Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ко побеђује у финалу ?
Србија
76.9%  (10)
Кина
23.1%  (3)
Ukupno glasova: 13
Idi dole
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odbojka na Olimpijskim igrama  (Pročitano 44092 puta)
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 47.0
mob
Tel.Me Your.Number


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.82
Ogroman, ogroman uspeh  Smile Smile Smile Smile Smile

ali... to sam govorio pre par godina, to ću reći i sad... imamo godinama najbolju ekipu na planeti, ali i najgoreg trenera... da smo na njegovom mestu imali recimo Gajića, osvojili bi smo sva moguća zlata u zadnjih 5-6 godina...

Šta reći o njegovoj odluci kada na 20:17 u 4. setu ubacuje Bušu, Brakočević i Živković, ove stižu i izjadnačuju na 21:21, a onda ih takve, u naletu, vadi napolje i vraća nervoznu Maju, pročitanu Tijanu i preumornu Brankicu da podare Kineskinjama set i meč  Smile

Još jednom kažem, OGROMAN uspeh koji bi svako pre igara oberučke prihvatio, ali i žal za još jednim propuštenim zicerom jer imamo nesmenjivog trenera (slično kao do skoro u ženskom rukometu)...


... i da, po ko zna koji put se jebeno dokazalo da ne možeš da pobediš istog protivnika dva puta na turniru...
« Poslednja izmena: 21. Avg 2016, 09:41:43 od tribiani »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Svaka cast odbojkasicama Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Token's life matters.

Zodijak
Pol
Poruke 2947
OS
Linux
Browser
Chrome 50.0.2661.94
Šteta, jbg, klasičan strah od pobede. Nisu ove bolje. Pre turnira, srebro je izgledalo kao naučna fantastika, a kako su igrale, srebro je malo. Pašće neko zlato uskoro, na EP ili SP.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows
Browser
Chrome 52.0.2743.116
Е јбг, не знам шта се то десило у оном другом сету, али баш сам се био сморио на крају. Да ли су се унервозиле или нешто друго, а Кинескиње баш хтело у пм... И други и трећи сет скоро поклоњени, Силвија Поповић можда и најслабије одиграла јбг, имала солидан број грешака. А Кинескиње антипатичне до зла бога, она џигљава зрикава блокира све и свашта мајку јој, а селекторка им јебена Наташа Кандић, али заслужено добиле јбг...

Како год, свака част девојкама ово је заиста велики успех, којем се заиста нико није надао!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19849
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Sony 
Kineskinje bile bolje nema šta, a i imale su malo sreće što je uvek potrebno u svakom finalu..
Kako god svaka čast devojkama!!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.82
Steta, prava steta. Prvi set odlicno al sledeca tri ih unistise Kineskinje, nema tu sta...

U svakom slucaju svaka cast i za ovo, sjajno se borile.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Linux
Browser
Chrome 38.0.2125.102
Brazil osvojio, ocekivano.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 52.0.2743.116
mob
Samsung Galaxy S9+
Citat
А Кинескиње антипатичне до зла бога, она џигљава зрикава блокира све и свашта мајку јој, а селекторка им јебена Наташа Кандић, али заслужено добиле јбг...


 Smile Smile Smile

Slazem se 100%.Bas su ogavne drolje te Kineskinje.Palile su se za svaki poen kao da su igrali za milijardu evra.  Smile Ja sam se toliko nervirao da sam na kraju ugasio TV jer jer mi je stradala noga kad sam sutnuo zid.  Smile Smile Sve u svemu velika steta.Ladno smo mogli da stignemo do 4 zlata al jbg.Kad nemas srece onda nemas.Odigras 4 seta sa Kineskinjama savrseno i one dobiju naredna 3 i dobiju zlato.  Smile Ne bi nikog da krivim ali jednostavno nije islo i sta je tu je.Krivo mi je jer smo sada imali najvecu sansu.U Tokiju zrikave igraju kao kuci a ima tu jos super ekipa koje mogu da nam skinu skalp.  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows XP
Browser
Chrome 49.0.2623.112
 Smile Smile Smile za nase cure. Steta sto nema odbojkasa. Uzeli bi medalju sigurno. Brazil ocekivano, Rusi potvrdili da su u kanalu i pored vodjstva od 2-0 u setovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 15 16 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 21 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.