Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:52:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obrijati ili ne, pitanje je sad  (Pročitano 9005 puta)
Svakodnevni prolaznik


The truth is out there

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 273
Zastava Juzni Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Samsung E250
Citat
Dvojke? otkud znas? mozda ovde ima i trojki,cetvorki.... pa i petica....
Mozda i ima ali devojko ti si dvojka Smile

Citat
ako te vec boli to sto te boli,sta ces onda ovde?
  Smile
Kao sto sam vec napisao u predhodnoj poruci slucajno sam video temu, ne ali tebi je bitno da isprozivas a ne da procitas sta pise..  Smile

Citat
Ja ovu temu ne smatram kao temu za sprdanje.... Imas ovde takvih tema koliko ti dusa hoce,ali ova nije jedan od njih.....
  Smile Smile Smile
Da, jako je ozbiljno ici obrijane "intimne zone", nemoj slucajno da radis da ucis, citas knjige nedaj boze da se obrazujes.
A jos je ozbiljnije ako si u nedoumici da ti internet pomogne da se odlucis za tako nesto  Smile

Citat
molim? toleranciji? ha,ha,to je sve sto imam da kazem na to...
da jeste najlakse,upravo si to dokazao...
Omalovazavas ljude na keca a ni ne poznajes ih. To je  Smile

Citat
ponovo ponavljam... sta ces onda ovde?!?!
Stvarno mi nije jasno koj deo recenice ne razumes  Smile

Citat
ja odoh debelo u off... sorry modovi...
I sta se desilo sa lepim Srpskim jezikom?
A da, ti si jedna jako moderna cica koja prati trendove moderne civilizacije pa tako "by the way" ne ide zajedno jedan zaostali seljacki Srpski jezik i obrijana pica  Smile

Pozdrav c@ther!nee  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 16:52:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.