Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Oca deteta sa Daunovim sindromom pretukao bahati vozac  (Pročitano 2392 puta)
02. Apr 2019, 14:18:59
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Otac devojčice sa Daunovim sindromom zamolio bahatog vozača da se POMERI SA MESTA ZA INVALIDE, a onda BRUTALNO PRETUČEN
M. Vranić 02.04.2019. 11:07 > 11:25


 Goran Veselinov sa povredama Foto: privatna arhiva / Privatna arhiva
Goran Veselinov iz Beograda, otac devojčice Lee (14) sa Daunovim sindromom, brutalno je pretučen ispred svoje zgrade u Novopazarskoj ulici pošto ga je napao vozač koji se bahato parkirao na mesto rezervisano za osobe sa invaliditetom koji ni nakon Goranove molbe nije hteo da se pomeri.

Kako je za "Blic" ispričao Veselinov, to se dogodilo u sredu popodne, dok je čekao suprugu Natašu da doveze njihovu ćerku, koja je nedavno imala opraciju srca, zbog čega ne može samostalno da hoda.

- Sišao sam ispred zgrade kako bih dočekao suprugu i dete i da bih pomogao ženi da odnesemo Leu do stana jer sama ne može. Na parking mestu ispred zgrade, koje je inače obeleženo parking mesto za osobe sa invalidietom, video sam auto. Prišao sam, a unutra su na zadnjem sedištu sedele dve gospođe. Rekao sam im da pozovu vozača da pomeri kola. Rekle su da nema problema i da će se to desiti za dva minuta - priča Veselinov.

Kada se vozač vratio, došlo je do incidenta.

- Bio je revoltiran i odmah me je pitao: "Šta ti nije jasno?" Sve vreme sam mu perisirao i objasnio da žena dolazi s bolesnim detetom, na šta je on rekao: "Pop**iš mi! Pun mi je ku*ac vas invalida!" - kaže Goran i priča da nije ulazio u raspravu s tim čovekom, već da se mirno okrenuo i pozvao "pauka".


 Goran i ćerka Lea Foto: privatna arhiva / Privatna arhiva

- U tom trenutku se pojavio moj komšija koji ima 67 godina, a vozač je doveo svog druga. Komšija im je rekao da nije u redu što neće da se sklone i da žena neće moći da iznese dete. Međutim, tada je jedan od njih odbrusio deki: "Magarčino, nemoj da te isprebijam." Dok sam bio okrenut leđima, čuo sam udarac, jedan od njih je udario komšiju, a drugi je pobegao na sredinu ulice. Okrenuo sam se ka njemu, a on me je iz skoka udario u lice - kaže šokirani Goran.

Veselinov priča da po njegovoj slobodnoj proceni jedan od muškaraca koji su napali njega i komšiju Nikolu koji se vraćao iz prodavnice, ima 50 godina a drugi između 25-30. Za divno čudo gospođe koje su bile sa njima bile su vrlo ljubazne i nisu ni u kom trenutku učestovovale u napadu. Čak u jednom trenutku dok je nepoznati muškarac tukao komšiju jedna od žena je izašla i molila ga je da prestane.

- Odmah sam ga pitao zbog čega me je udario, a on je uleteo u auto i pozvao sve da brzo krenu. Komšija Nikola je stao ispred kola, u nameri da ih spreči da pobegnu, ali oni nisu hteli da stanu. U poslednjem trenutku sam ga povukao u stranu, inače bi ga pregazio - prepričava nemili događaj Goran i tvrdi da je odmah pozvao policiju.

Komšija Nikola takođe ima povrede na licu i ušivan je na nekoliko mesta.

Napad je trajao vrlo kratko nakon čega je policija stigla ali napadači su već tada bili pobegli. Goran priča da kada je načelnik policijske stanice na Vračaru stigao, odmah pozvao svoje kolege kako bi se uviđaj obavio a njega ubacio u kola Hitne pomoći.

Kako su za "Blic" rekli u MUP-u, incident je prijavljen i za počiniocima se traga.

Smrskana jagodična i čeona kost

- Na meni se odmah nisu mogle videti fizičke povrede, ja sam samo osećao jak bol i posle nekoliko minuta osetio sam mučninu. Prevezli su me na VMA i tamo mi je hirurg Saša Jović ponudio ili da potpišem da ću se svojevoljno vratiti kući ili ću imati operaciju. Naravno pošto sam shvatio ozbiljnost situacije pristao sam. Na svu sreću doktor je savršeno uradio svoj posao uz pomoć titanijumskih pločica koje će mi ostati u predelu čela, vilice i jagodica do kraja života - priča Goran.

Svakoga časa napadači bi trebalo da budu uhvaćeni

Obzirom na to da je incident odmah prijavljen policiji, Goran, šest dana nakon napada očekuje svakoga trenutka da se otkriju indentiteti osoba koji su njemu i komšiji, koji je samo hteo da pomogne, naneli teže telesne povrede. Kako je za "Blic" potvrđeno pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova identifikovali su dvojicu osumnjičenih i protiv njih će biti podnete krivične prijave nadležnom tužilaštvu.

"90 odsto nailazim na psovanje i negodovanje kada nekoga zamolim da se pomeri"

Goran svakoga dana u isto vreme silazi ispred zgrade da bi fizički sačuvao parking mesto za suptugu Natašu koja dolazi sa detetom na kojem se ljudi često parkiraju jer se u ulici u kojoj žive, nalazi restoran brze hrane pa je veliki deo dana tu gužva.

- Samo deset posto ljudi se nakon moje molbe skloni fino i kulturno, a ostali su uglavnom neprijatni ali nikada do sada nisam naišao na fizički napad.

Pukom srećom Lea nije stigla

U trenutku kada se napad sedio supruga i ćerka još uvek nisu stigle svojoj kući.

- Sreća pa njih dve nisu bile tu, jer da je Lea to videla tek tada bi nastao problem. Ona je mnogo vezana za mene i ne bi bilo dobro da je sve to gledala - priča i seća se Goran.

Nada se samo da će pravda biti zadovoljena i da će napadači dobiti kaznu koju su zaslužili.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Drustvo je stvarno otislo u kurac.

Cekam pre neki dan u redu nesto da hasnem, bracan ispred mene u trendzi, pljuje konstanto. Napravio baricu oko sebe, onako prostacki nabraja priloge, odmah on na ti sa radnicom, uzima to sve, vadi neki spilcinu para onako u ruci, bez novcanika, bez icega, placa. Ulazi u dzipcinu neku koju je popeo skroz na trotoar, samo sto nije sa dzipom usao u trafiku. Razmisljam se, jebem ti drustvo i te norme po kojem su ovakvi tipovi ,,uspesni" i misle da su neke ,,baje". I ceo zivot ce ziveti u svojoj bahatosti i zabludi.
« Poslednja izmena: 02. Apr 2019, 15:44:39 od FilipFr »
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
treba naoruzati narod
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
apsolutno
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Drustvo je stvarno otislo u kurac.

Cekam pre neki dan u redu nesto da hasnem, bracan ispred mene u trendzi, pljuje konstanto. Napravio baricu oko sebe, onako prostacki nabraja priloge, odmah on na ti sa radnicom, uzima to sve, vadi neki spilcinu para onako u ruci, bez novcanika, bez icega, placa. Ulazi u dzipcinu neku koju je popeo skroz na trotoar, samo sto nije sa dzipom usao u trafiku. Razmisljam se, jebem ti drustvo i te norme po kojem su ovakvi tipovi ,,uspesni" i misle da su neke ,,baje". I ceo zivot ce ziveti u svojoj bahatosti i zabludi.

Ова особа ми некако приличи тој причи.



treba naoruzati narod

Ваистину.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Ne trabunjaj bez potrebe.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
 Smile

Можемо причати шта хоћемо, али он је већ био у некој фрци у реду за пљескавицу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Mislio sam vise na pavijane ,,sto voze tudja kola, znaju azbuku do pola" ...  Smile
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Treba sprovoditi zakone. Nista vise, nista manje.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.