Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ona (mlada) trazi (stituiranog) njega. Dopuna za upoznavanje ?!  (Pročitano 198611 puta)
Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Chrome 10.0.648.204
Sto se tice ove devojke Stefane,moj najbolji drug je bio sa njom i spavali su. Sada moj drug krece za Italiju u subotu,ona je to nekako saznala i odmah je trazila da se vide i da spavaju opet kao navodno ga voli. U stvari devojka voli pare.  :D
IP sačuvana
social share
Nikodina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.16
mob
Nokia N97
A i Soraji je ispala sisa koliko čujem ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Sto se tice ove devojke Stefane,moj najbolji drug je bio sa njom i spavali su. Sada moj drug krece za Italiju u subotu,ona je to nekako saznala i odmah je trazila da se vide i da spavaju opet kao navodno ga voli. U stvari devojka voli pare.  :D

wau mačko blago tebi.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Pocetak

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 378
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.62
Pita Muja Fatu...Fato,bi li spavala sa mnom za 1000 evra.Ma bi Mujo,Fata ce!!!A za 10 evra???Sta ti smatras da sam neka kurva...besno ce Fata!!!Sta si,to smo ustanovili,sada pregovaramo...rece Muja!!!Apropo Marica i zene mu,zao mi zene,malo se zajabucnula,nije ni direktor,nece biti ambasador,a i brate...matora je 40 godinica!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ljudi moji!
U planu sam da istrazujem temu POVEZANOST FIZICKE PRIVLACNOSTI I SLIKU O SEBI( radi se o magistarskom nacrtu), ali nikako nemogu da dodjem do instrumente i upitnike za SELF- KONCEPT, SLIKU O SEBI i sl. !

dali bi mogao neko da pomogne na ovu temu???

pisem ovde jer bi se mozda pronasao neki odgovor o PRIVLACNOSTI  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
Self koncept sam ja merila preko Higinsovog koncepta selfa, odnosno Testa ego percepcije i ego ideala. To ti je ona priča o Realnom selfu (ko sam ja?), Idealnom selfu (kakav bih želeo da budem?), Moralnom selfu (kakav bih trebao da budem?). To su moji prevodi, odnosno prilagođavanja, a pravi nazivi su ''real self'', ''ideal self'' i '''ougth to' self''. Tako i traži u literaturi.

Jebada kod ovog sistema je što je tehnika kvalitativna i što će ti oči ispasti na nos dok sve ne kodiraš u brojke. Ludilo, još moraš i sam da smisliš KAKO, jer čitav postupak zavisi od toga šta meriš i šta ti treba.

Imaš i Bekov self koncept u okviru testova za depresivnu kognitivnu trijadu, pa jedan od njih je Self koncept, to se lako zadaje, ocenjuje i interpretira. Sve zavisi koliko imaš vremena i živaca. Smile Ja sam imala i jedno i drugo.

Privlačnost se, koliko ja znam, ne meri, tj. nema upitnika jer to nije psihološki konstrukt. Najčešće se uzimaju procene ljudi o privlačnosti drugih, recimo - pokazuju se slike pa se na skali Likertovog tipa ili nekoj jednostavnijoj procenjuje nečija privlačnost. To je subjektivan kriterijum, ne može da se meri kao ostale stvari, to ti je valjda jasno.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Sto se tice ove devojke Stefane,moj najbolji drug je bio sa njom i spavali su. Sada moj drug krece za Italiju u subotu,ona je to nekako saznala i odmah je trazila da se vide i da spavaju opet kao navodno ga voli. U stvari devojka voli pare.  :D

wau mačko blago tebi.
selebrti  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 29 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.