Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obesio se na dan veridbe  (Pročitano 17441 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a, gde pise da su romi Smile
"pisalo " je na slici koju ste cenzurisali
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ovi ljudi sasvim ocigledno nisu Romi, a verovatno su Vlasi.

Kod Vlaha u Istocnoj Srbiji u poslednjih 200 godina koliko se o tome pise, sasvim je jasno dokumentovano u literaturi da je bilo uoibicajeno da seks ne dozivljavaju kao nesto prljavo i ruzno (kao u ostaliom zajednicama na Balkanu, izuzev donekle u Slavoniji i Sremu), pa su zato ranije stupali u seksualne odnose, a bilo je 18-godinsjaka koji su vec imali dva "braka" i dva "razvoda" (tj. vanbracne zajednice, koje su se rasturile, jer je drzava, narocito posle 1. svetskog rata, pokusavala da spreci rane zvanicne brakove).

U svakom slucaju i da jesu Romi -- a, kao sto rekoh, nisu -- kakve bi to veze imalo sa cinjenicom da se on obesio na dan veridbe? Mozda se momak osetio isuvise obavezanim (zeleo je neku drugu, a ova mu je bila samo uzgred, za seks, a onda nije mogao da se odupre pritisku svojih i njenih roditelja, pristao na veridbu, pa se pokajao), mozda je biseksualac (ocigledno, ako je ona trudna sa njim, nije gej, ali mozda je bi), a mozda je bio i zrtva recimo drugog momka zaljubljenog u njegovu devojcicu (policija cesto ofrlje odradi uvidjaj, narocito po selima u zabiti, i narocito kad nesto izgleda "ocigledno" kao samoubistvo).

Anyway...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

@#$%#@%#$^$#%@

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3
Interesantno, ali mogu reci da se ni ne cudim.
Sa ovim godinama ko je jos zglavno koristio mozak?!?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Koju sliku smo cenzurisali?
Ja se ne secam da sam bilo koju sliku cenzurisala.... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
U tim godinama, po mom misljenju, uzok samoubistva bi najverovatnije mogao biti emotivno rastrojstvo prouzrokovano odnosima izmedju momka i devojcice. Mislim da se decko ubio zbog velikog razocarenja u njihovu vezu. Prevara ili nesto drugo...? Takodje mislim da nisu Romi, mada je to imaginarno u ovoj temi. Znam nekoliko primera "neuzvracene ljubavi" u tim godinama i pokusaje jumpinga sa Brankovog, gutanje bensedina, skakanje pod voz, i "najomiljenijeg" im - besenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Koju sliku smo cenzurisali?
Ja se ne secam da sam bilo koju sliku cenzurisala.... Smile
Jeste da imash 50 godina ali to je ipak rano da postanesh
senilna . Smile
A shto se tiche teorija zavere mozda su tog lika oteli
vanzemaljci i poturili lazni lesh ili mozda su ga vrbovale neke
sekte . Kad ljudi nece da pogledaju istini u ochi onda
im svashta pada na pamet .
 Inache druze tralalala ...la ,rani brakovi su odlika
drushtava u kojima se zene gledaju kao stoka i
chim postanu spreme za radjanje ( 1. menstruacija)
odmah se u(pro)daju i to nema nikakve veze sa
sexualnim slobodama .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 5.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Za razliku od tebe.. ja nisam ni bezobrazna, pa da mislim da sam za ove moje godine posrkala svu pamet sveta, ni senilna, sto se za tebe ocigledno ne moze reci...
Elem, zasto slike nema.. zato sto sam je linkovala direktno sa sajta, a admin tog sajta ju je prebacio u arhivu...
A, da sad ti ne bi zamarao svoje mozdane vijuge, iscupala sam sliku iz arhive i okacila u attachmentu.. znaci, slika je sa sajta Blica.. bez ikakve korekcije... ako hoces idi ceprkaj po njihovoj arhivi za mesec novembar...

I sad molim tebe i druge clanove foruma da mi nacrtaju strelicu ka mestu gde na slici pise da je decko Rom... Hvala unapred! Smiley


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

hronika_obesio_se.jpg
(12.04 KB, 150x260)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Sa te slike jedino moze da se nazre koliko je ocu decaka sve tesko palo. Poza "bicu na dnevniku"  pred fotoaparatom apsolutno navodi na pomisao da je jadnom decaku bilo izuzetno tesko da zivi u sredini u kojoj je ziveo i sa takvim ljudima pored sebe.Ako samo pocnemo od toga da je porodica osnov svega,imajuci u vidu deckove godine,zakljucak je da je roditeljska krivica za ovaj slucaj potpuna, kao i za vecinu slicnih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Ja ne vidim na slici da ovaj covek misli "bicu na Dnevniku", no dobro, to je stvar kako svako od nas posmatra svet -- a svet mu na isti nacin i uzvraca.

Mene zanima sta je dokaz da je ovo samoubistvo?

Da li je moguce da neko -- recimo preteci pistoljem -- natera zrtvu da se sama popne na neki panj, sama sebi natakne omcu i da onda on sutne panj, tako da nema tragova nasilja, a ipak je u pitanju ubistvo?

Bez fantaziranja sta je verovatno, a sta nije verovatno (tj. vama licno), zenidba, veridba, otac bi da bude na Dnevniku isl. Da li je moguce ili nije?

Ako jeste moguce, da li je policija napravila detaljan uvidjaj: tragovi guma svih mogucih automobila, tragovi stopala (posto se ovo nije dogodilo na asfaltu), traganje za eventualnim vlatima kose isl?

Ili je neki cata u policijskoj stanici u opstinskom mestu 25 km udaljenom poslao pozornika koji je svrtatio u kucu decaka i u lokalnu kafanu, popio tri piva i vratio se nazad?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
Mislim da si izvukao iz konteksta ono sto sam rekao, zarad nekog svog ubedjivanja u potencijalno ubistvo. No,dobro..,idemo argumentima.

Da li su se devojka i mladic posvadjali neposredno pred njegovu smrt? Po "mladinim" recima - jesu.

Da li se iole nazire motiv ubistva i ciji? Ne znam za Vas, ja ga nisam primetio.

Na kraju, zaista sam se trudio da na covekovom izrazu lica primetim tugu i zal za nesrecno nastradalim sinom, ali ne ide...I nema razloga za zlonamernim i zloslutnim recima kao sto su cit. to je stvar kako svako od nas posmatra svet -- a svet mu na isti nacin i uzvraca. zato sto ni u jednoj svojoj recenici nisam dao povod za tako nesto, nikome, a pogotovo ne Vama ciji komentar nisam ni procitao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.