Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:28:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NYT: SAD platile kampanju "Gotov je!"  (Pročitano 12656 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Sto? Pa jes bio gotov.

Problem je kod neiskusnih sa demokratijom sto zaboravljaju ono sjasi kurta da uzjase murta. Al to je sve normalno za ljude, ne bi se ni zalagali da ne misle da je bitno ili cak presudno.

Dok nauce da je demokratija nadzor bez kraja a ne zapalicemo skupstinu sto lose zivimo i sto si izgubio (kosovo ovom prilikom) smorise se i odustase od politike.
Sto odgovara nekom naravno
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Sto? Pa jes bio gotov.

Čak je toliko bio gotov da ste morali da pokradete izbore.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Sto? Pa jes bio gotov.

Čak je toliko bio gotov da ste morali da pokradete izbore.

takvo obracanje ljudima je potencijalni znak mentalnih problema.
ja nisam pokrao nikakve izbore, pa nema razloga da mi se tako obracas sem jednog.
taj razlog sam naveo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Tvoja opcija odnosno, ti kao deo lobotomisane mase koja je nasela na lažna  Dinkićeva obećanja i pristala da čoporativno da kredibilitet državnom udaru u režiji NATO.

Prihvati jednom u životu odgovornost za spostvene postupke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
nosilac liste je bio kostunica. drugi najvazniji covek djindjic.


kakav te dinkic spopao aman
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Kostunica bio vazniji od Djindjica  Smile

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Koštinica je bio zaeb na kub.

Čovek koji je omogućio invaziju rvaCkih i slovenačkih firmi na Srbiju.

A i onako razvaljene instititucije je napunio dementnim ludacima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
yugosloven... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Koštuničin najveći izum, povjesničar arnautskog porekla Ramuš Ljuši, nekada promovisan kao stub srpskog nacionalizma završio je kao intermeco između Parova na Хепију trabunjajući takve gluposti da je to za plakanje od smeha.



Izgleda da mu je stranka oprostila  Smile što je opelješio sva predudeća u koja ga je postavljala kao direktora.
« Poslednja izmena: 27. Feb 2018, 10:30:20 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 2876
Predstava o Slobodanu Miloševiću premijerno izvedena na Kosovu

Dvanaest godina nakon smrti, Slobodan Milošević je "oživeo“ u predstavi koja je podelila javnost i koja je debitovala u utorak na Kosovu.

"Slobodanov šou“, koji je napisala Jelena Bogavac iz Beograda fokusira se više na lične veze Slobodana Miloševića sa suprugom Mirjanom, ćerkom Marijom i sinom Markom.

U jednoj sceni Milošević teši ćerku zbog loše finansijske situacije njene radio stanice. U drugoj govori Marku da ne pregreva vodu u porodičnom bazenu.

Predstava se završava njegovim hapšenjem i odvođenjem u Hag gde je na kraju i preminuo od posledica srčanog udara 2006. godine.

Oko 200 kosovskih Srba prisustovalo je premijeri predstave u Gračanici, a njihovi utisci bili su dosta podeljeni.

“Oduševljena sam... Jedan mladić je najbolje opisao osećaj posle predstave: ’Sloba mi se ipak nije uvukao pod kožu’“, rekla je Viktorija Živković, koja radi u lokalnoj školi.

Glumica Tamara Tomanović iz Beograda kaže da je cilj bio oslikati situaciju u Srbiji kroz privatan život porodice Milošević.

“Pokušali smo da prikažemo kroz njihove ličnosti šta se dešavalo i na Kosovu i u Srbiji devedesetih“, rekla je.

Predstava je izazvala mnoštvo kritika kosovskih Albanaca koji čine većinu na Kosovu.

______________________________________________________________________

Koliki moron neko mora da bude pa da napiše scenario za predstavu na osnovu lažiranih prepisa tobož prisluškivanih razgovra Slobodana Miloševića sa članovim porodice napisanu u rvaCkoj udbaškoj kujni?

Neki kvaziumetnici ne bi mogli da objasne svrhu svog postojanja da nije bilo Miloševića.

No naravno svako smeće ima svoju publiku pa zaključujem da je mesto održavanja premijere jako dobro odabrano. A i sumnjam da bi iko drugi gledao ovakve nebuloze.
« Poslednja izmena: 07. Mar 2018, 15:29:29 od Hipomen »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 11:28:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.