Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 08:26:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O razocharenju  (Pročitano 4203 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
 Smile

al' sta to treba taj neko da uradi ili ne uradi pa da zasluzi [smilie=pooo.gif]

radikalna je odluka pretvoriti nekog u... vazduh  Smile



IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
ne zelis da saznas Smile

sa mnom neko ko nije ja, moze samo jednom da se ozbiljno posvadja u zivotu .. prvi i poslednji put.

idu mi na zivce oni koji se non-stop nesto pickaraju i mire, a kao best friends su ili par, ne daj boze ... po meni to ima manje logike nego pretvoriti nekog u vazduh, kako ti kazes ...
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
ma nekako mi je sve to i dalje mnogo... sta znam
Smile
valjda ima i nesto izmedju

ipak treba kojesta da se desi da bi se doslo do toga da s naporom gledas nekog... a sto je doslo do toga?  Smile

... sto se mene tice,
ne volim odnose koji se akumuliraju pa prsnu, ipak treba imati i neki ventil negde
ali ako ne ide, ne ide...
i ne verujem u odnose u kojima nema prepiranja... doduse, ne podrazumevam tu vredjanja sa izgovorom 'bila ljuta, nisam tako mislila'

... da bi nekog sa'ranio, treba mnogo da ga trpis prethodno... treba bre mnogo da ti se slosi od njega
e, a zasto cekati toliko? da ti se neko smuci? to pitam sve vreme, nikako da ga jasno postavim   Smile

IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
ma jock bre,ne mora to da bude posledica dugog trpljenja,moze i da bude odluka u sekundi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
npr. ova moja drugarica mi salje mailove, poruke, zove, kao da je sve normalno, ali ja ne mogu da pricam s njom, sta god kaze, meni je samo u glavi ono sto je uradila, jednostavno ne mogu da predjem preko toga  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
to uvek jeste odluka u sekundi.

@machka
ja ti odgovorih, ne tripim ja to, a da mi smeta, onog trenutka kad pocne da me gusi, zbogom, jer to stvarno znaci da bi te do sada svako normalan oterao u tri lepe Smiley
dakle.. nisam ja tu nikakva zrtva, ne akumuliram nista .. ali kad ocenim da si preterao, onda si preterao, a ako si preterao, onda nisi covek, a ako nisi covek, mozes da budes prasina ili vazduh, i ti za mene ne postojis, ne zato sto ja ne mogu kao mirjana da razgovaram sa tobom, nego zato stoo  n e  p o s t o j i s ... simple .. mada ja ne umem bas tako simpl da to objasnim Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
al' ste coskasti  Smile  Smile
ok, treba paziti na kvalitet vazduha u svom okruzenju  Smile

meni se uglavnom desavalo da nekog pocnem da gledam u nekom drugom svetlu... menjam lagano sliku  
a ako mi sve to mnogo dosadi i svaki trenutak proveden sa tim nekim postane presipanje iz supljeg u prazno...
e onda mi je ravno, nista tu ne boli i niceg mi nije zao... bio pa prosao, taj neko
razisli smo se

i to nimalo nema veze sa razocaranjem, prosto ti neko vise ne prija, i polako izbledi k'o da ga nije ni bilo  Smile

naravno, govorimo o ljudima koji su nam vazni ili su to bili u nekom trenutku
 

... ovo sto mirjana prica je razocaranje  Smile
 uvredjena je postupcima i ocekivanjima svoje drugarice
« Poslednja izmena: 20. Jul 2006, 19:32:27 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
LG 4X HD
Citat
npr. ova moja drugarica mi salje mailove, poruke, zove, kao da je sve normalno, ali ja ne mogu da pricam s njom, sta god kaze, meni je samo u glavi ono sto je uradila, jednostavno ne mogu da predjem preko toga  Smile

pa nemoj da predjesh preko toga ako ne mozesh,zatvori tu knjigu i gotovo.


Citat
... da bi nekog sa'ranio, treba mnogo da ga trpis prethodno... treba bre mnogo da ti se slosi od njega
e, a zasto cekati toliko? da ti se neko smuci? to pitam sve vreme, nikako da ga jasno postavim   Smile

kada se pojavi problem,postoje tri moguce verzije raspleta:
 prva je da jednostavno predjem preko toga kao da se nije ni dogodilo sto znachi da smatram da je u pitanju sitnica,sluchajnost ili beznachajna greshka.Pustim niz vodu i ne opterecuje me u bilo kom smislu
 druga mogucnost je da je problem takav da zahteva da se raspravi i da ako se raspravom dodje do bar delimichnog reshenja i pomirenja stavova  takav problem smatram pozitivno reshenim i ni to ne vuchem sa sobom kao neki teret.

 treca varijanta je da problem bude takav da ga nije moguce raspraviti sa pozitivnim krajem ili da je toliki da je svaka rasprava suvishna,
e onda ide sa'ranjivanje.

Nishta se tu ne cheka i ne trpi,problem se reshava onda kada se pojavi.Teret moze da predstavlja samo neshto shto je trebalo da bude raspravljeno a nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
Citat
nista tu ne boli i niceg mi nije zao... bio pa prosao, taj neko
razisli smo se

i to nimalo nema veze sa razocaranjem, prosto ti neko vise ne prija, i polako izbledi k'o da ga nije ni bilo

tacno tako, vidis .. i ti to radis, samo sto ga ne sa'ranis Smiley
a ja to radim tako retko da mogu sebi da dozvolim sa'ranjivanje Wink

za 20 godina zivota mogu da nabrojim sa'ranjene osobe na prste jedne ruke i da jos imam praznih prstiju
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Razocharao vas neko?Prijatelj,decko,devojka,kolega...
Ako vas nechiji postupak iznenadi u negativnom smislu ili povredi morate znati da su ljudi su takvi kakvi su i njihovi postupci su uslovljeni time,to shto ste vi ochekivali nesto drugo,pa...to je iskljuchivo vasha greska,zar ne?
Prevarant ce vas prevariti, a lazljivac slagati,nemojte biti iznenadjeni i razocharani kada se to dogodi.
Nauchite da prepoznate ko je ko,upoznajte bolje ljude sa kojima ste u kontaktu,budite realni u ochekivanjima i tako poshtedite sebe razocharenja.
Ih,bre,arlekin,sad ispade da su oni koji su razocarani sami krivi sto nisu prepoznali djubrad...
Nije ti to dobra filozofija  Smile
Zivot i iskustvo cine da ljudi vremenom nauce da prepoznaju prevarante i lazove,a to nema bas veze sa realnoscu.Mozes biti realan,a opet da te predju i slazu.
Ne treba krivicu prevaranata i lazova svaljivati na one koji jos nisu naucili lekciju- covek se uci dok je ziv,a umre lud.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 08:26:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.