Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ono kao ljubav ~ TV sitcom na RTS-u  (Pročitano 27770 puta)
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG 
Ја једва чекам као велики љубитељ телевизије било коју домаћу серију. И свакој оваквој серији увек пружим шансу. Тако ћу и овој. Али с обзиром да знам какве се све комичне серије раде ван наших граница, знам да ми можемо више. Духовита смо нација, имамо одличне глумце али у првој епизоди то нисам видео. Рекао сам да радње нема, комичних реплика рецимо да има али некако они разговори Бобе и Која толико не интересантни као без глуме... Сергеј у суштини само копира оно што је урадио у Кенгуру (оћеш киселу? - - - мени киселу једну, не не пиво једно мало  Smile).
Надам се да ће бити боље од следеће недеље.


Е да нема везе са познавањем филма и серија итд. али она уводна шпица траје пола сата, много бре.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Recimo da jesi upravu za vecinu stvari koje si napisao ajmo  upravo kao sto si rekao da sacekamo neku narednu epizodu pa ada sudimo o glumi ... Ovo je tzv Pilot epizoda... nesto sto nas samo uvodi u dalju pricu ... upoznaje sa likovima .... Radnja ? Pa sad ne znam kakvu radnju ocekujes od serije ovog tipa ... sam naziv kaze "ono kao ljubav" sto znaci da cemo se uglavnom vrteti oko ljubavnih zgoda i nezgoda ova tri para .... Pomenuo si Kengura eh da je vise scena kao u Kenguru i filmova kao sto je pomenuti .....

I da slazem da spica traje predugo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 2238
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Prva epizoda je sranje, kao što će verovatno biti i ostatak i kao što se moglo očekivati od nazovi reditelja
Gorčina Stojanovića. Ne bih komentarisao samu seriju, jer je naravno neću više gledati, ali ima jedna zanimljiva stvar. Meni nije jasno čemu uče na toj Akademiji ove likove?? Ko je dao diplomu npr. Bojani Stefanović?
Ili onom debelom Miletiću? Ma svi domaći ( a toliko samopromovisani ) glumci mlađi od 50 su propas'.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
ono, kao, sranje?

moze tako?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Prva epizoda je sranje, kao što će verovatno biti i ostatak i kao što se moglo očekivati od nazovi reditelja
Gorčina Stojanovića. Ne bih komentarisao samu seriju, jer je naravno neću više gledati, ali ima jedna zanimljiva stvar. Meni nije jasno čemu uče na toj Akademiji ove likove?? Ko je dao diplomu npr. Bojani Stefanović?
Ili onom debelom Miletiću? Ma svi domaći ( a toliko samopromovisani ) glumci mlađi od 50 su propas'.

sta sam ja rekao....  Smile ( ovde unapred vec znamo odgovore cim se pojavi tema za nesto domace )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Odgledao sam nešto malo. Šta reći za rad iza kog stoji kvazi reditelj Gorčin Stojanović? Ja stvarno ne znam gde je kreativnost tim rediteljima koji dobijaju pare da rade serije, počevši od plitke scenografije pa na dalje... Samo ne znam kako su Koju ubedili na ovakvo sranje, on je čovek koji pažljivo bira uloge i ne zaslužuje da traći vreme na ovakvu glupost...

Jebote, da li je moguće da od toliko mladih autora i toliko talentovanih ljudi, mi u Srbiji proizvodimo ovakve stvari koje se nazivaju "serijama"... Jedine dve normalne serije su bile otvorena vrata i vratiće se rode... E otvorena vrata je sitkom koji može uvek da me nasmeje, pun je originalnosti i humora koji samo debilu ne može da se dopadne. A ovakve stvari koje kopiraju scenografije iz hrvatskih serija (npr bitange i princeze), mogu da me nasmeju zbog dve-tri duhovite replike i to je to.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
@Borkes-u  ili opravdano odsutnom Orpheusu ne smem da protivrecim ..... sto se bilo cega tice kada su filmovi i serije upitanju ali nisam ocekivao i od tebe u startu ovakav komentar ( bez obzira na opravdanost stava o Gorcinu )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
LG 
Jebote, da li je moguće da od toliko mladih autora i toliko talentovanih ljudi, mi u Srbiji proizvodimo ovakve stvari koje se nazivaju "serijama"... Jedine dve normalne serije su bile otvorena vrata i vratiće se rode... E otvorena vrata je sitkom koji može uvek da me nasmeje, pun je originalnosti i humora koji samo debilu ne može da se dopadne. A ovakve stvari koje kopiraju scenografije iz hrvatskih serija (npr bitange i princeze), mogu da me nasmeju zbog dve-tri duhovite replike i to je to.

У суштини то је то. Где су ти силни духовити млади људи са новим форама, новим стиловима, а има их сигурно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
HTC Sensation
@Borkes-u  ili opravdano odsutnom Orpheusu ne smem da protivrecim ..... sto se bilo cega tice kada su filmovi i serije upitanju ali nisam ocekivao i od tebe u startu ovakav komentar ( bez obzira na opravdanost stava o Gorcinu )

Aj pojasni?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
@Borkes-u  ili opravdano odsutnom Orpheusu ne smem da protivrecim ..... sto se bilo cega tice kada su filmovi i serije upitanju ali nisam ocekivao i od tebe u startu ovakav komentar ( bez obzira na opravdanost stava o Gorcinu )

Dovoljno mi je bilo da vidim kakvu fotografiju koriste kada je kafić u pitanju, a potom i kako im stanovi izveštačeno izgledaju, pa da shvatim da će ovo biti još jedna plitka serija koja je snimljena samo da bi se obrnule pare... Ovakve serije nemaju prvenstveno vizuelnu kreativnost i spunjene su nemaštovitošću... Setimo se svi scenografije u rimejku Pozorišta u kući...I sve je to bilo tako lepo i slatkasto da smo posle druge epizode svi dobili šećernu bolest. A o scenariju i da ne govorim budući da ga je pisala devojka reditelja rimejka. Neka naprave tragediju, pa neka iz toga izvuku komičnu situaciju...Glupava plavuša koja skače po stanu i urla kako novi komšija ubija ljude, hm da... to viđamo svaki dan. I deifinitivno nije smešno. Ovako smo dobili još jednu zatucanu tv seriju.

Jebote, da li je moguće da od toliko mladih autora i toliko talentovanih ljudi, mi u Srbiji proizvodimo ovakve stvari koje se nazivaju "serijama"... Jedine dve normalne serije su bile otvorena vrata i vratiće se rode... E otvorena vrata je sitkom koji može uvek da me nasmeje, pun je originalnosti i humora koji samo debilu ne može da se dopadne. A ovakve stvari koje kopiraju scenografije iz hrvatskih serija (npr bitange i princeze), mogu da me nasmeju zbog dve-tri duhovite replike i to je to.

У суштини то је то. Где су ти силни духовити млади људи са новим форама, новим стиловима, а има их сигурно.

Upravo. Toliko je mladih ljudi završilo fakultete, ali ne mogu da dobiju lovu jer ona ide u džepove nekome ko ima kultno ime kao Goran Paskaljević, Darko Bajić ili Gorčin Stojanović... Neko bi trebalo da im pošalje mejl (pod uslovom da imaju adekvatno znanje za rukovanje kompjuterom iliti internetom) da je njihovo vreme prošlo i da je publici zaista pun kurac filmova kao što su balkanska pravila ili optimisti..treba oformiti udruženje koje bi pogledalo jedan njihov film koji su izbacili u poslednje vreme (tipa na lepom plavom dunavu), pa im onda zabraniti da se bave kinematografijom..bar u ovoj zemlji. i ne, neće srpskoj kinematografiji skoro da svane (koliko se god pojedinci trudili) baš zbog ovakvih ljudi koji uzimaju pare u svoj džep da bi prodavali narodu svoja nekreativna izdrkavanja počevši od seljaka pa do ono kao ljubav, serije gorčina stojanovića.

pogledao sam dovoljan broj studentskih filmova koji su rađeni bez budžeta, a izgledaju mnogo bolje od svakog dela koje sam pomenuo u tekstu gore. i umesto da se njima daju pare da pokažu narodu svoje vizije, počevši od horora pa do komedije i akcije, ne - provereni ljudi dobijaju kintu.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.