Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:18:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On-line kupovina  (Pročitano 48422 puta)
06. Mar 2011, 09:02:00
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.107
pozdrav svima,

jos jedna alternativa vezana za on-line kupovinu, ukoliko ima zainteresovanih za bilo koji vid kupovine i sa svakog mesta, bez nekih vecih prepreka (a to mogu biti prodavci koji ne salju svoje artikle u Austriju i Srbiju i kopije originala koji nisu dozvoljeni u EU zbog brenda) moze da se odradi bez problema.
Da biste znali koliko ce vas kostati zeljeni artikal, dovoljno je samo da mi posaljete link ka proizvodu i u najkracem mogucem roku cete dobiti odgovor koliko bi vas taj artikal kostao i koje je vreme isporuke za isti.
Ukratko, bavim se on line kupovinom od 2003 godine i iza mene je sad vec 8-ma godina iskustva i preko 4000 kupljenih artikala iz inostranstva. samo pro google-ajte reci "ebay sifacca" i sve ce vam biti jasno
Smile

« Poslednja izmena: 06. Mar 2011, 13:05:27 od sifacca »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Preporucujem ovog clana za saradnju,zbog toga sto sam od njega kupio artikal i sve je proslo u najboljem redu.Sve najbolje....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Chrome 9.0.597.107
jel mozemo da znamo samo neke detlje? Npr. da li ti tu robu preuzimas u eu pa onda donosis u Srbiju ili kupovina vazi samo za sajtove koji vrse isporuku u srbiji( kojih je jako malo)?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
Moze neki kontakt mail?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Posto znam da ovaj clan ima dosta posla pa nestize da obilazi sve sajtove i forume,evo ja cu vam dati njegoh skype nalog pa ga dodajte najbolji nacin da saradjujete skype nalog je:sifacca a mail je:vladawolf@gmail.com
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.107

cena artikla, postarina do Austrije, najverovatnije carina u iznosu 20% od ukupne cene (to se dokumentuje pri isporuci artikla ) i meni 15 eura da se to donese u Beograd
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.107
jel mozemo da znamo samo neke detlje? Npr. da li ti tu robu preuzimas u eu pa onda donosis u Srbiju ili kupovina vazi samo za sajtove koji vrse isporuku u srbiji( kojih je jako malo)?

Sve se u sustini salje unutar EU, a ja to posle organizujem do mene, pa dalje isporucujem. Onaj ko zeli, moze i samo placanje, ali onda sam snosi troskove carine, tj ja sa time nemam nikakve veze.
Ova situacija moze da se isplati samo u slucaju da su artikli veoma male vrednosti, i u tom slucaju je uglavnom zemlja odakle se salje kina.
Sto se tice kupovine artikala iz EU, ne znam koliko ce vam se isplatiti samo placanje, jer ovi nasi skidaju kozu sa ledja kada carine nesto. Iskustva su razlicita, imao sam ih i ja, ali ne zelim vise da stupam sa njima u bilo kakav vid komunikacije jer je beznadezan.
Recimo da se kupi neki artikal do 50eura u Nemackoj, tipa patike ili nesto slicno, ukoliko prodavac i hoce da vam to posalje na kucnu adresu, ta postarina ce biti sigurno duplo visa nego za Austriju, tj ako je za Austriju 15 eura, do Srbije ce biti 30eura, ne racunajuci troskove carine. Tako da ja tu nikako ne vidim racunicu, i taj deo posla ja obavljam a vi ne brinete za te troskove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 9.0.597.107
i ono sto je u sustini veoma bitno, nisam ogranicen u smislu da ne mogu da kupujem u bilo kojoj zemlji, samo je pitanje da li prodavac salje na moju destinacionu adresu, tj tamo gde to zelim da primim.

Znaci svi sajtovi dolaze u obzir koji hoce da salju u EU, moze i usa, varijanta direktno slanje ili skupljanje vise artikala pa slanje u EU

inace kad pogledate moj profil na ebay(tako sto kliknete broj fidbekova), videcete koliko imam razlicitih vrsta artikala, logicno je da ja licno to sve ne mogu da koristim, to su uglavnom artikli po narudzbini i skoro svaki dan se poneki artikal naruci Smile
« Poslednja izmena: 06. Mar 2011, 21:34:41 od sifacca »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You are a legend in your own mind

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 2193
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple Iphone 4s
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 10:18:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.