Gore. Polit benzinom i bacit sibicu.

 Smile
IP sačuvana
social share
I reach my peak, I can't speak,
call my nigga Chic, tell him that my will is weak.
I'm sick of niggas lyin', I'm sick of bitches hawkin'
matter of fact, I'm sick of talkin'.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
kakava si ti picka Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 22.0.1229.94
sta se desava, si ziv ? Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
ja ne razumijem kako mozete tom jaranu pogledati u oci....
vas trojica sjedi i gleda kako ga neko maltretira Smile
i onda posle toga se s njim druzite...ja bi vas pljunuo....

ali ajde...ocigledno je da nista stvoreni za takve stvari...
moj savjet vam je da se klonite nevolja..i da se ne kurcite....
a ako se vec ne mozete klonuti nevolja...podnesite to kao muskarci..mozda to sad niste...jer ste jos klinci..
ali jednog dana cete morati biti muskarci...
a ako u tom dobu u kojem ste sada...
to ne naucite..necete muskarci postat nikad...bit cete picke do kraja zivota...
kojima je vazna samo njihova guzica....
ja bi pre poginuo nego ostavio jarana ...ili bilo koga ko je samnom ..
kad si s nekim u drustvu..s njim dijelis sve i dobro i lose...pa i batine ako treba...
nos  i usna zarastu...sljive prodju...i ne bole toliko..
koliko boli osjecaj u nekome ko te smatrao za prijatelja...a ti ga tako izdao...
a i covjek se bolje osjeca...kad zna da nije picka....
pa makar i dobio po picki....

ja sam na slican nacin stekao druga do groba sto se kaze....
koji mi je posle toga valjao hiljadu puta....i sad nakon skoro 15/20 godina od tog dogadjaja
cujemo se  telefonom kao da mi je rod blizak...iako smo dva razlicita sveta....

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


mlad lep dozvoli uspesan

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 257
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 15.0.1
mob
BlackBerry 
Ma bre prvom sl prilikom kad vam pridju  ti likovi na keca jednog izujes stikom po lobanji  em posle mozes da ga isutiras ko svinju kad padne em ovi jnegovi nece smeti da krenu
IP sačuvana
social share
GG
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Sto zezate klinca...
Eto, ima 17 godina i sam kaze da nije fizicki jak kao cg medjedi oko njega..
Kao da mu to nije najveci problem...

Nego, sinak... zajebi ih sve... zaradi pare... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
nema s tim veze fizika...

i jazavac je mali ...pa ga medvjed rijetko kad pojede....
usudi se i upusti u borbu s njim samo ako je "godina slaba"  i ako je bash gladan..
a ako ima drugu opciju ne prilazi njegovoj jazbini..posto se jazavac bori do poslednje kapi krvi...

srcem se prijatelj voli i brani a ne snagom...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Epic tema...

Ovako, prvo pozdrav za sve  Smile

Kao drustvo upali smo u male probleme , prije nekoliko mjeseci dvojica momaka su dosla da se qurce u nas kvart doduse starija, ali nas je bilo malo vise ali uopste nismo jaki osim jednog kome su se i qurcili, pretrpjeli smo mnogo tog dana cak je jedan drug dobio i 2-3 udarca i nismo uleceli vec je ovaj 'jaki' razdvojio i smirili smo se. Takodje juce nam se desila ista situacija, doduse drugi momci u drugi kvart... Sad me zanima, ja uopste nisam jak, doduse za svoje godiste sam slab ali moze se reci da imam ''muda'' da smijem dosta toga da uradim... E sad ako je nas 3-4 u drustvu i dodju neki momci da nam se qurce koji bi nas izbili, tj. da se kurce ovom 'jakom iz naseg drustva' sta ja da radim u toj situaciji, kao sto sam rekao slab sam.. ako ne uletim ispadam velika picka jer mi je to najbolji drug ikada, takodje ako uletim sigurno cu dobiti nekoliko udaraca... takodje od tih nereda poceo sam uvjek nositi farmerice sa kaisem , e sad da li je to resenje, jednostavno izvadim kais i idem na sve? Kais mi niko ne moze uzeti (policija) kao sto mogu boks , sipke i ostala sranja. Veliki pozdrav, imam 17 godina... Ja ne pravim probleme ali ovaj dobar drug izgleda jako pa ga ovi momci od 19-20 godina vecinom provociraju a posto sam ja snjim nalazim se u veoma losoj situaciji. Molim savjet  Smile

Zadnji put kada smo mi kao drustvo imali slican problem, moj jedan drugar je lepo skocio na ovoga koji je pravio probleme, oborio ga na zemlju i seo na njega. Ovi ostali sa suprotne strane(iako ih je bilo vise) su samo posmatrali sa strane i niko ni da upadne. Posle su se lepo pokupili, sagnuli glave i pobegli. Da imas "muda" upao bi kada su krenuli da ti diraju drugara, ne bi dozvolio da ga tuku. To je jednostavno tako, u pravoj situaciji ih ili imas ili nemas...

Moj savet ti je da jednostavno "okrenes drugi obraz" i odes od takvih situacija ako si vec takav. Ako vec ne smes da upadnes u tucu i da se ispesnicis sa nekim ako vec dodje do toga jps gore neces moci da vadis oruzje i da udaris nekoga. Tek za to ti treba poseban sklop tj. da imas zelju da bas povredis nekoga i da to i ucinis...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 11:13:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.