Zivot je stari kuckin sin, stalno se raspravljam sa njim, zivot je ofucani holivudski film. Igram bez dublera, sve sam, sto nije prakticno to znam pomalo sniram, po malo briljiram
O tome da kako ne varim sestru od muza ali nikako, jer je bich nikad gora i o tome da me ceka hladna kanadska zima i o kesu uvek mislim o kesu i o tome da kupim auto sto ga merkam vec metar dana.pssst i o bivsem u Beogradu jer sam ga sinoc sanjala.