Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: O bivšoj sve najlepše  (Pročitano 2221 puta)
29. Jul 2005, 07:48:16
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
O bivšoj sve najlepše

Imate novog dečka. Mnogo vam se dopada, baš je "kul", super izgleda i duhovit je i (dodajte nekoliko pozitivnih osobina po izboru). Jedino vam nije jasno šta je tražio s onom (upotrebite negativnu reč po izboru). Jeste, sad mu je to samo bivša devojka, ali šta je uopšte tražio s njom? Ona je (ubacite nekoliko negativnih atributa po izboru)! Baš jeste i ne stidite se da to i javno kažete - pa i pred svojim dečkom. Kad god imate priliku, kažete nešto negativno o njegovoj bivšoj devojci - koliko da svog dragog uverite koliki je srećković što je sada s vama.

Ukoliko je to i vaš način razmišljanja i postupanja, bolje bi vam bilo da prestanete s tim, i to smesta. Nema veze da li vaš dragi ogovara svoju bivšu (pa mu se vi pridružite) ili samoinicijativno pričate ružne stvari o njoj. Šta god da o njoj mislite, u ovakvim situacijama najbolje je biti elegantna mlada dama i o svojoj prethodnici govoriti učtivo. Ne morate da je uzdižete u nebesa, ali je poželjno da se uzdržite od zlobnih komentara - čak i ako je zaista vidite kao najnegativniju osobu na svetu i svog mrskog neprijatelja.

Zašto treba učtivo govoriti o njegovoj bivšoj? Ukoliko je ogovarate, ostavljate pogrešan utisak (ili bar utisak koji nije pametno ostavljati) - a to je da ste jako nesigurne i u sebe i u vezu koju imate. Dečacima je najčešće izuzetno zamorno kada je devojka baš jako nesigurna u sebe i nakon nekog vremena je ostave - umore se od stalnog uveravanja svoje drage da im se dopada (da im se ne dopada, ne bi ni bili s njom). Nasuprot tome, time što biste pokazale da ste sigurne u sebe i u svoju vezu pokazujete i da verujete svom dečku, što svakom momku veoma prija i što je za svakog dečka kompliment (a dečaci vole komplimente isto koliko i devojke).

Zato, drage naše mlade dame, o svojoj prethodnici govorite učtivo - u obzir dolaze čak i pohvale (naravno, ne preterujte s pohvalama - ne želite svog dečka da ubedite da se vrati svojoj bivšoj). Želite primer iz sveta poznatih? Postoji - Sijena Miler, verenica Džada Loua, nedavno je u jednom intervjuu pohvalila najnoviju modnu liniju njegove bivše supruge, Sejdi Frost (modna linija je pod nazivom FrostFrench). To je bilo samo nekoliko ljubaznih reči - sasvim dovoljno da se pokaže kao prava dama koja je sigurna u sebe i u svoju vezu, a to je nešto što je njenom zgodnom vereniku sasvim sigurno prijalo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
Ma šta uopšte imam i govoriti ,bilo šta o njoj?  Smile

Nego pazite situaciju,
pozove vas i vašu devojku bivša devojka(u koju ste bili zaljubljeni...ono baš,baš) na svoju svadbu.
Može i obrnuto , bivši momak pozove vas i vašeg sadašljed dečka, ali prvu situaciju me interesuje vaše mišljenje. Smile
Da dodam da je rastanak sa tom vašom bivšom bio buran, s razlogom , zbog kojeg  nije bilo šanse da i dalje budete  sa njom, ljuti ste na nju i ne pričate uopšte sa njom...
Jednog dana, posle nekoliko godina, se ona pojavi vama na vrata da vam donese poznivnicu. Za dvoje,vas i vašu devojku.  Smile

Šta mislite o ovoj situaciji, kako postupiti? Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Šta mislite o ovoj situaciji, kako postupiti?
Ogrebati se za janjetinu?  Smile
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
 Smile
to i ja kažem... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Ufffff teska situacija.Tu su mi najsumnjiviji motivi te bivse,ako zna za situaciju tj.sta je on osecao,ljutnju...To bih ja ispitala.Ima li nacina?
A ljubazno razgovarati s tom bivsom definitivno...neka i ona kaze sta zeli tim gestom...nema nista od nagadjanja.
To mi se cini ispravno.
« Poslednja izmena: 29. Jul 2005, 22:41:23 od tomahavkic »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebiga.. Ja sam imao nekih iskustava slicne vrste, kada je blizak prijatelj na svadbu zvao bivsu devojku koja je od raskida insistirala da budu prijatelji a javna tajna je bila da je ona i dalje ludo zaljubljena.. celo to vencanje igrala je sa njegovim ocem i gledala ga setno...
Sta znam... meni bi bilo neprijatno...

Citat
To bih ja ispitala.Ima li nacina?
A ljubazno razgovarati s tom bivsom definitivno...neka i ona kaze sta zeli tim gestom...nema nista od nagadjanja.
To mi se cini ispravno.
Tebe, Sonju Biserko, Natasu Kandic i Biljanu Kovacevic-Vuco u jednu sobu, i sve ima da ispitate.. i sta nije bilo ima da smislite Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
 Molim ne stavljati me u kosh ni sa kim,ja sam za sebe. Smile I ne pripisivati mi saradnju bez poznavanja mojih stavova. A ja tesko da izmisljam,pa te molim da ni ti to ne radis u vezi mene. Smile
A sad se mani politike,ovo je mimo teme. Smiley Da vidimo sta ce Makishon da kaze.
« Poslednja izmena: 29. Jul 2005, 23:06:09 od tomahavkic »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Molim ne stavljati me u kosh ni sa kim,ja sam za sebe. Smile I ne pripisivati mi saradnju bez poznavanja mojih stavova. A ja ne izmisljam,pa te molim da ni ti to ne radis u vezi mene. Smile
A sad se mani politike,ovo je mimo teme. Smiley Da vidimo sta ce Makishon da kaze.
To nema veze sa politikom, to ima veze sa modelom ponasanja.. Kakav je to zivot ako ces svaku neciju izjavu, gest, proveriti 10 puta pre nego sto nesto uradis.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1867
Ajde da se preselimo da ne kvarimo Makishon temu,pa me pitaj to na nekom drugom mestu...na politici na primer. Smile


Evo kad neces da me pitas,da ukratko kazem.Ima veze s ovim:

"Ne veruj zato što je to mudrac rekao,
 Ne veruj zato što je to uobičajeno mišljenje,
 Ne veruj zato što je to zapisano,
 Ne veruj zato što je to prorečeno,
 Ne veruj zato što neko drugi to veruje,
 Ali veruj sam onom što si sam prosudio da je istina"
« Poslednja izmena: 29. Jul 2005, 23:14:30 od tomahavkic »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ajde ti nemoj meni da govoris sta ja da radim nego odgovori ako imas sta ako nemas idi na drugu temu
Zanima me objasnjenje tog stava: Uza zid, baterijsku lampu u oci i priznaj cemu ova pozivnica. To je jako bitno za ovu temu, a za druge, politicke, zaista ne planiram da gubim vreme u raspravi.
Dakle od toliko mogucih reakcija na ovu temu ti si tako odreagovala...
Imam dovoljno prijatnih i neprijatnih iskustava da bih 99% reakcija mogao da shvatim, al ovo mi nije jasno...
Dobio/la si pozivnicu i mozes da odes ili neodes iz 1000 razloga, mozes da pitas zasto bas ti (ako ti bas apsolutno nije jasno) ... ali sam izraz ispitati ... nekako ga ne vidim u ovako nekoj prici.. eventualno ako je vencanje jedna od scena neke policijske serije.. mnogo je korektnije ne otici na vencanje nego u takvim situacijama trositi vreme mladenaca na svoje sumnje i nedoumice.

a sto se teksta tice..
Ok ti ces da pitas, i on/a ce ti reci i ti neces verovati. I sta onda?
« Poslednja izmena: 29. Jul 2005, 23:28:46 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.