Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: [OKUPLJANJE] -> 09.08.2003. godine u 14:30 na Trgu Republ  (Pročitano 24322 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
e bas mi drago da je bilo dobro Smile  Smile  Smile
iako nisam bila  Smile  Smile
i hocu i ja da vidim slike, ODMAH!!! :wink:
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Cuo sam se sa Ivanom i rekao je da bi trebalo da veceras postavi slike. Radujmo se u to ime  :tripuem:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Znate sta, dragi moji prijatelji i poneki rodjaci koji niste dosli:

Bilo je baaajno! Bilo je super, bilo je divno! A vi koji niste dosli, e da znate da se zivi lameri, cisto da znate, narocito vi koji ste otkazivali sve u poslednjim danima. I znate sta? Stvarno: who plums you?

Mi smo dva meseca sve unapred planirali, obelezili kalendar. Killer je stigao iz Smedereva, Laslo iz Zagreba, Djidjaz i Loverboy iz Zrenjanina, kum Nenad iz Oreskovice, Zoki iz Novog Sada, Bubika iz Beceja, El Radisa iz Sapca... koliko su se ljudi napatili ne mogavsi da se naspavaju, u putu, sa pasoskim kontrolama, u druzenju do besvesti, u ispracanju... A neki od vas nisu mogli da stignu ni iz rodjenog grada to Trga ili Ade? Ma, sta da vam kazem, mozete samo da cutite i patite i za to se zahvalite opet sebi i svojoj dezorganizovosti. A mi koji smo bili  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile , e mi smo se divno proveli, mnogo raznezili i necemo ni za sta da odustanemo od buducih okupljanja! A vi mozete da se popravite ako hocete, ali vam kukanje da niste dosli nece nista pomoci  

Neki od nas, pre svega SF i SAnja su jedva spavali i toliko su se zrtovali da budu tu gde jesu, i mada smo se svi napatili dosta nespavajuci, preziveli smo i otisli smo srecni i zadovoljni. A za sve vas zdrave i prave koji ste smislili neki razlog ili neki drugih prioritet mozda, sta da se radi. Postoji jedna adekvatna rec u engleskom za takve stavove Smile , no zasto mi da se bavimo time kada mozemo da sabiramo samo najlepse utiske? Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1973
Citat: cbbj
A vi koji niste dosli, e da znate da se zivi lameri, cisto da znate, narocito vi koji ste otkazivali sve u poslednjim danima. I znate sta? Stvarno: who plums you?


A brate, nemoj tako da pricas kada ne znas sta je koga sustiglo i sta mu se sve izdesavalo. Ja sam u kalendar odavno ubelezio datum okupljanja ali desavanja u zadnjih 50 dana su mi razvalila, ne samo, bulju, nego i celu ovu moju glupacu na sve strane.
Sto bi rekla moja devojka: "Tuzna je tvoja sudbina.  Smiley "

Sta da kazem ... Life sucks.
IP sačuvana
social share
Gravitacija je vrlo zajebana sila - nikada ne zakaze.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
E evo i mene da se javim, malopre sam stigo u Sabac..

pa meni je to bilo ovako:
prvo sam kipteo od besa..
zatim blagostanje...
zabrinutost..
sreca..
presrecan..
na granici raja..
tuzan..
i na kraju opet sam kipteo od besa..

prvo sam kipteo od besa jer sam cekao na "obilaznom" putu oko sapca, bus koji ide iz Loznice za Beograd, jeftinije je a i mnogo mi je blize nego da idem na stanicu...
cekao sam i cekao.. :turn-l:
celih sat vremena u 12-est popodne, po najvecem suncu.. cekao.. Bus nije dosao.. Smile :refilao:

sta cu kud cu.. ja pesaka na autobusku stanicu, pa koji prvi u'vatim... 5-6km.. sta je to...po najvecoj vrucini..nema veze.. i tako ja idem i smaram SF-a sa sms-om...kasnim.. znam da necu doci na vreme..  :kane:

dolazim na stanicu konacno, kupujem kartu za 13h35min, za paprenu cenu, "ROMANIJA PREVOZ" Sarajevo... odem na peron cekam.. cekam.. cekam.... nema busa... 14h00min.. dolazi Sabacki ucmali "sedmojulac" (7. juli Sabac).. vracam se na salter.. menjam kartu.. ulazim.. vrucina ubija..klima je inace nepoznata rec za "sedmojulce". Ide se preko Obrenovca duplo duzim putem jer su neke seljacine blokirale most na Savi kod Sapca tako da se mora ici okolo a ne autoputem... :twisted:

i idem ja tako.. cvarim se u vrucini... mp3 me malo vraca raspolozenje..sms-ovi... prolazimo Obrenovac.. ulaz u BG.. guzva.. oblaci nadolaze, vidim da ce kisa.. za 30min.. presli smo citavih 200metara.. guzva jer se jedna traka radi, bas tu kod Ade.. kisa ubi a ovi se okupljaju na Trgu...

dolazim na bus station Belgrade... izlazim, ni traga od kise jer da me je jos to potrefilo ubio bi se...sedam u 2-ku...stan, ostavljam stvari.. cekam Sashu da mi odgovori kada cemo da se sastanemo.. 26-ica bus, TRG, Zeleni Venac, 52-ojka.. ADA... Odin salje sms da treba da pozurim da pevam.. sastajem se sa Sasom, idemo dalje prema bunji jump-u.... sastajemo se sa svima, SF i lover se kupaju, Dusan cepa beer, Laslo je tu, upoznajemo se.. DjiDjaz je gramalj od coveka.. tesko njegovim djacima razmisljam...  Smiley crkavam od gladi jer nisam okusio hranu.... ovi idu na basket Tech vs Burek.. mi sedimo na klupama i live chatujemo.. upoznaju se dobri likovi.. Zoki bezi od macki...laslo se boji da igra basket jer pravila ne zna.... SF se trudi da ubaci koju... Arianna i Odin se setaju i polemisu...slikamo se svi zajedno.. ocemo sad do Kule u grad.. dva auta. DjiDjazov i alfov.. ostali pesice... naravno ja pesice.. (tj busom) Smiley ... nosim sasinu torbu Smile jer on je otisao da isprati Milosa Marica (valjda je tako) do train station... sreca po mene dosao je.. ulazimo u bus.. prvo stojimo.. Kula.. zatvorena... pekara mala a nas dosta.. Ja i Odin odlazimo u drugu pekaru.. Odin uzima 1/2kg bureka i JogurAt, ja dve rol virsle i nesto ko burek s'mesom jer vise bureko nije bilo.. i 4 jogurta Smiley .. jedemo ko klosari ispred pekare naslonjeni na prljav frizider za sladoled a lepo smo mogli da jedemo unutra kao civilozavni ljudi sa viljuskama i nozem... Odin baca pola bureka jer je los...silazimo dole kod ovih.. odlucujemo da se vratimo gore (ul. 27 marta) i odemo u neki cuban caffe....sedimo.. pijemo.. Odin se pribojava da ne izleti sina ispod tramvaja i rokne ga po glavi.. Smiley i tako sedimo....sedimo..chatamo.. ovi odlaze u Zrenjanin.. malo posle toga idem i ja a pre toga killer je otisao...ulazim u 2-jku, stan... palim komp.. net.. dolazim na burek... i vidim da vi ovde vapite za vestima sa okupljanja..
NE MOGU DA SE ULOGUJEM.... ne znam sifru.. nisam na pttu tako da ne mi ponovna aktivacaija nista ne znaci.... Iznerviran zovem 041-150-333 i izivljavam se nad kurvama!  Smile  Smile  Smile (salim se) legnem da spavam...

dan posle mi je takodje bio izvanredan.. pokusavali smo da naucimo Lasla da digne tri prsta Smile

i eto...
sve u svemu IZVANREDNO i ima da se okupljamo jos vise... Smiley

aj poz ja se napisa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
@Puky

Moj se komentar prevashodno odnosio na one koji zive u Beogradu, kao i na one koji nisu imali razloge kao ti da ne dodju. Tvoje razloge znam i potpuno razumem, ali ti si uvek tu sa nama u srcu, jer i kada nikoga nema na nasem kanalu, ti verno tamo bdis... u svakom slucaju, jeste mi zao sto nisam mogao da te upoznam, tako sam se tome nadao, ali sam presrecan sto sam upoznao drugu osobu do koje mi je bilo jako stalo, a to je moje Ime.

Bilo je i veoma inspirativno konacno sresti tu misteriju zvanu "Laslo", odnosno Rudolf.

Isto tako, pozitivno sam se potresao jer nisam mesecima video mog batu Robija, a dolazak mog najmladjeg brata mi je bila velika inspiracija i motivacija. Radovao sam se sto sam video i kuma Nenada i Cara Dusana Silnog, jer oni su relativno daleko, a kada odem iz Beograda, imacu jos manje sanse da njih bas vidim. Osim toga, bio sam radostan sto ti je sestra blistala sva od srece, iako se dosta naradila i umorila radeci za opstu dobrobit.

Patim i zato sto nisam imao sansu da vidim mog batu Nebojsu, kome sam veoma privrzen i koji je zasluzio da dodje, da je mogao!

Elem, zato nemoj primiti k srcu ovo sto se ja malo istresoh onako pozitivno, jer to nije tebi namenjeno. Namenjeno je svim onim anonimcijma cija imena ne znam, a koje sam po Ivanovim reakcijama mogao da nasalutim koliko su ga povredili.

No, ono sto znam i sto cu uvek znati od sada, to je da postoji to jezgro ljudi koji ce uvek doci, bez obzira na sve. Patnje mog brata Nemanje pri dolasku i kuma Nenada pri povratku, samo su dokaz da ce uvek biti nas koji cemo naci snage, nadahnuca i zelje da dodjemo i da se svi vidimo.

Pa, eto, ne bih da patetiziram, sto bi rekao Laslo, ali volim vas sve... sta cu, to mi je u genima   :wink:
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
ej....kako to da nitko ne spominje internacionalni susret u košarci SF protiv moje malenkosti?

Nakon što mi je u 20-ak sekundi ukratko objasnio pravila ipak sam mu pružio solidan otpor. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Hm... bice da to niko nije pratio...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
Pa da priznam i nisam pratio. Pa trebali ste javiti da se nesto vazno desava. Sad mi bas zao sto nisam video.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bilo 11:6, nije bilo lose ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.