Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Obama se predstavio kao zaštitnik srednjeg sloja  (Pročitano 4280 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
Nokia 
barakomanija ... rima sa onanija je sasvim slucajna ... Smile



Pa da, svakome nesto fali, a kad mu fali on to i pise  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
e za ove procente i poreze ... ima l' neko da se razume u materiju?

Cekaj, jel imas konkretan problem i zivis u Americi pa pitas  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jan 2012, 23:15:04 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
Sandzi sestro brate ...  Smile Smile

ma jok ... jel ti ja licim na gastosa? srbin sa dna kace sto bi rekli ...
Smile

nesto sam gledao povodom one iphone kinez teme stope poreza u kini, kod njih porez raste precentualno sa zaradom ... kod ovih amera procenti su nesto malo naopacke, kod nas znam da meni uzimaju onih 6,80 na 10 dobijenih ...  pa se pitam ... sta gde ko podrazumeva pod porezom ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46929
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
brdo obecanja, tri nedelje na funkciji s potencijalom, bez i jednog konkretnog koraka ... dovoljno za Nobela.


Очигледно је да "сами себи" додјељују Нобела за мир. Још једна у низу ствари која ће им помоћи да "легализују" криминалне акције. 
« Poslednja izmena: 27. Jan 2012, 00:03:30 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Sandzi sestro brate ...  Smile Smile

ma jok ... jel ti ja licim na gastosa? srbin sa dna kace sto bi rekli ...
 Smile

nesto sam gledao povodom one iphone kinez teme stope poreza u kini, kod njih porez raste precentualno sa zaradom ... kod ovih amera procenti su nesto malo naopacke, kod nas znam da meni uzimaju onih 6,80 na 10 dobijenih ...  pa se pitam ... sta gde ko podrazumeva pod porezom ...

Zavisi, dobro, nije sve porez, ide penziono, zdrastveno i to al opet nesto mnogo, u Svabiji je trecina sa svim pa raste onda naglije tamo iznad 2000 evra, stim ako si freelancer mozes da budzis kako oces i da odbijas sta ti ja znam od poreza, mislim, lako ih je zeznuti samo tako, al ako ti upadnu metodom slucajnog uzorka, e ona hebanje jeza samo tako
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 11.50
heh ... ne verujem bas da je lako zajebat shvabu al ajd ...

nego sad mi pade na pamet ona svabska analiza ... koliko milijardi godisnje gube talijani na utajen porez ... i funfact ... u italiji je prodato duplo vise luksuznih automobila tipa lamborgni bentli kuracpalac, nego sto ima ljudi sa prijavljenim prihodom vecim od dal 100000 jevreja ...

uglavnom ... za drzavu sve sirotinja a ovamo lambordzini jahte penthausi ...  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
heh ... ne verujem bas da je lako zajebat shvabu al ajd ...

Ziva istina, pokazes racune sta si kupio, ne znam, kameru, stativ, svetlo, software, dzidza-bidze, obrazlozis da ti je to potrebno za biznis i gotova prica. Imas te rokove nabavke, recimo, kupis nov Lap Top pa ga odbijes od poreza, al ne mozes svaki mesec da ga kupujes vec otpis traje dve godine, posle naravno opet kupujes nov jer ti treba hardware na nivou, ne mozes sa starim da radis i budes konkurentan, stari prodas i stavis pare u dzep. E, sad naravno, ako im se digne pa dodju da ti malo pregledaju papire, onako nenajavljeno pa stanu da te pitaju gde ti je ovo, gde ti je ono, pa to si kupio, pa imao si ove izdatke, e onda bolje da te nema. A sad to ide po metodi slucajnog uzorka pa ako se slome kola na tebi, lutrija.
Inace, kradu i postene Svabe, bio je i skandal sa famoznim CD-om iz Svajcarske, neki anonimni tip koji je valjda imao pristup racunima u Svajcarskoj je prodao nemackim vlastima CD pun podataka za milju evra. E, onda su to objavili i dali rok dve nedelje da ljudi ispadnu posteni pa da plate taj porez sto su precutali, e, posle dve nedelje "ko se nije sakrio, zmurka bio", a na CD-u je bilo podataka o nekih 10 hiljada racuna u banci
Inace, ima svasta i u jednoj Svabiji, imao sam raspravu sa Mrgijem koji nije verovao. Bulevarska stampa je provalila neku zenu koja je zivela na Majorci, placala ratu kredita za kucu, zivela u njoj a svo vreme dizala socijalnu pomoc u Nemackoj i naravno, sa pomoci od stanarine je otplacivala kredit, nekih 400 evra. A uhvatili su je na ljudsku glupost, naime, njen tip je procao okolo kako znaju da zahebu drzavu pa je to nacuo i jedan novinar pa prodao pricu bulevarskom listu pa doslo na naslovnu stranu.



Cigani su se inace devedesetih prijavljivali samo tako u vise gradova, naravno, sa gomilom dece pa se vozikali svo vreme i kasirali, posle su nasli nekog u Austriji da je za par godina kupio kucu u nekom selu...
Krade se svugde, al eto, u Srbiji upada posebno u oci jer para nema, al Svabe su site pa se ne nerviraju toliko.

nego sad mi pade na pamet ona svabska analiza ... koliko milijardi godisnje gube talijani na utajen porez ... i funfact ... u italiji je prodato duplo vise luksuznih automobila tipa lamborgni bentli kuracpalac, nego sto ima ljudi sa prijavljenim prihodom vecim od dal 100000 jevreja ...

uglavnom ... za drzavu sve sirotinja a ovamo lambordzini jahte penthausi ...  Smile

Jasno da je jedan deo utaja poreza, sa druge strane, ako gledaju samo statistiku, Svabe recimo znaju da kupuju kola u Italiji jer ustede na skupljim automobilima, novim razume se, po par hiljada evra
« Poslednja izmena: 27. Jan 2012, 00:24:48 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
еј ... то одбијање од пореза ... је л' то онај фазон на крају године плаћаш порез на остварену добит па ти се од тога одбија све све и свашта ... или то функционише мало чешће од једном годишње?
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
еј ... то одбијање од пореза ... је л' то онај фазон на крају године плаћаш порез на остварену добит па ти се од тога одбија све све и свашта ... или то функционише мало чешће од једном годишње?

PDV odbijas kad hoces, jer placas pri kupovini necega, ujedno ga i naplacujes kad pises racun. A porez na ostvarenu dobit placas jednom godisnje i tu naravno ide onda i deklaracija o nabavkama sredtsava za rad, automobila, materijala, troskova kao gorivo, "poslovne vecere" i slicno...
Recimo, bilo je dosta mutljavine na gradjevini devedesetih, ljudi sa podrucja Juge (mos reci iz svih krajeva) su jednostavno "kupovali", znaci, zaradis 10.000 pa kazes da si tih 10.000 opet platio nekome i to ide u izdatke a ustvari ti neko napise racun, ti mu das max. 15% na crno i poreznici te ne diraju, ostane ti onda u dzepu 8.500. A sad onaj ko je prodao racun, on bi trebao da plati porez, al godina je duga pa se to nagomila a kad treba da se plati, prijavi licni bankrot. U tom slucaju, sve sto ima, znaci, kuca, auto i slicno uzimaju poreznici. Posto doticni obicno nema nista, ne radi nigde i nema prihoda, sledecih deset godina zivi od socijalne pomoci jer i da pocne nesto da radi, sve iznad socijalnog minimuma mu skidaju. Ali opet ima onih 15% sto zna da bude lepa svota u zavisnosti koliko je racuna "prodao". I naravno, mora da se malo i cuva, da ga ne bi uzeli na nisan pa strpali u corku.
Jedan drugar je otisao pod "licni stecaj", zbog restorana, izgorela mu kuhinja i zatvorio lokal, inace imao neki Jazz bar. I deset godina, (sad ne znam kolko mu jos ostalo) zivi od socijale, muva da mu ne nadju posao a pomalo ga izdrzava i zenska koja inace radi.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
Citat
Inace, ima svasta i u jednoj Svabiji, imao sam raspravu sa Mrgijem koji nije verovao. Bulevarska stampa je provalila neku zenu koja je zivela na Majorci, placala ratu kredita za kucu, zivela u njoj a svo vreme dizala socijalnu pomoc u Nemackoj i naravno, sa pomoci od stanarine je otplacivala kredit, nekih 400 evra. A uhvatili su je na ljudsku glupost, naime, njen tip je procao okolo kako znaju da zahebu drzavu pa je to nacuo i jedan novinar pa prodao pricu bulevarskom listu pa doslo na naslovnu stranu.

никакву жену ти ниси спомињао Smile
ти си рекао да СВИ бескућници у немачкој имају од владе плаћено летовање у мајорци и то два пута годишње...не преваре,трте мрте већ влада крене са бусевима,купи бескућнике по минхену,берлину,дизелдорфу и осталим вукојебинама,ставља их у авион и правац летовање Smile
можда би ти алекс џонс поверовао али било ко са грамом мозга не
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.