Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:55:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O umetnosti flertovanja  (Pročitano 2358 puta)
10. Apr 2009, 10:20:27
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Uspešan flert, pa čak i onaj letnji, može da znači početak velike ljubavi. Flert je igra koja povećava pozitivne mogućnosti zaljubljivanja. Ko razume umetnost flertovanja, može tako reći stalno da se raduje ovoj ljubavnoj predigri.



Kako početi

Pokažite spremnost da započnete flert sa na primer naznačenim pozdravom, odnosno blagim klimanjem glave, bečki psiholog Julia Umek. Počnite da se smešite iznutra, jer će to opustiti mišiće lica i delovaćete opuštenije. Oči otkrivaju da li smešak dolazi od srca. Gledajte vašeg partnera za flert zainteresovanim pogledom i smešite se. Izbegavajte nemirne pokrete, divlje gestikuliranje i sklonite ruke sa lica. Govorite polako uz dobro razumljive poruke životne radosti. Izbegavajte razgovore o vašim problemima i brigama.

Magija je presudna

Da bi valjao vaš unutrašnji stav, zamislite da ste čarobnjak ili mađioničar, time će vaš pogled delovati tajanstveno. Flertovanje nije prednost muškaraca. Pružite vašem partneru za flert priliku da vam priđe. U razgovoru tražite zajedničke tačke. Telesno budite prilično blizu jedno drugom, to izražava samouverenost.

„Efekat balzama“

Ljudi su uvek u potrazi za značenjem. Pokrenite teme razgovora koje omogućavaju da kako vi nešto kažete na tu temu tako i pre svega vaš partner za flert. Obavezno izbegavajte poučne izjave, utisak sveznalice. Umesto toga radite sa „efektom balzama“ – ljudi radije veruju pozitivnim izjavama, a pogotovo onda kada im one daju pozitivnu sliku.

Podstaknite zabavu

Flert mora da bude nešto bezopasno, bez straha od „poraza“. Kažite da ste neko ko voli da upoznaje nove fine ljude i podstaknite na zabavu. Vodite humoristične razgovore, pitajte na primer, da li možete da dokažete vašu umetnost čitanja dlana i iz dlana te osobe pročitajte lepe stvari.

Budite smeli

Svaki flert može da bude početak velike ljubavi. U svakom slučaju uspeo flert može da bude zlatno sećanje za život.

Izvor: ekstravaganca
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:55:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.