Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:01:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Objektivnost" zvana b-92  (Pročitano 68526 puta)
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
@danilobg

E, bas tako...svugde u svetu...a fasisti navalili,te B92 ovo,B92 ono...ako se nekom ne svidja ima RTS,Pink...pa nek se sit nagleda...kako grobar peva,isl.gluposti kolko oce...sta ste se uvatili te price vise pobogu... Smile
Po tebi su Srbi fasisti???  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
@danilobg

E, bas tako...svugde u svetu...a fasisti navalili,te B92 ovo,B92 ono...ako se nekom ne svidja ima RTS,Pink...pa nek se sit nagleda...kako grobar peva,isl.gluposti kolko oce...sta ste se uvatili te price vise pobogu... Smile
Po tebi su Srbi fasisti???  Smile

Ne nego Radikali...nisu Srbi navalili na B92,nego fasisti-radikali...svejedno,vidis,ja sam Srbin,i jos nekoliko miliona Srba,gleda B92,i ne napada je...lepo ti kazem,kome se ne svidja,ne mora ni da je gleda...imas kanala pun k.urac,pa biraj...sta ste se uhvatili samo za tu TV...... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
b92 je kada je objavljivala  preliminarne rezultate pustila prvo skromni rezultat LDP-a!!!!!
a posle 20 min --slavlje LDP!!!
objektivno za medalju!

ps. kako to da skoro svi branioci b92 (LDP) ili su ateisti ili narkomani (ili oba: npr niko 79 chek profil      Narkotici:Da - Povremeno
Religija: Ateista)

njihovo postojanje je  jos jedan dokaz tolerancije nas pravih Srba  Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
b92 je kada je objavljivala  preliminarne rezultate pustila prvo skromni rezultat LDP-a!!!!!
a posle 20 min --slavlje LDP!!!
objektivno za medalju!

ps. kako to da skoro svi branioci b92 (LDP) ili su ateisti ili narkomani (ili oba: npr niko 79 chek profil      Narkotici:Da - Povremeno
Religija: Ateista)

njihovo postojanje je  jos jedan dokaz tolerancije nas pravih Srba  Smile



\

Da,to sto meni pise u profilu je sveto pismo...pa tamo mozes da napises sta oces...btw..."pravi Srbine",,,koliko imas godina,"pravi Srbine" de si ratovo ti do sad sa Srbiju?..... :ballbounce:mali ne pisaj uz vetar nego se bolje okreni oko sebe,pogledaj ko si i sta si,a onda druge ljude pokusavaj da "kritikujes"....sistavcu jedan...pun mi vas je kurac,vas "pravih"...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1032
Zastava U pokretu
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
b92 je kada je objavljivala  preliminarne rezultate pustila prvo skromni rezultat LDP-a!!!!!
a posle 20 min --slavlje LDP!!!
objektivno za medalju!

ps. kako to da skoro svi branioci b92 (LDP) ili su ateisti ili narkomani (ili oba: npr niko 79 chek profil      Narkotici:Da - Povremeno
Religija: Ateista)

njihovo postojanje je  jos jedan dokaz tolerancije nas pravih Srba  Smile


U, jbt.... i to je tebi znak neobjektivnosti?

Pa, jel slagala za rezultat?

Slavlje LDP? To ti smeta? Pa slavili su i drugi: DS, DSS, G17+ ....chak i SPS. Ili je frka shto nije bilo slavlja u SRS? Mani se corava posla. Secam se kao juce da je bilo da je RTS na izborima 2000-te godine do 4 sata ujutru vrteo samo rezultate  sa nekoliko mesta na Kosovu gde je SPS osvojila 40-50 %. Isti ovaj Dachic je na konferencijama za novinare celu noc chitao samo te rezultate. E, TO je primer profesionalnog odnosa medija.

A, sad kazhi i meni da sam ateista i narkoman.....
IP sačuvana
social share
Jednom merim, tri put secem....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja niti sam fasista niti radikal gospodine ja sam tebi napisao sta mislio o b92 i moze iz mog posta da se vidi kolikomrzim radikale i sps zato nemoj da lupetas jel b92 nije nesto sto se bori ptrotiv radikala vec televizija koja svakog coveka koji nevoli klasicnu muziku koji voli brza kola koji je juspesan koji zivi neki drugi nacin zivota za koji bi ste i vi i radikali sa prezirom nazvali fensi zasto sam ja omalovazavan na toj televiziji i zasto ja nijednu vest nemogu da procitam a da se ne nadje neki razlogcic da se pljuje po turbo folku i svemu i svacemu e to je dragi moji fasizam!
ti tvpoji ldpovci su prvi da pljuju po bori corbi velji itd a glavna pesma na vasem slavlju je spasi srbiju i ubise kostunice??a da sam ja izaso da pevam na ulici umreces cedo od heroina ili tako nesto ja bih odmah bio sacekan na noz i terali bi ste me u zatvor kad se sanda smejala na borinu pesmu to je bio smak sveta a sad kad se cela vasa koalicoija smeje na pesmu gde pozivaju coveka da se obije to je normalno ma vi ste obicna govna i nista sem toga!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
hihihih  Smile sta vam je jos ce neko i da zapuca ovde! :flower:ako,neka su pevali,vraceno im je milo za drago! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Cederi su sve sami Sabani i po neka Sneki.
Ustaska TV ce biti mnogo razocarana posle tih turbo-folk pojacanja.
Ostaje da vidimo da li ce i Lepa Brena pristupiti koaliciji „beli nos“.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Ne bih da se ponavljam ali B92 je dokazana izdajnicka televizija ciji finansijer nije debilni Veran, vec bagra iz inostranstva koja nas cherechi godinama... Nazalost, srpska nacija koliko je poznata po epskoj hrabrosti pojedinaca, takodje ume da izrodi i djubrad izdjanicku koja nehaje za otadzbinu i svog bliznjeg vec samo za sitnosopstvenicke interese bez obzira na posledice. Ali nichija nije gorele do zore, pa cemo sacekati i njihovo urusavanje ili bar da se Cheda overi sto je vrlo moguce... ali i pozeljno. Zato oni koje vole B92, uzivajte i dalje u Trumanovim jajima ili mozda su to Soroshova... Prijatno Vam bilo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Al "Timofejev" Hahahahaha, to je emisija? Hahahahaha
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 00:01:42
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.