Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:00:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Очајни домаћини  (Pročitano 8260 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ajde zamisli ovako-zaposlen si, umeš sve da radiš kao što i sam kažeš. zaljubiš se i devojka se useli kod tebe. takođe zaposlena i ume sve da radi. hoćeš li podeliti poslove sa njom, svaliti sve na nju ili nastaviti sve sam da radiš? iskreno reci, da li bi ti peglao a da ona kuva ili ti išao u nabavku a ona da čisti? da li bi ispeglao svoju košulju za posao ili bi budio nju da to uradi za tebe?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Stvar je u tome kao sto sam rekao ja takvu podjelu ne poznajem jer u mojoj porodici ne postoje muski i zenski poslovi i najvaznija je stvar dogovor pema tome moj odgovor bi bio

dogovorom bi podjelili poslove radi toga sto nam to omogucava da lakse zavrsimo odredjene stvari, da  nam ostane vremena za nesto drugo da uskladimo svoje obaveze i potrebe i zelje.
Citat
iskreno reci, da li bi ti peglao a da ona kuva
Da nikakav problem za mene u tome ne postoji nikakva predrasuda da je to zenski posao ako treba ja cu i  da peglam u da kuham ako je njoj u tom trenutku potrebno vrijeme za nesto mnogo vaznije  od toga
Citat
ti išao u nabavku a ona da čisti

Sa zadovoljstvom .

Citat
da li bi ispeglao svoju košulju za posao ili bi budio nju da to uradi za tebe?
Naravno da mih sam ispeglao svoju kosulju sad cu nju maltretirati i cekat da zavrsi neki drugi posao ili da ga prekine radi moej kosulje.Kao da je moja kosulja najvaznija stvar na svijetu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Cinjenica je da su zene u Srbiji uvek bile kicma porodice i jaci pol...
Jeste... muskarac donese pare u kucu, ali ko odrzava kucu, ko je u stanju da od pola kg mesa napravi 10 snicli... da svi budu zadovoljni...

E, sad je problem sto zene zele malo postovanja...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ok, u čemu je onda tvoj problem? čemu onda ovakva rečenica:"E sad da ja vas pitam jel se i to gleda kao emancipovanost ako da sto cete mi onda vi ( zene) dovoljno je da odem platim i zadovoljim potrebe a te i onako mnogo ne pricaju vec odgovraju samo na ono sto ih pitas  i idemo dalje ."?

žene žele manje poštovanje?  davno prošlo vreme. i žena donosi pare u kuću i šta ćemo sad?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Moje misljnje je da ga i zasluzuju

Kao sto se kaze u onj komediji ,,moje grcko vjencanje ,, muskrac je glava kuce ali zena je vrat a  vrat vrti glavu gdje on hoce.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
To je bilo o kontekstu primjera kojeg sam pokazao misleci pri tome da se ovde zamjenjuju teze da se  ne shvata bas najblje sta znaci emancipovanost da je to konfuzno  i da ljudi cesto grijese i da odns medju supruznica je nesto mnogo vece nego neko takmicenje u podjelama i nadmudrivanje ko ce kome sta reci .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
sasa.. moram da te razocaram... znam previse zena koje znaju da okrenu tel. broj i pozovu majstora da im obavi nesto po kuci ako one samo ne znaju, ne mogu ili jednostavno nece.. Smiley
mislim... nismo toliko glupe da ne znamo 10 cifara i kako podici slusalicu...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ama dobro uzeo sam los primjer nemojte se sad samo toga drzati ja sam to uzeo onako palo mi na pamet slucajno bezveze nebitan primjer vec ono sto sam zelio reci odnosno uzrok toga zasto bi se tako razmisljalo zasto jenesto samo moje a nesto samo tvoje a nas dvoje smo u braku to je nase zajednicko pa se prema tome i odnosimo na drugaciji nacin.
Eto to sam zelio reci uzeo sam primjer priznajem evo moja greska glup primjer .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Zato sto zene u Srbiji svoju platu koriste za izdrzavanje kuce, a muskarci za pice, cigarete i kladionicu..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
tim tvojim glupim primerom si samo dokazao da žena može sasvim dobro da funkcioniše bez muškarca a muškarac ne bez žene. eto npr ti ne kuvaš i verovatno ne umeš baš najbolje da održavaš kuću a ja umem da motiram plafonjeru, zamenim osigurač ili pozovem svog majstora da obavi šta ima. zato će svaka (skoro svaka) žena da tidooobro spusti ako je po povratku sa posla pitaš šta će vam spremiti za jelo ili kad će da ti ispegla onu košulju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:00:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.