Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Okupacija: Amerikanac prebio dečake  (Pročitano 23555 puta)
23. Jun 2010, 17:23:50
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
mob
Nokia 
Amerikanac prebio dečake

Državljanin SAD koji živi u stanu u zgradi u ulici Maksima Gorkog u Beogradu pretukao M. B. (14) i A. J. (16) jer su galamili i razbili mu prozor. Dečaci završili u bolnici, protiv Amerikanca prekršajna prijava

Državljanin SAD pretukao je preksinoć dvojicu dečaka u centru Beograda jer su galamili i navodno gađali kamenjem prozor njegovog stana! Kako Press saznaje, M. B. (14) i A. J. (16) prebačeni su u Urgentni centar, dok je protiv Amerikanca podneta prekršajna prijava.

Incident se dogodio u noći između ponedeljka i utorka ispred zgrade u ulici Maksima Gorkog, u kojoj Amerikanac star 45 godina živi u stanu u prizemlju sa našom državljankom.

- Grupa dečaka nalazila se ispred zgrade. U jednom trenutku američki državljanin izašao je napolje i pretukao dvojicu, dok su ostali pobegli - kaže naš sagovornik blizak istrazi, i dodaje:
- Amerikanac je izjavio policiji da su maloletnici galamili i da ih je on nekoliko puta opomenuo da to ne rade. On je rekao da su maloletnici gađali kamenjem njegov prozor i da su jedan razbili. Zbog toga je izašao da se razračuna sa njima. Amerikanac je tvrdio da im je on u prvom trenutku samo zapretio, a kada su oni krenuli na njega, on je morao da se brani. U tuči su dvojica maloletnika dobila nekoliko udaraca u lice i telo.

Kako saznajemo, drugi stanari su odmah pozvali policiju i ubrzo je na mesto događaja stigla patrola, a desetak minuta kasnije i ekipa Hitne pomoći.

- U Urgentni centar prebačeni su M. B. i A. J., koji su imali vidljive povrede na licu, a žalili su se i na povrede po telu jer ih je, kako su izjavili, Amerikanac oborio na zemlju i šutirao. Da je američki državljanin stvarno šutirao dvojicu maloletnika koji su ležali na zemlji potvrdio je treći dečak, koji je uspeo da pobegne - kažu u policiji.
Na licu mesta obavljen je uviđaj i utvrđeno da prozor na stanu u kome stanuje američki državljanin nije razbijen, a protiv njega je policija podnela i prekršajnu prijavu.

Stanari zgrade u kojoj američki državljanin stanuje sa našom državljankom kažu da se on često bahato ponaša.

- On svima priča da je oficir američke vojske i da radi u ambasadi. Pre nekoliko dana razvalio je metalni ormar za električna brojila u stepeništu - kaže stanar zgrade u kojoj se dogodio incident, i dodaje:
- To što je napao i pretukao decu uopšte me ne čudi. Čuo sam ih i ja, i meni su smetali, ali nikada ne bih mogao da ih udarim i šutiram. Žena sa kojom živi radi u policiji, mislim na aerodromu, pa on često preti i njenim uticajem.

U policiji kažu da su i ranije imali prijave stanara zgrade u ulici Maksima Gorkog koji su se žalili na bahatog komšiju Amerikanca.   

M. STOJADINOVIĆ

Пренето са...
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,


Bezazlena dečja igra pretvorila se u pakao za dva školarca u centru Beograda

Američki specijalac pretukao dva dečaka!

Sreda - 23.06.2010
Pripadnik američke vojske, star oko 40 godina, u ulici Maksima Gorkog kod broja 54 u Beogradu, pretukao je dva dečaka M. B. (14) i A. J. (16) jer su mu, navodno, kamenčićima gađali prozor stana u kojem živi sa suprugom. Mladići su primljeni u Urgentni centar, gde su im konstatovane lakše telesne povrede.

Nekoliko dečaka, starih između 14 i 16 godina, okupilo se preksinoć ispred zgrade u ulici Maksima Gorkog kako bi se družili i igrali. Deca ko deca, srećna zbog završetka škole, nisu marila za to da li njihova galama nekome smeta.
- Besan zbog toga što smo bili ispred zgrade komšija Amerikanac se prvo drao na nas, a kasnije je izašao iz stana. Uhvatio je moja dva dobra duga i počeo da ih bije. Mislim da je to radio i rukama i nogama. Odmah smo pozvali policiju i Hitnu pomoć. Taj čovek i njegova žena stalno nas maltretiraju. Pre nekoliko dana ona nam je nožem isekla fudbalsku loptu koja nam je pala na njihovu terasu - objašnjava jedan od dečaka koji je bio sa povređenim drugovima.
Kako „Alo!“ saznaje, policija je prekjuče obavila uviđaj, ali nijedan prozor na stanu porodice američkog vojnika nije polupan.

Povodom ovog postupka i incidenta koji je izbio u ulici Maksima Gorkog na Vračaru, Amerikanac koji je pretukao dečake kontaktirao je sa svojom ambasadom u Beogradu.
Prema nezvaničnim informacijama, strani državljanin bio je besan na nekoliko srpskih dečaka jer su ga uznemiravali kamenčićima koje su bacali na njegov prozor. U nekoliko navrata upozorio ih je da to ne čine, a zatim „rešio“ da sam „presudi“ razigranim dečacima.
Kako „Alo!“ saznaje, stanari zgrade u kojoj živi američki vojnik sa suprugom, koja je zaposlena u graničnoj policiji MUP-a, prekjuče su pozvali beogradsku policiju i žalili se na njegovo ponašanje. Već u popodnevnim satima došlo je do kulminacije sukoba kada je on isprebijao dečake. Prema još nepotvrđenim informacijama, njemu će biti napisana prekršajna prijava.

Marinac nasrnuo na devojku policajca

Ovo je samo jedan u nizu slučajeva koji se u poslednjih nekoliko meseci dogodio u našoj zemlji, a gde su u incidentima učestvovali vojnici iz SAD. Sredinom oktobra prošle godine američki marinci Ramsej Džerard Maks (27) i još jedan vojnik, zaposleni u obezbeđenju Ambasade SAD u Beogradu, pretučeni su u toaletu beogradskog kluba „Stefan Braun“, najverovatnije zato što su pijani maltretirali srpsku devojku. Obezbeđenje ih je kulturno opominjalo nekoliko puta. Prekardašili su kada je jedan od njih počeo da se nabacuje, a potom i da vaćari devojku, koja je, povrh svega, u klubu bila sa dečkom. Kada je dečko, policajac, prišao Maksu da mu skrene pažnju na ponašanje, marinac ga je iz sve snage tresnu glavom u čelo. Posle toga, američki vojnici počeli su da lome inventar i toalet lokala.

Alo
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC One
Okupacija Amerike - Kovacevic tukao Amere a 63. padobranska ga izvukla iz zemlje i dopremila u Srbiju.  Smile

Ajde ne dramite.  Smile
« Poslednja izmena: 23. Jun 2010, 23:32:48 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
AHAHA okupacija, daj bre, toliko preterujete da ste sami sebi parodija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia ispo iz modu
А зашто га комшије нису изломиле?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 3Gs
А зашто га комшије нису изломиле?  Smile

Zato sto su bar oni normalni, ako je on budala? A i ne zivimo u Lokovskom "prirodnom stanju" nego u civilizovanoj drzavi.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung 111111
Citat
nego u civilizovanoj drzavi.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
Okupacija... pa stvarno  Smile  Smile

Da nemam problema kao sto imam sa "maloletnicima" , sve fina deca koja mi sede celu noc ispod prozora i razbijaju i lome i deru se i drogiraju i ko zna sta sve ne .. pa bih verovatno rekla "sramota, da bije decu" ..

ali obzirom da znam sta umeju danas da budu "dragi maloletnici koji nikoga ne uzmeniravaju" uzdrzacu se od komentara i pretpostaviti da nije daleko da su zaista i zasluzili da ih neko ispresavija ..

Da, znam, ja sam neandertalka, poznato mi je to odavno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Citat
nego u civilizovanoj drzavi.

 Smile Smile

Ok, civilizovanoj drzavi u pokusaju, ako je tacniji opis. Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.