Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:31:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On ce nju da ostavi zbog mene!  (Pročitano 9119 puta)
06. Jul 2006, 21:53:08
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Imam drugaricu (a i rodjaka mi je) koja ima decka,ustvari verenika za koga treba da se uda krajem ove godine.Ona nije iz mog mesta a njega cesto vidjam na raznim zurkama,po gradu,na rodjendanima... nikada se nismo nesto posebno druzili,samo cao-cao i to je to.Ali pre jedno mesec dana,nasli smo se na jednom rodjendanu gde smo oboje malo vise popili... on se ponudio da odveze mene i druga kuci i mi smo pristali.Prvo je odvezao njega a onda smo ostali sami... da ne duzim,bilo sta je bilo niko nije razmisljao i desilo se... bila sam sa njim.Tek ujutru sam ukapirala sta sam uradila i ubi me savest ali to je bila gotova stvar!Posle toga smo se vidjali samo u prisustvu njegove verenice iliti buduce zene (koju ja nisam smela u oci da pogledam),on me bukvalno gutao pogledom tu njoj ispred nosa.Ona,hvala Bogu nista nije primetila ali drugi jesu...kasnije me uhvatio samu i rekao da moramo da razgovaramo,sto sam ja izbegavala.Medjutim,bas pre par sati me 'uhvatio' u gradu i rekao mi nesto od cega sam se totalno slognula.On je odlucio da ostavi moju rodjaku i odbaci 3 godine koje je proveo s njom zato sto se,kako kaze,zaljubio u mene!Skroz sam posizela,skroz!Sta sad da radim???Prvo:ona ce da me mrzi do kraja zivota,drugo:ja nisam zaljubljena u njega i nisam ni pomislila da ce to ovako da se zavrsi i trece (i najcrnje):mislim da on nije zaljubljen u mene vec da je to najobicniji hir ili mozda jedna promena za te 3 godine koliko je bio sa njom.
Probala sam da ga odgovorim od te ideje i svega toga,rekla sam mu da,ako raskine sa njom,ja necu da budem sa njim i sve ali izgleda to nista ne vredi.Sta sad da radim,kako sve to da resim a da ona ne bude povredjena (i ostavljena)???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 17257
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Nokia the best
sve tajne se jednom otkriju Smile  strasno,a neko odozgo gleda sve  Smile Smile

ti ocito ne zelis nista s njim pa ne vidim problem?
izbegavaj ga,ne vidjaj ga neko vreme,ne odgovaraj na pozive,poruke i jasno mu stavi do znanja da ti se ne dopada,poneo te trenutak i td,da ne zelis da povredis rodjaku(te da to ne spominje kao razlog raskida veze. Smile).Objasni mu kakve bi posledice imao posle raskida veze i naravno ono bitno kakve bi posledice ti imala s obzirom na okolnosti,a ako se zaljubio neka te ne povredjuje na takav nacin i neka cuti i trpi.Neka razmisli kako bi se njegova devojka osecala,s njom je 3 god,moze li da je gleda dok pati?
ako i raskine s njom neka to uradi samo ako zeli(jer ocigledno mu je veza na staklenim nogama,s obzirom da se zaljubio u prvu s kojom je prevario devojku).u njemu je problem...reci mu da si ga iskoristila  Smile
s druge strane zao mi te tvoje rodjake,trebalo bi da zna...

slamas srca sram te bilo  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jul 2006, 22:24:57 od glviki »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Грешка, велика грешка!!!! Smile

Изађи из туђе приче како знаш и умеш.

Немам превише дилема када је супротан пол у питању, али жене или девојке пријатеља или рођака.... Smile Smile Smile

На крају ћеш једино ти бити усрана!!!!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 288
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung X430
Dobro,dobro,dobro,slobodno me grdite itd.Znam da sam zasluzila i te kako!Iako bi trebalo da zna,ja jednostavno ne mogu to da joj kazem i posle da je jos gledam svaki dan u skoli a da ne pominjem kako bi reagovale nase porodice.To tek necu ni da zamislim,mada s druge strane,nisam ni ja kriva sto se zaljubio u mene (ako uopste jeste) posle samo jedne veceri.A sto se posledica tice... mislim da mu je to trenutno najmanje bitno kao i bilo sta sto ima veze sa mojom rodjakom.Znate ono,nikad ne znas sta da ocekujes pa je bolje da se ja spremim...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Није грдња већ истина.

Пробај да заташкаш, значи да се никад не сазна и даље прсте од њега.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile au, bas si se uvalila...
 

njemu svaka cast, a bogme ni ti nisi nista bolja ispala... ne mogu da verujem da ti na pamet nije palo sta ce biti sutra, pa makar se i ne zaljubio u tebe. ipak je to buduci muz neke tebi drage osobe, nije bas kao da nije nista bilo, zar ne?
kud bas s njim?  Smile
a nit ti se dopada nit si zaljubljena ni nista  Smile

sve u svemu, ne verujem bas toliko u ludilo hormona, hemije i alkohola... al' nije ni bitno sta ja verujem ili ne verujem
mozda je zabranjeno voce mnogo slatko, a mozda i ne
to je bilo pre mesec dana, ocekivala si da ce se on ponasati kao da nista nije bilo, da ce se oni vencati po planu, i da ce te se ubuduce sretati kao rodbina  Smile

o tome sta se desilo znate istinu samo ti i on.
nadam se da ti nisi nikome pricala, jer to niko nece zadrzati za sebe, svako ce reci jednoj osobi i eto javne tajne
ono sto je on pricao ne zanima te, mozda mu poveruju a mozda i ne, vole decki da se hvale pa ce to svi primiti sa rezervom

slazem se davidovcem
izbegavaj ga. ne dizi frku oko toga. mozda je on i ostavi, mozda on i ne zeli bas da se zeni... njegova i njihova stvar.
nemoj s njim da se objasnjavas.
ne ponasaj se kao da si u klopci.
ponasaj se kao da nista nije bilo jer po tebi nista znacajno nije ni bilo.
prosto, ponasaj se sto normalnije, ne idi tamo gde znas da ga mozes sresti bar neko sledece vreme... svakog cuda za tri dana ili tri meseca dosta

i puno srece    Smile

p.s. mozda ce ti neko predloziti da sve ispricas svojoj rodjaci- drugarici pa nek njih dvoje sve to lepo rasprave...
jer na pr. sta ce njoj takav momak i buduci muz, bolje da zna s kakvim covekom ima posla
 
toliko od mene, neka pokusaju drugi 
 
« Poslednja izmena: 07. Jul 2006, 00:10:30 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
LG Google Nexus 5
he,ovo ko u spanskim serijada (kad smo vec kod spanaca evo jedan fenomenalan spanac sedi u tramvaju pored mene Smiley

najbolje ti je da nadjes decka (makar ti se i nesvidjao) da buducem zetu il sta ce ti biti vec, stavis do znanja da te moze jedino zaboraviti.
al otkud ti znas da on nije takvih 'izleta' imao i pre tebe?
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ja imam drugi predlog - otkaci njega idi ispricaj sve svojoj drugarici i smuvaj se sa NJOM. Klin se klinom izbija ... Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
moram,ali moram :

ma jok,udaj se za njega,i ovako je venchanje isplanirano...(spanska serija),pojavi se u njenoj venchanici,jedi njenu tortu i shuruj sa njegovom mamom koja je trebalo da bude njena svekrva...na kraju chitave pompezne svadbe,obelodani da si u drugom stanju i da nosish cetvorke i ne sekiraj se, do kraja serije ce vec svima biti jasno da je on gay, a ona zla medicinska sestra koja ce pokusati da te ubije na porodjaju. U poslednjim epizodama zaljubicesh se u bashtovana koji ce te iskreno voleti, ali ce biti siromashni ratni vojni invalid.Pobeci cete u Majami i otvoriti cvecaru. Imacete tri psa,dve pudle i bernandinca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


НУСКНВП

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12841
Zastava Србија
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Немојте се спрдате.

Nensi fensi је врло млада и неискусна.

Да се дете не траумира. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:31:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.