Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odziv regruta u vojsku 99 odsto  (Pročitano 3259 puta)
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
pa nije ti vojska ono što ti kretenski amerikanci prikazuju u njihovim filmovima. trčiš po blatu i prašini  kao i dete (osima ako te nisu odgajili pod staklenim zvonom), šta fali tome posle par godina? WC se čisti tako što se samo prospe kofa vode. debeli komadant se dere (ako se upošte)  isto kao i debeli šef ili matorci kod kuće. odsluženi vojni rok nije samo dokaz patriotizma već i izdržljivosti. uvek treba biti sperman za odbranu zemlje. jedva čekam da vidim kako će me braniti oni što su služili po parking-servisu i staračkim domovima Smile sve u svemu to je veoma lepo i korisno iskustvo (osim za veme rata Smile)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Lamborghini Gallardo owner wannabe.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1713
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
Kad bi drzava ispunila bar deo svojih obaveza prema gradjanima a ne da ih muci iz dana u dan onda bih i osecao neku obavezu prema istoj, na zalost stanje je takvo.
IP sačuvana
social share

You buy a Ferrari when you want to be somebody. You buy a Lamborghini when you are somebody. Frank Sinatra
Ferrari fag Someone who, for reasons unbeknownst to those outside of the Ferrari fag clique, displays an incomparable affection for the Ferrari automobile brand by wearing or displaying the most ridiculous of Ferrari-branded products, typically in groups of three or more products at a time so their loyalty is not questioned. Many Ferrari fags do not even own Ferrari automobiles.


  Где престаје логика ту почиње Србија! Живели!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
prvo, ja sam za totalno ukidanje vojske...

drugo, pitam s vremena na vreme neke moje poznanike s kojim razlogom su se opredelili za redovnu vojsku? evo nekih odgovora... "hocu da naucim da pucam...", "moji mi kazu da cu tamo da naucim sta je odgovornost...", "ako odem u civilnu, zajebavace me ortaci...", "traje samo 6 meseci..." mislim da je dosta Smile

trece, takodje me je jedan poznanik smarao sa patriotizmom, kako civilna vojska nema smisla i kako je to vojska za sonje...

cetvrto, ako cemo realno, civilna vojska se pet puta vise isplati ovoj siromasnoj drzavi, nego redovna vojska... spavas kod kuce, jedes kod kuce, i kao vrhunac, drzava te placa 5 evra mesecno za obavljanje nekog posla za koji bi morali da plate barem 100 evra zaposlenu osobu... evo npr. nas desetoro radi u zavodu za zastitu zdravlja u kojem su otpustili 12 spremacica da bi mogli da prime vojnike...

i peto, zasto svi misle da civilna vojska podrazumeva ciscenje matoraca ili bilo kakav odvratan posao??? u ovom momentu  mozes da dobijes barem 20 totalno drugacijih zaduzenja... sve drzavne institucije su u opticaju... a isto tako u redovnoj vojsci moze da ti zapadne neka usrana kasarna, usrano zaduzenje, itd. kako god, tih 6, 9 meseci ce svakako proci...
« Poslednja izmena: 14. Sep 2007, 01:39:41 od masterT »
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
pa bolje da tih 12 spremačica imaju para da hrane decu nego da neke kukavice rade njihov posao. istina je da bi država trebala da prvo da se oduži prema građanima, a onda oni prema njoj. ali akoćemo tako,
zašto onda država nebi ove što služe civilno slala da skupljaju đubre po gradovima. zamisli njih 100 za dan očiste celu deponiju. ili da ih pošalju da rade na nekom seoskom domaćinstvu, ili na gradilištu, na otpadu, kao i da im produži trajanje na godinu dana. e to bi bilo nešto
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
pa bolje da tih 12 spremačica imaju para da hrane decu nego da neke kukavice rade njihov posao. istina je da bi država trebala da prvo da se oduži prema građanima, a onda oni prema njoj. ali akoćemo tako,
zašto onda država nebi ove što služe civilno slala da skupljaju đubre po gradovima. zamisli njih 100 za dan očiste celu deponiju. ili da ih pošalju da rade na nekom seoskom domaćinstvu, ili na gradilištu, na otpadu, kao i da im produži trajanje na godinu dana. e to bi bilo nešto

vidim da nisi shvatio cetvrti deo kako treba... nije moja krivica sto se drzava opredelila za opciju "otpusti radnike-zaposli vojsku"...

evo veoma prostog resenja...

drzava baci dnevno barem 200 din. na jednog redovnog vojnika, kroz 6 meseci baci barem jednu "prosecnu" mesecnu platu... kako vreme prolazi stvara se samo sve veci i veci trosak... e sad, ako za svaka 2-3 civilna vojnika moraju da otpuste jednog radnika... neka preusmere te pare na socijalnu pomoc i tacka... veoma prosto... sta ti mislis da spremacica prehranjuje svoju decu sa platom od 100 evra??? ne znam gde si to video...

sto se tice poslova koje si nabrojao, slazem se, ali kao sto si i sam napisao, to je do drzave...
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Alcatel 258
Ja mislim da je onaj ko hoce da ide na klasicnu vojnu obuku tezak debil!Mada mi se ne svidja ni civilno koji ce vam kura* to?Da trcim po blatu,prasini,da se valjam,da perem wc solje,i da mi usi probija debilni komandant? Ne hvala  Smile Ako si ti opcinjen patriotizmom,ljubavi prema rodnoj grudi,i nemas previse mozga da uvidis jasnu manipulaciju nad tobom tvoj problem.Vojsku na kolac  Smile

E ja mislim da je tvoja mama kreten///
« Poslednja izmena: 14. Sep 2007, 20:20:47 od mrly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.22
mob
Nokia 6300
Ja mislim da je onaj ko hoce da ide na klasicnu vojnu obuku tezak debil!Mada mi se ne svidja ni civilno koji ce vam kura* to?Da trcim po blatu,prasini,da se valjam,da perem wc solje,i da mi usi probija debilni komandant? Ne hvala  Smile Ako si ti opcinjen patriotizmom,ljubavi prema rodnoj grudi,i nemas previse mozga da uvidis jasnu manipulaciju nad tobom tvoj problem.Vojsku na kolac  Smile

dabog ad uveli da žene služe ''vojsku'' po vrtićima, školama, bolnicama, staračkim domovima, JKP...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.