Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 09:55:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: One vole lose momke  (Pročitano 73592 puta)
Clan u razvoju


naj...

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 42
Zastava sabac
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k510i
 Smile
Hocete li dve nase domace izreke.
Sto zenu vise bijes, to te vise voli.
Zenu treba tuci svaki dan, ako ti ne znas zasto-ona zna.

P.S.-zene, ne shvatajte ovo previse ozbiljno i licno. A i mrzi me da citam feministicke odgovore na ove narodne umorvorine kojih zapravo nisam ja autor nego neko mnogo stariji, pametniji i iskusniji...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 147
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Nokia 3720 classic
Citat
Zašto misliš da kad tip priđe ribi, sve ostale ribe u okolini misle da je luzer i podsmevaju mu se?
Ne mislim generalno, choveche, nego kad pridje sa tom forom. Prochitaj lepo shta sam napisao. Ugalvnom sa se osvrnuo na bezveznost tog komentara.

Citat
Баш сте лоши момци...
Sad kad pochnu devojke da se loze na nas, jer smo loshi. Jupi  Smile

@vecha
Neka su ove poslovice bezveze, neke stvari koje se ovde pominju i nisu tako neutemeljene. Recimo, ja sam u srednjoj shkoli imao chesto prilike da vidim kako neki vrlo popularni likovi u shkoli, odredjene ribe po nekoliko puta poshalju na neka mesta (u tri lepe ...), i tim devojkama je to sasvim normalno i uobichajeno. Naravno, ne verujem da one to rade zato shto im to prija, vec im godi shto taj lik na bilo kakav nachin obraca paznju na njih. Niti su mi jasni likovi koji se tako ponashaju, a tek mi nisu jasne ribe, kojima to ne smeta.

@Livingstone
Iskreno mi odgovori, kako bi ti reagovala kad bi ti prishao dechko sa komentarom koji se pominje u tekstu, ili nekim slihcnim njemu?
IP sačuvana
social share
nobody is perfect.
I`m nobody!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
Poslala bi ga u PM!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Poslala bi ga u PM!

to je zato shto si stipsa  Smile kad bi ti rekao : "ako popijesh pice sa mnom ,dopusticu ti da me poljubish " - e tu bi se vec zamislila ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
Nokia 

@Livingstone
Iskreno mi odgovori, kako bi ti reagovala kad bi ti prishao dechko sa komentarom koji se pominje u tekstu, ili nekim slihcnim njemu?

Verovatno bih umrla od smeha i ljubazno bih ga zamolila da nestane iz mog vidokruga.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 
pa daaaaaa, i mi koji smo tripozni? jer su nas uplasili... i onda idemo u pm? a jos sa takvim stvarima sto je nerealno, al zbog realnost gde zivimo ipak realan. onda sta radimo, naravno cemo tripovati od zenu da toliko ce nama ugoditi da cemo izgubiti jaje.  Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG 4X HD
Citat
a kod onih 5% lik sa takvom prichom ce mozda i da prodje.
vidi,5% i nije losh procenat,startujesh 20 riba i kod jedne ce da prodje  Smile 
dodushe kod jedne od dvadeset ce da prodje bilo koja pricha.

A da zene vole "loshe" momke je dokazana stvar,o tome nema potrebe diskutovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


iza sedam gora, iza sedam mora....NADJA!!! xeexexe

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 776
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
nije stvar da li su losi ili ne, pa niko pored sebe ne voli da ima zlu osobu, majku mu! vec je stvar u tome, kako i pise u tekstu, da zena ne zeli da zivi sa beskicmenjakom, nekim ko ce preko svega preci, kome ce moci da radi sta hoce. zena mora da bude u stanju da postuje svog coveka, kao i on nju, jer bez uzajamnog postovanja ne moze biti ni ljubavi. a postovanje se stice, kako sa jedne, tako i sa druge strane, od samog pocetka, tako da, po meni, muskarac mora odmah jasno da stavi do znanja da s njim nema zaebancije...eto toliko od mene  Smile
IP sačuvana
social share
Pa da, mi smo biljke, a ne ljudi, ili bolje reci, vise biljke nego ljudi, a iz zemlje gde smo rodjeni, izbija sva nasa snaga, pa ako zemlju napustimo, nismo vise biljke, a ni ljudi, nego laki otpaci, koje zivot baca tamo amo prema vetru prilika.

Ne volim samo tebe, ti to znas, ne volim ni samo Djinu, sutra ili preksutra volecu i slikacu druge slike.  Necu se kajati ni za jednu ljubav koju sam ikada osecao, kao ni za mudrost ili glupost koju sam zbog nje pocinio.  Tebe mozda volim zato sto si slicna meni.  Druge volim jer su sasvim drugacije no sto sam ja.


Umetnost je znacila: iza svake stvari otkriti Boga.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa sad... zna se sta su i ko su losi momcovi  Smile
mangupi, shmeckeri, razni drcni momci  Smile to je stvar imagea, a ne podele na dobar- losh- zao   Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
dobar - losh - zao - zliji  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 62
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 09:55:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.