Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:33:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O čemu je reč ?  (Pročitano 819 puta)
11. Feb 2010, 09:29:32
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Medju sistemskim i skrivenim datotekama na particiji D sam pronašao $RECYCLE.BIN veličine skoro 7 Gb.U njemu ima  5 fajlova:desktop i 4 tib fajla,čija imena počinju sa $.Osim ovog postoji i folder Recycled koji je identičan sa onim na C particiji, u kojima su 2 mala fajla INFO2 i desktop.Inače,veličine korpi za otpatke su mi podešene:za C: 3.99 Gb a za D: 0.
Može li neko da mi objasni čemu služi taj folder ($RECYCLE.BIN) i može li da mu se smanji veličina?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Vidi, Tib fajl pravi program acronis true image i to je ustvari image tvog windowsa.
Ja ti dalje ne mogu pomoći ništa pošto nikad nisam hteo da pravim kopiju svog windowsa pomoću takvih programa.
Da, on zauzima na drugoj particiji otprilike toliko mesta kao što tebi pokazuje, ali ti trebaš znati jesi li pravio "sliku" windowsa ili ti je neko drugi radio sistem. Tada pitaj toga.
Nemam iskustva u tome.
Folder recycled briši ako možeš.
Skeniraj  kompjuter sa antivirusom, antimalware i sl. programima pošto postoji i recycler virus.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


earth is inferno

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 507
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Samsung e250
RECYCLER je naziv foldera na xp-u i jedino bi njega trebalo da imas na svim particijama, ako je prostor korpe za otpatke na svim particijama. Neznam sta od softvera imas na kompjuteru, neki programi za odrzavanje sistema prave ovakve datoteke kao neki bekap. Po meni ovo sto si naveo ti ne treba, osim ako nije ono sto sam rekao.
IP sačuvana
social share
ANIMA CANDIDA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Imam acronis true image,ali mi je backup na drugom mestu,i to backup samo C. particije  oko 6 Gb.Nemoguće da acronisu treba  7 giga podrške.





Izbrisao sam ceo folder-videćemo šta će biti. Smile
« Poslednja izmena: 11. Feb 2010, 14:48:25 od gojkosp »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Vid'o sam po štapu

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 467
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ja upravo počeo da pišem da ga izbrišeš ako znaš da ti tu nije backup od acronis true imagea pa sam pre slanja poruke video da si editovao.

Vidi hoće li se posle restarta vratiti pa javi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.78
Nije se vratio.
Ne mogu da verujem da mi je nešto od 7 giga čučalo u kompu,a da ničemu ne služi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:33:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.