Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oktobarski turnir opšteg znanja - Pobednik : Totalis  (Pročitano 9701 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Sony 
čestitam svim finalistima , posebno pobedniku.... Smile
Možda je vreme da opet imamo neki tematski turnir.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Bravo Totalis na prvom mestu Smile Svaka cast Systemic-u i Djubretu na drugom i trecem a i ostalim ucesnicima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia N95
Cestitke pobedniku i svima moje misljenje je da ovaj da su neki igraci dostigli toliki stepen umeca da upisu tacan odgovor sad kako to je vec diskutabilno ali ja nemam nista protiv toga svaka im cast kad mogu da se snadju da upisu u kilometar razdaljinu izmedju Pekinga i Kijeva ili broj ucesnika olimpijade 1920.Prva dva su zasluzena mesta Djubroslav 014 je imao srece kao niko u zivotu evo Waleri mi je svedok steta sto Paja nije bio u finalu bilo bi zanimljivije a igrac Dax Pancevo nemam komentar da se ne naljuti nemam nista protiv njega ali toliko ocigledno je sta radi da mi je juce bilo smesno bez uvrede.E da hvala Debeljcetu koji nije imao srece sporo je guglao  pa se nije plasirao u finale Wink I da bravo za Waleri i Tijanu M

I jos nesto stvarno treba da uradite da najbolji igraci ne mogu bas dva tri ili cetiri puta da se sastanu pre finala ajde jednom to je ok ali vise puta nije ok ja sam naprimer u jednom trenutku bio 123.sa prosekom tacnih odgovora 9120 a 3. je imao 5400.


[Edit by Don Vito Corleone: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 25. Okt 2010, 12:34:18 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Nokia 
koliko vidim, nemas primedbu sto se tice moje pobede, i to je bas extra  Smile
« Poslednja izmena: 25. Okt 2010, 12:34:13 od Majkl Dzordan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia N95
A ne tvoja pobeda je cista ko suza mada si mi sumnjiv za ono neku razdaljinu sto si ubo onako ehhehhehe a i ono Endru Džeksona mogao si bas da stavis 17 a ne 7 ali oprastam ti to:)
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1830
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Nokia 
ma ko ne zna napamet razdaljinu izmedju Čačka i Loznice, taj ni ne treba da se pojavljuje na turniru  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
mob
Nokia C6
Da se ne nalazite prozvani misli na mene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
mob
HTC Wildfire S
Radisa, mislim Legija, izvini sto sam ubo razdaljinu izmedju Pekinga i Kijeva, a secam se da nisam jedini. Tu sam bio brzi. Zao mi je sto i tebi kao i nama nije tata pilot. Smiley Necu ni ja da kazem nista o 10 drugih Legija da se ne naljutis ti, original. Tacnije nemam sta da ti kazem jer ne znam sta radis. I tvoja stvar.
Vise srece drugi put, imaces lakse protivnike nadam se i valjda oni nece imati nevidjene srece. Meni nije problem da kazem da bih bez gosn. Googla i ostalih "komsija koji pomazu" bio malo losije plasiran, kao i mnogi od tih koje si pohvalio. Ti ako igras bez toga, svaka ti cast, to kazem iskreno. Koristio sam i pomoc u igri vise nego ranije, setio sam se konacno da imam dosta zlata. Smiley
I da, vidis, prosek tacnih odgovora se ne gleda, nazalost, samo pobede (pa onda teritorija).
I ja cesto nemam srece u prvih 6 partija, u 2-3 mi naidju extra jaki, ovaj put ne. Samo me je stefan125 pobedio i to ne ubedljivo.
P.S. Vidim na kraju ce neko da se zali sto mu sistem lose postavlja bazu. Sto ga svi napadaju i ruse odmah.
Opustite se, to je turnir, sreca igra takodje neku ulogu pored naseg znanja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 394
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia N95
Znas sta  u pravu ja sam ljakse sto sam ovo napisao tek sad shvatam evo izvinjavam se javno.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 169
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.00
mob
Nokia C6
Ma ja se slazem sa tobom i ja bi se iznervirao da sam na tvom mestu, ti igras bez gugla, sto je neka osnova ovog kviza postala, a ja guglam, znam razdaljine u broj, i od prve do poslednje olimpijade broj ucesnika, nacija, sportova...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.