Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:36:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On je neodredjen.. Kakva da budem ja?  (Pročitano 6979 puta)
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
pa to i ja kazem... sta da ceka ako je situacija vec poznata? Nek okusa srecu... ako uspe, uspe ako ne...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Procurelo je do njega tako sto je od te moje prijateljice najbolji prijatelj brat blizanac od njegovog najboljeg prijatelja, koji su opet meni super prijatelji...  Smile  Smesno, zbilja, a poruke sam pokazala jer sam mislila da mi je ta prijateljica stvarno prijateljica, a evo sad sam se cula sa blizancima i saznala da je ona u stvari sabotirala sve iz ciste ljubomore, cak je rekla tom N da ju je razocarao jer se muvao sa mnom... Oboje imamo oko 20, tri godine je stariji, a sexualni odnosi su trenutno najmanje bitni... oboma, jer emocije i misli ipak igraju glavnu ulogu.. i ja sam njemu sve vec rekla, problem je sto on sam ne zna sta ce ili nece, eto malo pre me je zvao rekao da ga ne interesujem, a onda je zvao blizanca i rekao mu kako je meni rekao da ga ne interesujem a da to nije mislio, cak naprotiv, i to je onda meni blizanac javio... sve to zbog problema s porukama, i zbog toga sto previse verujem ljudima... i sta sad???  Smile
IP sačuvana
social share
Smrt sede sa njim za sto...
- Poznata si mi odnekle, jesmo li se vec sreli? - upita on.
- Ne verujem, sigurno bi se mene secao...

Nihil homine est miserius aut superbius...
Fide, sed cui, vide...
Corrige praeterium, praesens rege, cerne futurum...
Amor vincit omnia...
Mutare quod non possis ut natum est, feras...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
... a mozda se u medjuvremenu ispostavi da blizanci ipak nisu blizanci Smile Dobra prica za neku sapunicu, jos samo da Betmen iskoci iz nekog grma, medjutim zauzet je jer je sa Zagorom otisao da pronadje Bonda koji je, inace nestao u akciji u kojoj mu je zadatak bio da spasi Pamelu  Smile

Salu na stranu  Smile Ne zameri, ali... sve u svemu... svi ste se zapetljali ko pilici u kucine i ko kome kako iz kog razloga... Smile ili ti pokusavas malo da nas zezuckas  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ma znam da zvuci smesno, ali sve je cista istina... Cak, nije bas toliko smesno iz mog ugla... Sve je bilo bas lepo, ali pretvorilo se u neku tele-dramu... A sad bi mi mogao neko i pomoci, savetom, slicnom pricom... jer tek sad ne znam sta da radim......  Smile
IP sačuvana
social share
Smrt sede sa njim za sto...
- Poznata si mi odnekle, jesmo li se vec sreli? - upita on.
- Ne verujem, sigurno bi se mene secao...

Nihil homine est miserius aut superbius...
Fide, sed cui, vide...
Corrige praeterium, praesens rege, cerne futurum...
Amor vincit omnia...
Mutare quod non possis ut natum est, feras...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Savet  Smile ... disi punim plucima i uzivaj u zivotu  Smile
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
uzivam ja... ali na neki svoj nenormalan nacin.. Smile
a savet vezan za temu??
IP sačuvana
social share
Smrt sede sa njim za sto...
- Poznata si mi odnekle, jesmo li se vec sreli? - upita on.
- Ne verujem, sigurno bi se mene secao...

Nihil homine est miserius aut superbius...
Fide, sed cui, vide...
Corrige praeterium, praesens rege, cerne futurum...
Amor vincit omnia...
Mutare quod non possis ut natum est, feras...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia n73me
Ma lik te hoce ali ima nesto sto ga koci....a sad sta je to.....mozda nikada necemo saznati  Smile

Evo....ja da sam na tvom mestu kulirao bih ga jedno nedelju-dve, cisto da se zapita sta ti bi odjednom....i onda napaaaad, i sve ces znati...a i vreme je na vasoj strani jer ce se u medjuvremenu "spustiti prasina".
IP sačuvana
social share
I ja svrljam po netu.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
e pa stvarno, u prevu si... nemam pojma sta ga koci, a ni kako da ga otkocim... rekla sam mu da me ne zove vise dok se ne smiri, da trenutno nemamo o cemu da razgovaramo i da vise pazi sta prica, da mu posle ne bi bilo zao.... stvarno, najbolje da iskuliram neko vreme..? ali kako kad stalno izlazimo svi zajedno... ne znam hocu li moci da se pravim toliko ravnodusna....... Smile
A ni da li je to pravi nacin za postupanje s njim.... on je na trenutke ko malo dete.... e sad, kako s tim detetom?????
IP sačuvana
social share
Smrt sede sa njim za sto...
- Poznata si mi odnekle, jesmo li se vec sreli? - upita on.
- Ne verujem, sigurno bi se mene secao...

Nihil homine est miserius aut superbius...
Fide, sed cui, vide...
Corrige praeterium, praesens rege, cerne futurum...
Amor vincit omnia...
Mutare quod non possis ut natum est, feras...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Iz tvoje priče mi se čini da je taj N. veoma nezreo, da nema pojma ni šta hoće, ni šta neće, a ti se na osnovu sadašnje situacije malo zapitaj kako bi ti bilo u vezi sa njim, kad ni ovako "nit' smrdi, nit' miriše".
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
LG Frizider
E, ocigledno da se ti njemu ne svidjas koliko on tebi. Mozes da igras na foru smaranja pa kad se on
toliko smori ili ako ne nadje neku devojku (koja mu se vise svidja) smuvace se sa tobom a i tad ces morati
mnogo da se trudis da ga zadrzis. Ja znam jedan takav slucaj, i oni sad imaju dete i vencali su se
(znaci ima sanse) ali ti slucajevi opstaju pre svega iz navike a ne zbog prevelike ljubavi. Ako se meni svidja riba
oprosticu joj glupe poruke ili cu joj skrenuti paznju da to ne radi a ljutnja prolazi brzo, zato veruj da je ovo
sto ja pricam istina........srecno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 10:36:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.