Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:43:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oduzeti dozvolu hirurgu silikonki  (Pročitano 4852 puta)
21. Dec 2013, 10:54:19
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Sony xperia
Oduzeti dozvolu hirurgu silikonki

Izgled Tijane Đuričić (23) i Sanje Jojić (26) nije šokirao samo građane Srbije već i doktora Milana Colića, koji smatra da njihov estetski hirurg ne bi smeo više da radi.



- Kao što umetnik odbija da se potpiše ispod dela za koje misli da nije dobro, tako i estetski hirurg treba da odbija da radi intervenciju za koju zna da neće dati zadovoljavajuće rezultate. Video sam fotografije ove dve devojke i tvrdim da to ne bih uradio ni za kakvu nadoknadu. Kolegi, čijih je ovo ruku delo, bih oduzeo licencu, jer možda ove mlade osobe nisu bile svesne do kraja u šta se upuštaju. Zamislite šta se dešava kada se koža opusti. Rad kolege koji je radio ove intervencije zaista izgleda nakaradno - kaže eminentni stručnjak za estetsku hirurgiju.



- Apsolutno nas ne interesuju tuđa mišljenja i mi smo sebi prelepe. Nećemo otkriti ko nam je radio operacije, ali smo imale podršku hirurga - jednoglasne su za „Blic“ Tijana i Sanja.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Alcatel One Touch
Citat
- Apsolutno nas ne interesuju tuđa mišljenja i mi smo sebi prelepe. Nećemo otkriti ko nam je radio operacije, ali smo imale podršku hirurga - jednoglasne su za „Blic“ Tijana i Sanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Samsung 111111
A sta im je sa ocima ne kapiram ?!

Inace ovo da sretnes u mraku garant bi se popeo na banderu
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Jao, Colic drzi lekcije...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
kao i u svemu....najbolja reklama je pljuvanje po konkurenciji..
samo to kod idiota prolazi..i naravno papana...i balkonasa...a kod raje..to nikad ne prolazi...

meni kad dodje neko i pocne da pljuje nekoga..ja ga uvijek pitam a sto ti to meni govoris...sta to mene briga...

ja sam odrastao...davno...ne treba meni niko pricati nista ni o komu...koga ja znam...

a onoga koga ne znam..boli me klinac za njega... tek posebno....

i obavezno mu kazem...sto ne kazes to njemu....i pitam ga lijepo..sve sa gledanjem u oci...
jel imas ti neku korist od toga..jesi placen za to...

a naravno niko nista bez neke koristi i skrivenog motiva ne radi...

i uglavnom nkad niko bolji i vredniji od tebe nece nista da sere o tebi...
jer onaj tko je bolji..ne bi bio bolji...da vodi brigu o ulici...onda ne bi imao vremena da radi na sebi...
i bio bi gori od drugih....

samo oni koji spadnu na niske i tanke grane...
a nemaju muda da se pentraju po tankim granama na vislje i deblje grane.....jer se boje pada..
stagniraju tu... na tim niskim granama..i pljuju i po onim dolje..

pa onda kad vide da je to sto je ispod njih...
nije vredno..ni pljuvanja...

onda pocnu pljuvati gore...zato sto ne mogu da se popnu vise...pa bar pljucu mogu da dobace..ako nista drugo...
a ista je uvijek bolje nego nista...

ali gravitacija je cudo...i pljuvacka se uvijek vrati njima u facu...i takvi popljuvani sopstvenom pljucom...
normalno da zahrdjaju... i oksidiraju....i postanu oksimoroni...i zauvjek ostanu tu na niskim granama..
i zavrse na dusevnom otpadu.....u zaboravu....  Smile

dobar covjek ....koji uradi nesto lose.... on ce to uvijek reci..
a ono sto dobro uradi .....to nece reci..to ce prepustii drugima da kazu....

a sto se tice ove dvije gadure na slikama...nemam komentar..ako je njima dobro...drugo nista nije vazno...mozda su to i htjele...ljudkse perverzije nemaju granica...



« Poslednja izmena: 21. Dec 2013, 13:29:28 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
sta je covek kriv sto zaradjuje na budalama  Smile
pre bi njih dve poslao u lazu na psihijatrijsku procenu na jedno duze vreme
u ostalom bez psihijatrijske procene nebi se trebalo ni dozvoljavati vrsiti estecka hirurgija
mada najvaznije u svemu je da su one same sebi lepe

o lebe mekani  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Sony xperia
A sta im je sa ocima ne kapiram ?!

Inace ovo da sretnes u mraku garant bi se popeo na banderu
Moguce kontaktna sociva u boji, pa plus blic ... Ili ako nemaju kontakna sociva a fotograf ima blic na objektivu, kruznog je oblika, moze napraviti takav efekat.

Sada si me potsetio. U filmu Gospodar prstenova, reditelj je trazio da se onoj ribi ... auuu ... ubi me sada ne mogu joj se ime setiti ... ona sto se smuvala s onim glavnim. Nebitno, trazio efekat svetlosnog prstena u oku. To se moze videti kada je u krupnom planu zenska. I dasa koji je zaduzen bio za efekte, uzme one sijalicke za NG, napravi krug i da nekome da drzi. Taj krug koji su sijalicke stvarale, dale su odsjaj u oku i efekat kakav je reditelj trazio. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Citat
- Apsolutno nas ne interesuju tuđa mišljenja i mi smo sebi prelepe. Nećemo otkriti ko nam je radio operacije, ali smo imale podršku hirurga
zaista ne bih dodao nista vise...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Alcatel One Touch
A sta im je sa ocima ne kapiram ?!

Inace ovo da sretnes u mraku garant bi se popeo na banderu
Moguce kontaktna sociva u boji, pa plus blic ... Ili ako nemaju kontakna sociva a fotograf ima blic na objektivu, kruznog je oblika, moze napraviti takav efekat.

Sada si me potsetio. U filmu Gospodar prstenova, reditelj je trazio da se onoj ribi ... auuu ... ubi me sada ne mogu joj se ime setiti ... ona sto se smuvala s onim glavnim. Nebitno, trazio efekat svetlosnog prstena u oku. To se moze videti kada je u krupnom planu zenska. I dasa koji je zaduzen bio za efekte, uzme one sijalicke za NG, napravi krug i da nekome da drzi. Taj krug koji su sijalicke stvarale, dale su odsjaj u oku i efekat kakav je reditelj trazio. Smiley
Misliš na Arwen koju je glumila Liv Tajler. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 14:43:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.