Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Offtopic: BFSC- Burek Forum Song Contest Vol.3  (Pročitano 7970 puta)
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
Najlepsi srpski zenski vokal  Smile



Pre jedno 6 meseci bio rodjendan nekog punise iz Subotice i otiso sam reko ko peva kazu Sandra Afrika ja  Smile
Mislio sam da je Stanija il neki kurac kad ono mala pokidala nisam mogo da verujem  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Molim gospodu sa filmskog foruma da smanje strasti.
Od pocetka teme se samo vi ovde cujete, pravite pometnju i provocirate. U cemu je zaista vas problem?

Ovo nije poredjenje Zvezda - Partizan pa da se prave tabori. A oni se fakat prave vasim ponasanjem.

Oladite vise, ovo je opustajuca tema a brojem i sadrzajem vasih poruka na ovoj temi je vrlo jasno sta radite.

Ni jedan takmicar a pogotovo ne korisnik @zoranjurkovicmankeygmay.com nema toliko pravo da na sebe skrece ovoliko paznje. A skrece. I ubi se covek koliko je skrece.

Zao mi je, tabela je oformljena, ljudi su glasali i nikakvo prebacivanje u II polufinale nije moguce.

Srecom, mnogi takmicari odavde ne prate temu pa nemaju pojma sta se dogadja i ko je kakav predlog poslao.

Do sada je glasalo 9 takmicara (ispravno) i takmicenje se nastavlja normalnim redom kako je i predvidjeno.

Ko odustaje, neka mi na vreme javi da ga eliminisem iz narednog polufinala.

Sto se tice smook-a, od samog starta mi je ukazivao na ponasanje odredjenih takmicara ovde, verovatno uvidjajuci sta se desava.

Napomena od mene: radite sta hocete, papir i tastatura trpe sve. Ljudi ne.

Sto se mene tice, idemo dalje, kome se ne dopada, moze da zaobidje.

Elem tema - jos jedan svetski, zenski vokal:



I jos jedna:



« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 01:08:38 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
HTC One
Citat
Molim gospodu sa filmskog foruma da smanje strasti.

 Smile Smile Smile

Ne postoji ovde gospoda sa filmskog foruma, muzickog i kog god. Postoje clanovi Burek foruma.

Citat
kome se ne dopada, moze da zaobidje.

Ja se ovde vise i ne oglasavam osim kada neko prvi pocne da lupeta tako da retko i obilazim, ali necu da zaobilazim.

Kao sto vise ljudi rece, svako moze da dodje ovde i da pise sta god hoce i koliko god hoce. Niko osim moderacije se ne pita niti ima sta da upozorava, skrece paznju, usmerava mimo teme i slicno. Prijavi i pusti nadlezne da reaguju. I razumi da ti za to nisi nadlezna. Nije ovo ni prozivanje ni omalovazavanje vec sasvim jasno ukazivanje na cinjenicno stanje.

Citat
Sto se tice smook-a, od samog starta mi je ukazivao na ponasanje odredjenih takmicara ovde, verovatno uvidjajuci sta se desava.

Da je mrski ti Obama pisao isto sto i smook ti bi istu stvar napisala samo zato sto ide u prilog tvojoj prici. Bez zaludjivanja teorijama zavere, ko god ima nesto da ti kaze od ljudi koje on spominje sve ti kaze u lice.

I opet... iskreno ti dajem podrsku jer me je vise smorilo ovo nadgornjavanje a ti postupi ispravno pa ili skreci paznju svakom jednako (iako to nema tezinu ali pokazuje da zaista jesi nepristrasna sto do sada nije bio slucaj) ili jednostavno ostani neutralna kada drugi pricaju medjusobno. Tebe sada niko nije pomenuo niti si bila predmet smukove i moje diskusije pa si se opet nesto nasla uvredjena. Opusti se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Samo procitaj sadrzaj svih svojih poruka ovde (ja nameru nemam) i postidi se. Bar se malo postidi  Smile

Rekoh tema, samo tema, muzika i sve sto uz nju ide:



IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
Citat
Zao mi je, tabela je oformljena, ljudi su glasali i nikakvo prebacivanje u II polufinale nije moguce.

Nemas pravo da diskvalifikujes takmicara i objavis mu predlog. To ti je napisala i Anea. Takodje ti je napisala da njegov novi predlog koji ce ti poslati ubacis u drugo polufinale koje jos nije ni na vidiku. Citaj sta ti pisu admini.

prebaci ga u 2. Polufinale ili se tema zakljucava dok je Anea ne otkljuca.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 01:23:32 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.132
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Tjah...kada ti budes krojila pravila, mozda.

Tema:

Jos jedan zaboravljeni vokal:



IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 43.0.2357.93
Da se raspravljanje izmedju deset ljudi ne bi nastavilo u nedogled, pa posle morali sve to da citamo i brisemo, tema se privremeno zakljucava.

Tema se zatrpala raspravom a rekli smo da to vise necemo raditi i vrlo uspesno nismo, jedan vremenski period.

Otkljucace admin kad se i ako se postigne dogovor oko ove i narednih diskvalifikacija/odavanja predloga jer je to aktuelni problem.

P.S. Naravno nastavite sa glasanjem za prvo polufinale.
« Poslednja izmena: 09. Jul 2015, 03:21:19 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.