Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Only God Forgives / Samo Bog prašta (2013)  (Pročitano 1933 puta)
26. Jun 2013, 21:00:04
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 21.0
   Only God Forgives  / Samo Bog prašta (2013) 

>> IMDb <<



Opis Filma:

Džulian (Ryan Gosling) je uvažena persona u kriminalnom podzemlju Bankoka koji vodi boks klub i lanac krijumčarenja zajedno sa bratom Bilijem. Bili biva ubijen i vođa krimi podzemlja, dama Kristal (Kristin Scott Thomas), dolazi iz Londona da preuzme telo. Kada ga majka Džena natera Džuliana da izmiri račune sa ubicama njegovog brata, Džulian će se naći u konačnom obračunu.





Žanr:   Crime | Drama | Thriller

Režiser:  Nicolas Winding Refn

Glavne uloge: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Yayaying Rhatha

Izvor teksta

happynovisad
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
NWR je postao jedan od najboljih reditelja u Holivudu, a sudeći prema trejleru ovog filma, izgradio je stil i nadam se da će bar još jedan film u budućnosti imati ovakav fenomenalan izgled, muziku i krimi priču. Nisam gledao ranija ostvarenja (sem Drive), i nadam se da će biti dobar bar koliko i prethodni film.
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 21.0
  Meni se Drive dopao iako je ispod njegovih mogućnosti i nije najbolje što je uradio.
  Nisam još gledao ovaj film jer nije preveden. Pratio sam koliko sam mogao Kanski festival i mogu da napišem samo da je film od strane kritike uzviždan zbog "ultranasilnih scena i hektolitara prolivene krvi".
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
  Prvo da se zahvalim prevodiocu što je tako brzo i dobro preveo film tako da se sad može gledati.
  Upravo sam ga odgledao i još nisam siguran na čemu sam pa ću ga malo porediti sa Drajvom.
  Deajv je izuzetno vizuelno bogat, ovaj je još bogatiji, Drajv je imao odličnu muziku, ovde je muzoka još bolja, Deajv je bio pomalo spor, ovaj je još sporiji, Drajv je imao koliko toliko složenu priču, ovaj film to nema. Sam početak mi je zbog izuzetno dobre fotografije, usporenosti pokreta i poziranja R.Goslinga više ličio na neki foto sešn nego na film. Znam da film čine pokretne slike ali ovo mi je zbog svega navedenog više ličilo na pokretne postere koji su malo ubrzani odlično snimljenim scenama akcije.
  Kad sam uspeo da se u početku malo adaptiram na ovaj pomalo uspavljujući ritam Refn je u pravo vreme uveo i predstavio sve likove koji su važni za radnju. Mislim pri tom na K.S.Tomas koja je nadmašila ostale.
  Dobro je ovde predstavljen i sukob dva glavna muška lika koja su na neki način primorana da ratuju. Gosling je ovde pored svega jedini pozitivan lik iako bi neko pomislio da bi to trebao da bude šef policije koji bar po svom zvanju mora da poštuje pravila i zakona. E ovaj to nije, više mi liči na Boga i to onog iz Starog zaveta koji sabljom na zemlji deli pravdu.
  U svakom slučaju ovo treba bar informativno videti uprkos vrlinama i manama koje ovaj film ima.
« Poslednja izmena: 20. Jul 2013, 22:10:07 od zoranjurkovic5@gmail.com »
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.058 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.