Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Od kakvih žena udvarači beže: 6 stvari koje muškarce odbijaju  (Pročitano 2635 puta)
06. Feb 2013, 22:45:18
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
Opera 12.02
mob
Nokia 


znati šta sve jednog muškaraca koji je prvi put izašao sa vama može da navede da vas posle toga eliminiše iz svog imenika. Evo komentara pripadnika jačeg pola o kojima vredi razmisliti, ukoliko vam je stalo da vas pozove na drugi, treći, četvrti… sastanak.
   

 

 
Na prvom sastanku je važno da budete uredne, čiste, dopadljive, ni previše pričljive ni previše ćutljive, nasmejane i druželjubive...Ponudite da platite račun i ne zaboravite na manikir... Bar tako kažu muškarci. Sve to su uslovi da vas pozove da izađete ponovo, pod uslovom da privlačnosti ne nedostaje među vama

 NE ZANIMA JE DA PLATI RAČUN

 Odbija me kad devojka ni ne ponudi da plati piće ili večeru. Čak ni kad samo popijemo kafu ili podelimo kesicu kokica. To bi trebalo da bude normalan gest kurtoazije, bez obzira na to što verovatno većina muškaraca ne bi prihvatila da devojka plati. Gde to piše da ja ne smem da budem švorc i kakva je to devojka koju to uopšte ne zanima. Tada se obavezno zapitam o tome koliko je sebična i u drugim aspektima veze i već nemam želju da je ponovo pozovem da izađemo. 

Predrag, 32

DOSADNA JE
 Meni je najvažnije da devojka ima osećaj za bilo kakvu avanturu ili istraživanje nepoznatog. To ne znači da treba da idemo na skakanje padobranom, ali zašto moramo obavezno prvo da odemo na kafu. Ako primetim da u restoranu bira isključivo klasična jela, da ne deli sa mnom isti osećaj za humor ili da jednostavno nije opuštena u mom društvu, onda je za mene to loš provod i verovatno ću izbrisati njen broj iz imenika. Zamislite samo kakva je u dugoj vezi, ako je na prvom sastanku tako dosadna. 


Miroslav,29
   

NE VODI RAČUNA O NEZI I HIGIJENI

 Možda će zvučati čudno, ali ako osetim da devojka nema svež dah, uopšte me više neće zanimati, čak ni ako izgleda kao Anđelina Džoli. Ruke koje nisu negovane, takođe mogu da me odbiju. To govori o nezi, urednosti i pokazuje mnogo o nečijem osećaju za čistoću. 

Marko, 41
   

SAMO JA, PA JA…

 Jedina stvar koja je gora od žene koja stalno ćuti je žena koja ne zatvara usta. Jednom sam izašao sa takvom devojkom i primetio sam da je uopšte ne zanima ništa o meni. Toliko je pričala o sebi, kao da je njena lična promocija pitanje života ili smrti. Iako sam svašta interesantno saznao o njoj, u jednom trenutku mi je samo postalo važno kako da pobegnem iz restorana u kom smo sedeli.

Vladimir, 44
   

NEVASPITANA JE
 Ako žena sa kojom sam prvi put izašao pušač, ako primetim da psuje ili da joj je kosa prljava, smatraću da ne zna šta su elementarno vaspitanje i higijena i to će biti naš poslednji izlazak. I zamalo da zaboravim − prljavi nokti! Treba li to uopšte da komentarišem?! 

Dušan, 39
   

AROGANTNA JE

 Najgore su devojke koje, ma koliko primećivale da se muškarac sa kojim su na sastanku trudi oko njih, ne žele ni najmanje da mu pomognu, podignu moral… Možda one odmah shvate da im se osoba sa kojom su izašle ne dopada, ali zašto ne dozvoliti da se razvije priča, da bude malo smeha. Zašto to veče mora da propadne. E takve arogantne „dame“ nikad više ne bih poželeo u svom društvu. 

Milan, 30

izvor : Blic
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
nidje veze ko li je ovo pisao  Smile
mada ono za higijenu stoji
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.13
Citat
NE ZANIMA JE DA PLATI RAČUN
Koga briga, platice "Sugardaddy".  Smile Smile

Po bontonu je da muskarac plati i ne uzimam nesto za zlo...

Citat
DOSADNA JE
Zavisi sta se podrazumeva pod tim. Mislim, sta mozes uopste da ocekujes od prvog sastanka? Odes na kafu, popricas i vidis dal ti odgovara. Ne mora da prica viceve za to. Smile

Citat
NE VODI RAČUNA O NEZI I HIGIJENI
Moze da bude problem. Ono, osnovna higijena.  Smile

Citat
SAMO JA, PA JA…
Zenice vole da pricaju o sebi, ali ume da bude problem kada ne mozes da dodjes na rec od njih i/ili kada te toliko "uguse" pricom o svom zivotu.  Smile

Citat
NEVASPITANA JE
Malo je bezveze opisano, ovo sto je ovaj opisao opet spada pod higijenu. Da ne psuje, da ne pusi, to ne mora, ali mora da ne bude nevaspitana. Bezobrazne i nevaspitane ne podnosim...

Citat
AROGANTNA JE
Opet zavisi sta se smatra pod tim. Jedno je kada ti da do znanja(indirektno ili direktno) da nece da bude nista, sasvim drugo kada se ponasa kao "cold bitch".  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Nisam znala da toliko muskaraca obraca paznju na zenine nokte. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Ovo za racun-prvih par puta i ide da ti platis racun,posle toga je cisto iskoriscavanje-sa njene strane...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Citat
NE ZANIMA JE DA PLATI RAČUN
Koga briga, platice "Sugardaddy".  Smile Smile

Po bontonu je da muskarac plati i ne uzimam nesto za zlo...

Citat
DOSADNA JE
Zavisi sta se podrazumeva pod tim. Mislim, sta mozes uopste da ocekujes od prvog sastanka? Odes na kafu, popricas i vidis dal ti odgovara. Ne mora da prica viceve za to. Smile

Citat
NE VODI RAČUNA O NEZI I HIGIJENI
Moze da bude problem. Ono, osnovna higijena.  Smile

Citat
SAMO JA, PA JA…
Zenice vole da pricaju o sebi, ali ume da bude problem kada ne mozes da dodjes na rec od njih i/ili kada te toliko "uguse" pricom o svom zivotu.  Smile

Citat
NEVASPITANA JE
Malo je bezveze opisano, ovo sto je ovaj opisao opet spada pod higijenu. Da ne psuje, da ne pusi, to ne mora, ali mora da ne bude nevaspitana. Bezobrazne i nevaspitane ne podnosim...

Citat
AROGANTNA JE
Opet zavisi sta se smatra pod tim. Jedno je kada ti da do znanja(indirektno ili direktno) da nece da bude nista, sasvim drugo kada se ponasa kao "cold bitch".  Smile

makros  Smile nista liicno ili sta znam..samo sam uzeo citat..lake mi bilo  Smiley

ne zanima je da plati racun...

slatko mi je kad hoce djevojka da popolovi ceh...
naravno i nisam nikad bio sirovina da insistiram da ja platim..ako zeli da plati ili popolovi racun... Smiley
nemam problem sa tim..nisam nikad gledao na to...
kad zovem nekog...bilo gdje... na pice ili klopu...kino..pozoriste...luna park Smiley
ni ne reazmisljam o tome...
ali red je da onaj tko zove i plati..zar ne...odrastao sam tako..
neko nekad ima neko nekad nema..i niko nikad nije gledao ko ima ko nema...
samo pice i klopu ja ne prihvatam od svakoga..x puta sam odbio...
a takodje to ni ne placam svakome..jezim se od ljudi koji caste sve..placaju pice svima..
ko da su im svi svako...a ja nisam svakome nesto ili svako...kad mi konobar spusti pice..na sto...
i kaze eno onaj janko marko bilo ko..salje cugu...ako ga ne znam...kazem konobaru da nosi to s mog stola...
imam pice..i fala bogu uvijek sam ga placao...on ce meni pice placati...
meni je to bezveze..smatram da je pice..i drutvo..uopste... nesto "intimno" i ne pijem sa svakim...
ni kafu...a kamoli sta drugo....

..dosadna je..

svi smo mi ponekad dosadni..price se ispricaju...
radnje odrade...lljepo je kad si s nekim ko je neumoran i kreativan...
ali jbg nisu svi takvi,..nema ih puno....

ja sam prilagodljiv...poprilicno...ako mi se neko svidja...
i ako se price ispricaju i sat ugnjavi...
uvijek ako zagusti...i postane tiho...
sve okrenem na zezanje...ali uvijek..ako vidim da zeli..da kaze nesto vise...
volim da slusam...zene se lakse opuste...kad im prepustis...
izbor....bilo cega....naravno ako ce mi pricati o sminci...svom poslu...i bivsim ljubavima..ili tracat nekoga...
naravno da cu je prekinuti...to me inace ne zanima...ali mogu i to slusati..nije poroblem.ali sad bas da tusi...to ne.. Smile Smile


ne vodi brigu o higijeni...bla-bla...

svaka zena koja 'oce da izadje negdje ona se se sredi..
ako se bavi nekim poslom..koji nema veze sa kancelarijom..i ispijanjem kafa..
i ako je citav dan na nogama i pici ko zvrk...vamo tamo i onamo...pola dana u cipelama...
i autu....i malo jojs e sminka sjebala..i frizura otisla ku klinac...i tako to...
i ti je vidis tada...to ne mora da znaci da je neuredna..nego zena radi...
inace...ljepo je kad  zena zna da treba da vodi racuna o tome..
uvijek..za momka..muza ili onog koji samo je**... Smile Smile
mora da bude nasminkana...
sredjene frizure...da mirise....i da bude obucena..."izazovno"...
sa takvom zenom..strasti nikad nece nestati..
pa takva mora da bude i kad kuva rucak..i igra se sa djetetom...ili kucka na racunaru sa svojim virtuelnim momkom Smile posebno sa mnom.. Smile salim se ja malo...
ali volim da neko zarolla okicama... dan mi je o'ma bolji... Smiley

japajka... Smile nije problem...zene su njezna bica..i uvijek ih neko ugrozava...proganja..
kao neki majmuni..ima ih svugdje pa i na netu...koji ne mogu skapirati da je to krivicno djelo... Smile
kada te zene nadju nekoga..kome mogu vjerovati...na taj nacin priblizavaju sebe..svoju sliku...tom nekom...
i ako skapira da te to bas ne zanima..nikad vise tii nece ni probati
sebe pribliziti....

volim kad pricaju o sebi ...od djetinstva pa do..buduscnosti daleke..volim i mastovite zene...
a one druge...koje su u svemu najbitnije..i gdje su one samo zrtva...sto brondaju nesto po citav dan...
gdje svi njih nesto tamo..tlace i sta ja znam...

njih izbjegavam..sujetna bica...koja rijetko kad upoznaju srecu...
iako je upoznaju ne znaju da je prepoznaju...i same je uniste...
krvopije...svaku kap krvi ce ti isisati..i nikad neces nista dobro uraditi..sta god uradis..trazice bolje...
to se samo jednom skine...i istrosi...i zbrise iz memorije i ove u glavi i one iz telefona...
i naravno blokiras brioj..poziv... sms...sve blokiras... Smile nek zove i pise materi svojoj  Smile

nevaspitana je..

sta znaci biti vaspitan..govoriti..dobar dan..hvala i molim..ne psovati...
biti cijelog zivota svijeca....paziti na sve..i svasta...jbs to...to nije vaspitanje to su maniri...
to i najveci olos moze da nauci...nikad ljude nisam kvalifikovao po tome...
kaze i dobar dan..i hvala i molim..i nakon dva sata puca covjeku u ledja...
znao sam i takvih....

volim kad kaze kako se osjeca...volim da se ponasa onako kako se osjeca..kakva je...
volim cak kad zena i opsuje..kad je ljuta...cemu skrivati svoja osjecanja...bilo da je bijes u pitanju bilo sreca..
ali normalno mozgom to kontrolisati..ako se moze...ako ne..nije ni to problem...volim prirodne ljude..
šplastika me ne zanima..kao i svaka plastika.je lijepa..sarena..i dopadljiva oku..
ali je kancerogena..otrovna...laznjak..jeftinoza...zamjena za nesto pravo...

a kucka nevaspitana..e to je druga stvar...
i to takodje nema veze sa vaspitanjem..ali se tako kaze i misli..da ima...
niko svoje dijete ne vaspitava da bude olos..ili kucka...barem ja ne znam nikog
 koga su roditelji tako vaspitavali...

to ljudi naprave sami od sebe..ili raja to napravi od njih...naviknu se na takvo ponasanje..
takvu sredinu...u takvom drutvenom miljeu se krece..i oponasaju jedni druge..
znao sam neka takva drustva gdje se raja takmicila tko ce biti veci gad ili kucka...
likovali na takve stvari..to je ono bilo..kao ne znam..sta..veliko nesto...
to postane navika...
i  tesko je pormijeniti takvog nekoga...to ti je isto kao i kad je zena kurva...
ne prostitutka..to je nesto drugo..nego kurva..ona koja se je** s onim tko joj se svidja...
i to radi uvijek ...dok je ziva... bez obzira na porodicu..i na bilo sta...
svakom ko joj se svidja..ce popusiti i dati mindje  Smile
..samo treba da trazi...to se nikad promijeniti ne moze..

a tako isto kad je zena kucka..ili muskarac olos....gad...
kad tad to proradi...nema lijeka...za to...
u sirokom luku zaobilazio sam cijeli zivot kucke....i kurve...nimfomanke su dobre... Smile Smile Smile.
ali ima ih mnogo..
pa sam ih i upoznao nekoliko..blize no sto sam htio.... Smile Smile Smile Smile Smile

arogantna je...vlazno -mokro......suplje -prazno...sve zavisi kako to na sebi osjetis...

doza arogancije nikome ne smeta..ljude treba gledati onakvim kakvi su..ne treba idealizovati..
posebno ne nekoga ko to ne zasluzuje..bez obzira koliko ga volis...
svi smo mi pomalo arogantni....samo sto svoje te neke boljke..ne osjetimo..na sebi..
pa kad to neko na nama primjeni..on je arogntni gad..ili arogantna kucka...drolja..i td....

a u sutini nekad treba pogledati istini u oci..bez obzira koliko je bolna...
ako mene nesto boli..nema razloga da drugom nanosim bol..da bi se i on tako osjecao... Smile Smile
bol boli..i prodje..kad ga osjetis na sebi..i zaboravis ga posle...
a kad ga naneses drugom...i njega bol prodje..ali on to ne zaboravlja...i prve prilike...ako mu se pruzi..
nanijece i on tebi bol..takav je svet u kome zivimo...

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Znam žene od kojih ne bi uzela orah iz ruke, pa opet dosta njih ima momke, muževe... niš' ne mora da znači, nađe svaka rupa zakrpu, šerpa poklopac i tako to.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 397
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Samsung Galaxy Ace
nidje veze ko li je ovo pisao  Smile
mada ono za higijenu stoji
Sve sto je napisano to stoji  Smile Nesto manje nesto vise.. ali sve su to negativne osobine koje moze da ima i zenska i muska osoba
Tako da ne mozes da pises da ovo nidje veze nema LUDI JEDANDVATRI  Smile  Smile
Sigurno ti nebi bilo lepo da izvedes na dejt damu koja je bezobrazna do zla boga, i psuje ko kocijas, a uz to smrdi na kisele macice  Smile Smile
« Poslednja izmena: 07. Feb 2013, 18:13:28 od kupus27 »
IP sačuvana
social share
Ovde pise neka mudrostSmile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
 nevaspitan i vuulgaran  su dva razlicita pojma...

Znam žene od kojih ne bi uzela orah iz ruke, pa opet dosta njih ima momke, muževe... niš' ne mora da znači, nađe svaka rupa zakrpu, šerpa poklopac i tako to.

nekaze se svaka rupa nadje zakrpu ...nego svaka krpa nandje zakrpu  Smile Smile Smile

salim se ja malo....

pa "raspravljalo" se na temi mrgudi..i kompjuterasi...
ukusi su razliciti..i o njima se moze raspravljati....
neko trazi cednu i briznu majku...postenu zenu..koja zna da kuva..vrednu...
a onaj tko radi...on mora malo i da se isprlja..ali vode ima..fala boogu..pa kad zavrsi posao vjerovatno se i opere... Smile
a neko pak trazi mrsavicu...sa istancanim sluhom za sve moderne stvari...
sa duguim nozicama..slatkim dupencetom i normalnim sisicama ... i prelijepim licem...sa malim madezom na usnici na lijevoj strani lica....Smile
za kojom ce se pola grada okretat i zbog koje ce vazda biti na iglama....jer to svi oce da je***  Smile
i ja ocem   Smile Smile Smile Smile msm ne gadim se.. Smile

sve sto trazis to i uglavnom dobijes..jednom sam ja davno napisao nesto..
ne mozes doci u ducan i traziti mlijeko a da ti daju hljeb...
sem ako trgovkinja nije na heroinu... Smile

uglavnom kucke treba izbjegavati..i one" fine"...

a sto se tice nehigijene..ja ne znam i fala bogu sto ne znam
nijednu curu/zenu koja ne vodi racuna o tome....i ko ce to sa nekom...ili s nekim ko smrdi izaci bilo gdje... Smile
 znaci moras biti perverzan malo zesce... a onda takvom to i nije problem... Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.