Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:22:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Objektivnost" zvana b-92  (Pročitano 65790 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ha-ha privatna, ne mora da bude objektivna, ali mora da bude nacionalna, bas zanimljivo. Smile
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


All your base are belong to us!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 77
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
SonyEricsson K700i
Mislim da si zaboravio da je Maja Gojković bila kod Timofejeva... dok je bio onaj stari format emisije... A u novom formatu je bio neki omladinac...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
b92 ja nemam nista protiv sto oni navijaju za onu ili ovu stranku ali tu postoji jedna mrznja prema drugima i drugom misljenju evo ovako ja nisam radikal niti spsovac mrzim i vreme slobe i seselja i sve ostalo ali volim neki nacin zivota koji podrazumeva splavove brza kola turbo folk gucu itd zasto ja u svakoj vesti koju citam na b92 cak i kad je sportska i sa te strane svaka im cast jel stvarno brzo objavljuju te vesti zasto koriste svaki trenutak da optuze neki nacin zivota koji se razlikuje od klavira doktora nauka itd po njima ja treba da budem ustugljeni peder koji ce da ide na koncerte klasicne muzike jedem dijetalnu hranu oblacim se ko englez na kembridzuvozim se gradskim saobracajnim da bih vredeo kao covek i posle kako da ih ljudi ne popsuju kao sto je velja ilic uradio!
e a onda sledi sledeca vest bugarska usla u eu i onda nam jedu govna kako njima svaka cast i kako su svi u eu kulturni a mi u srbiji dok god je sponzorusa ludaka sa motorima kolima turbo folk mi necemo da mrdnemo iz rupe e pa naprotiv u toj bugarskoj su tri puta vece sponzoruse nego u srbiji turbo folk u bugarsakoj je 3 puta zastupljeniji nego kod nas pa su usli u eu nek navijaju oni za koga hoce boli mene kurac ali mi jako smeta kad govore nesto totalno neobjektivno i zato ce za mene uvek da budu pederi sa b92 ali nista politicki ni stranacki vec zbog datih razloga a mogu da nadjem milion takvih primera!
a da i komentari kad je nekomlad i vozi dzip onda je on lopov kriminalac narko diler tatin sin baraba i sta ti ja znam ali zato kad se pod cedin dzip podmentne neki eksploziv i sta ti ja znam i to ne njegov vec njegovom obezbedjenju a ko zna sta on vozi pnda je to jadnom postenom cedi neko pokusao da naudi pa stvarno sramota budimo realni meni ne smeta ni da sam djubre ni baraba ali mi smeta kad je veca baraba od mene svetac a ja po njima majmun dok god toga bude bilo ima da ih mrzim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
BlackBerry bold 9000
B92 je privatna televizija, promenis kanal na TV-u ako ti se ne svidja.

Neka crni pokrenu nesvrstano-bananarepublika-druzetitomitisekunemo-velikasrbija televiziju pa emitujte do mile volje sta je vas  vodja radio u Papua Novoj Gvineji i sta mu je rekao ambasador Zvazilenda uz obaveznu domacu verziju Dzejmija Olivera pod naslovom kako se pravi hleb za pet dinara...

to ne pije vodu jer je frekvencija nacionalno dobro... elem, ta tv stanica je ista kao rts devedesetih
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 332
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Siemens neki stari
B92 je zaboravila sta znaci objektivnost. Vec godinama nas udavise sa njihovom velikom ulogom u peto oktobarskim promenama a bili su skroz nebitan radio koji se cuo samo u krugu od oko 100 metara. Mozda bi drzava za trebala da im dodeli neki orden tipa partizanske spomenice pa da se malo umire
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
To je zalosno sto demokratski blok neguje tu ceno-belu sliku, u kojoj su nacionalisti ljubitelji turbo-folka , masne hrane, guce i splavova, a njihove „demokrate“ su urbani likovi, evro-americki prototip, znaci sve suprotno.
Po tom principu ja se savrseno uklapam u taj evropejski profil, samo ne ispunjavam jedan uslov, nisam peder, a kad je u pitanju ta seksualna manjina, oni imaju podrsku „demokratskog“ bloka.

Sto se tice U-bee-92, ostaje pitanje zasto ta nacionalna TV nije postala objektivna nakon dobijene frekvencije, najbolji primer je americka tv Fox, koja je objektivnija od mnogih srpskih medija, a mozda ce vreme pokazati i da je najobjektivnija.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 178
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S5230
Sasvim objektivna televizija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
Sasvim objektivna televizija
Slazem se...naravno...

Samo, zasto se niko ne zapita,koliko je "nas javni srevis"-"objektivan"....isti ko RTS,za vreme Slobe,samo sto je sad Kostunica u centru paznje,izgradnja puteva,za narod,ne damo Kosovo...ja ne vidim nikakvu razliku,osim sto nema onog "volimo te otadzbino nasa"....isto covece, i jos hoce da im se plati....jer je to jeli "javni servis"...

Sta ste se svi uhvatili B92...pa vi (radikali i sps-ovci) ste ih gasili(na protivzakonit nacin),hapsili,proganjali,proglasavali petom kolonim,NATO pesadijom...kako sve vec niste...pa sta ocekujete...."Djura ce ti oprostiti,sto te je tukao"...ne budi smesan,dobro je da vas tamo ikako i pominju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Cela tema ovog posta je nebulozna. Sustina demokratije u medijima je mogucnost izbora a ne nekakva inkvizicija nad medijima koji vam se licno ne dopadaju jer ne ispunjavaju vasa stanovista objektivnosti.

Mi smo izasli iz faze potpune neobjektivnosti i karikatura-medija u eri Milosevica u jednu kudikamo bolju situaciju gde covek moze da bira sta ce da gleda i sta ce da cita u skladu sa sopstvenim politickim senzibilitetom. To je tako svuda u svetu.

Kao gradjani i poreski obveznici imate pravo da trazite sto izbalansiranije i objektivnije izvestavanje drzavne televizije i radija, jer se one finansiraju iz budzeta. Sve ostalo je slobodno trziste, stvar ukusa i izbora.



« Poslednja izmena: 22. Jan 2007, 01:56:12 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia E50
@danilobg

E, bas tako...svugde u svetu...a fasisti navalili,te B92 ovo,B92 ono...ako se nekom ne svidja ima RTS,Pink...pa nek se sit nagleda...kako grobar peva,isl.gluposti kolko oce...sta ste se uvatili te price vise pobogu... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:22:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.