Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:50:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: on...ili...on?  (Pročitano 9118 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nadji treceg ...

cetvrtog, petog, sestog... pa sa svima njima na sampite Smiley

btw. mislim da je tanjica vec o ovome pricala, ali je mucena osoba bila njena drugarica... hm... Smile

Ma nije ni vazno ... Jednostavno Tanjica je ko zna ko ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Nije Anea....moje drustvo ima drugacije probleme od mene...za razliku od mene ja se nikome ne povrevam osim majci,a moje drustvo se meni povereva zato sto znam da im dam savet. A kada sam ja u pitanju ja sama sebi ne mogu da dam savet jer se bojim da ne pogresim i zato trazim savete od starijih!
.. pa ostavi tog mladica ... mada ti nije fazon da nekog zavlacis ... al aj sad da tu nesto ne moralisem ...
... a mozda da ostavis obojcu .. i lepo nadjes mladica ... koji vise odgovara tvom uzrastu ... a i koji cete voleti ...
... mislim da si se umorila i od tog starijeg .... 

Ma ne stariji mi je bas potman i sa njim mi je sve onako slatko,lepo...osecam se zastieno i sigurno pored njega!i On za razliku od ovog mladjeg zna prema devojkama da se ophodi i meni se to dopada kod njega!Mnoogo je dobar prema meni pravo je srce...a ovaj mladji je bas bas bezobrazan.... i ne zavlacim ja njega vec on mene!On mi je u porukama napisao da do sda nije ima devojku koja je 94-to da sam najmladja do sada koju je imao...ja eto da ispadnem fer pa da mu olaksam,pitala sam ga da budemo prijatelji...a on je onako ljutito odgovorio "Nemoj ti meni nista da olaksavas,ja znam kada hocu a kada necu da budem sa nekom u vezi".....a sanjim sa pristala da se smuvam zato sto sam mislila da je dobra prilika pa eto da ga ugrabim,a vala dosta mi je vise tih tajnih veza pa sam se ponadala nesto normalno da imam sa njim,a ne da se krijemo...ali eto zeznula sam se

reci joj kin Smile

a sad shalu na stranu - zapitaj se da li ta veza ishta njima znachi ako obojica zele da budu u tajnosti - chega se plashe? Jebem ti takvu vezu Smile Smile Smile



A sto se tice toga....sa ovim dooosta starijim mi i ne smeta tajna veza jer sam svesna svega...nisam punoletna,a meni je tako dobro sa njim,medjutim ovaj mladji ga nesto tupi...zabranio mi je da bilo kome kazem da smo se smuvali iz razloga sto ce to da sazna njegova bivsa pa ce jelte da isece vene jer je navodno boli raskid jer su njih dvoje spavali kada su bili u vezi!!Ja to uopste nisam znala...nista mi nije rekao na samom startu kad smo se smuvali...tek pre par dana tako da sam malo i ja u soku!!!
A posto sam ovih dana sve  tuzna ,depresivna ne umem da opisem ja sam ovom starijem rekla za ovog mladjeg....da me taj mladji nimalo ne interesuje,da sam napravila gresku.....on me naravno razume i podrzava me ma bilo sta da uradim jer zna da sam klinka i da ce do toga cesto da dolazi....eto...ne znam kajem se sto sam se smuvala sa ovim,a cak ne znam ni da mu kazem  ,ustvari ne znam kako da mu saopstim to da me ne zanima...ne znam kako ce to da primi...mozda ce da posizi...ja se najvise bojim toga......nisam navikla da budem maltretirana od strane jaceg pola pa sam se zato vezla za ovog starijeg jer je mnoooogo dobar prema meni...obozavam ga




IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Nije Anea....moje drustvo ima drugacije probleme od mene...za razliku od mene ja se nikome ne povrevam osim majci,a moje drustvo se meni povereva zato sto znam da im dam savet. A kada sam ja u pitanju ja sama sebi ne mogu da dam savet jer se bojim da ne pogresim i zato trazim savete od starijih!



sorry modovi... bilo je jace od mene...  Smile
« Poslednja izmena: 25. Sep 2008, 12:46:01 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Citat
Nije Anea....moje drustvo ima drugacije probleme od mene...za razliku od mene ja se nikome ne povrevam osim majci,a moje drustvo se meni povereva zato sto znam da im dam savet. A kada sam ja u pitanju ja sama sebi ne mogu da dam savet jer se bojim da ne pogresim i zato trazim savete od starijih!



sorry modovi... bilo je jace od mene...  Smile

ne kontam te...sta ti sada ovo znaci???



E ljudi ja sam ozbiljna....i nisam bas u lakoj poziciji......mozda vama sve ovo zvuci glupo jer ovako nesto niste prozivljavali u vasim godinama,pa vam zvuci neobicno i mislite da vas podjebavam!! Ok mislite sta zelite....vas problem....znam da  mi je savest cista i da sam u problemu!! Da nemam problem ne bih ni postavila temu,a vi se slobodno zezajte!! Temu sam postavila bas na Bureku jer u vas imam poverenja jer znam da ovde ima dosta clanova koji znaju da daju savet...ali ok resen problem ako necete da pomognete   hvala na dosadasnjim savetima...i greska je sto sam uopste postavila temu
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Da se umesto sto juris tipove (ili tako pricas), kulturno uzdises... znala bi ko je cika sa slike...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
Da se umesto sto juris tipove (ili tako pricas), kulturno uzdises... znala bi ko je cika sa slike...  Smile

ja ne jurim tipove...sve ovo je bilo spontano....
ajde lepo molim te obijasni mi ko je cika sa slike posto sam ne pismena
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ne pismena

Drago mi je sto to priznajes, mislim... da si nepismena... Yoda... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Ja ne znam .. jel neko stvarno vjeruje tanjici ili je do mene ? Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
HTC trophy
.. anea ... molim te ...
.. hm ... cika sa slike je matori dzedaj koji je savetovao i ucio mladog dzedaja .. luka skaj vokera ... a posle ovaj ubio oca svoga ...
.. elem ... toliko o primanju saveta od starijih ... zajsta mislim da razlika u godinama ne bi trebala biti veca od 5-6 godina ...
... a takodje mislim da obratis paznju ... na tipove koji su manje "dobra prilika" ... jer od njih uvek mozes da ocekujes vise ... nego od umisljenih kretena ...

--------------------------

... ko zna ces ...
« Poslednja izmena: 25. Sep 2008, 13:08:00 od kinkel »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Fuck You in Hell

Zodijak
Pol Žena
Poruke 544
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
VIP 
ah Boze...jel ce neko da mi pomogne ili ce da komentarisete da li tanjica izmislja ili sta vec???
Kada neko od clanova ima problem ja se trudim da pomognem i neki od mojih saveta su bas dobro prihvaceni...a koliko vidim sada kada je tanjica u problemu tada se komentarise dal tanjica govri istinu. Ako smatrate da vas zezam niste trebali ni da ulazite u temu a jos manje da ostavljate post

Greska je sto sam uopste postavila temu.... Smile
IP sačuvana
social share
Dobre devojke idu u raj,a lose gde god pozele!!!
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 20:50:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.