Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:54:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: NVO tuzile Dobricu Cosica  (Pročitano 32003 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia 
Vratimo se na Ćosića. Nema verbalnog delikta je postulat koji omogućava postojenje NVO. Ovo tužakanje je očajnički pucanj u sopstvenu nogu jer je firma bankrot.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1585
Zastava Kruševac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia N93
Vratimo se na Ćosića. Nema verbalnog delikta je postulat koji omogućava postojenje NVO. Ovo tužakanje je očajnički pucanj u sopstvenu nogu jer je firma bankrot.

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
Cosic inace u toj knjizi iznosi svoje zalaganje da Srbija kapitulira, i to vec u Rambujeu. Zanimljiv podatak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Meni ne smeta ako nekoga iz SANU-a ANUS-a tuze.  Smile
Za mnogo toga su ionako krivi.

са тим чанкастим форама си духовит колико и цркотина поред пута са изразитим одсуством смисла за хумор ...  Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Vratimo se na Ćosića. Nema verbalnog delikta je postulat koji omogućava postojenje NVO. Ovo tužakanje je očajnički pucanj u sopstvenu nogu jer je firma bankrot.

E vidis malo se manipulise sa tim "verbalnim deliktom". Verbalni delikt u pejorativnom smislu je bio sredstvo totalitarnih rezima da se osudjuju oni koji kritikuju vlast. Dobar primer za to je spaljivac knjiga Zoran Stojkovic koji je bio Kostunicin ministar pravde. Podsetimo da je covek dok je bio sudija zabranio knjigu u kojoj se kritikovala vlast.

Sa druge strane i dan danas postoje uvreda i kleveta i to je opravdano samo sto se za to propisuju manje kazne sto je isto opravdano. Medjutim sirenje nacionalne mrznje je ozbiljno krivicno delo i vrlo opasno jer moze da postane nacin podstrekavanja za napad na odredjenu grupu. Takodje narusavaju se medjunacionalni odnosi i opravdava neko buduce nasilje. I to je sada nevezano za Dobricu Cosica nego je generalno tako u svim uredjenim i razvijenim zemljama

Uostalom sta i ocekivati od Dobrice Cosica

Cosic inace u toj knjizi iznosi svoje zalaganje da Srbija kapitulira, i to vec u Rambujeu. Zanimljiv podatak.

Sto se uostalom kasnije i dogodilo, pa je ovo mozda i naknadna pamet
« Poslednja izmena: 03. Apr 2009, 16:09:03 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Па ајде кажи ми где се то распирује мржња и како? Човек написао како види Шиптаре. Ја ево живим у насељу поред њиховог и могу ти рећи да није ни за милиметар омашио. Такви су јеботе јел то проблем рећи и јавно??

Ова тужба је толико јадна да је то страшно. Прозиваш човека због једне простопроширене реченице у некој књизи. Какве су то ороспије у НВО, ватају се за једну реченицу, а реч нису рекле о томе како Срби 20 дана нису имали струје на КиМ, како је дечко доле претучен... Па како онда очекујете да иоле узмемо за озбиљно те НВО? Све најобичнији шљам плаћенички, из авиона се види.

Око протераних Шипова.. Клићо немаш појма о чему причаш. Информишеш се са клипова са Тубе и из пресуда Трибунала. Јеси видео Шкипоњу уживо некад? Јел имаш појма шта се дешавало у Македонији у избегличком кампу где су дошле све те животиње (тако је, нису људи!) ? Не знаш! Е па не сери онда!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 311
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 8.0
EmptyClip je sledeci.. Ne brini, imas nasu podrsku. Pravda za EmptyClip hehe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Па ајде кажи ми где се то распирује мржња и како? Човек написао како види Шиптаре. Ја ево живим у насељу поред њиховог и могу ти рећи да није ни за милиметар омашио. Такви су јеботе јел то проблем рећи и јавно??
Ова тужба је толико јадна да је то страшно. Прозиваш човека због једне простопроширене реченице у некој књизи. Какве су то ороспије у НВО, ватају се за једну реченицу, а реч нису рекле о томе како Срби 20 дана нису имали струје на КиМ, како је дечко доле претучен... Па како онда очекујете да иоле узмемо за озбиљно те НВО? Све најобичнији шљам плаћенички, из авиона се види.
Око протераних Шипова.. Клићо немаш појма о чему причаш. Информишеш се са клипова са Тубе и из пресуда Трибунала. Јеси видео Шкипоњу уживо некад? Јел имаш појма шта се дешавало у Македонији у избегличком кампу где су дошле све те животиње (тако је, нису људи!) ? Не знаш! Е па не сери онда!

evo ja sam upoznao vise albanaca i mogu ti reci da je cosic debelo omasio i da ovim pokazuje da nije ni upoznao albance ili ako jeste e onda je tek svestan sta radi sa ovim tekstom. takodje, mislim da ti ne zivis ni u kakvom naselju gde ima albanaca

presude tribunala su za mene relevantne i podaci UNHCR-a a takodje to ne osporava ni milosevicev savetnik - Rakic. I posto si bio u izbeglickom kampu u makedoniji, eto podeli nesto sa nama, da i mi znamo sta se desavalo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
evo ja sam upoznao vise albanaca i mogu ti reci da je cosic debelo omasio i da ovim pokazuje da nije ni upoznao albance ili ako jeste e onda je tek svestan sta radi sa ovim tekstom.
А одакле су били ти људи?


takodje, mislim da ti ne zivis ni u kakvom naselju gde ima albanaca
У праву си, живим у насељу поред шиптарског  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
evo ja sam upoznao vise albanaca i mogu ti reci da je cosic debelo omasio i da ovim pokazuje da nije ni upoznao albance ili ako jeste e onda je tek svestan sta radi sa ovim tekstom.
А одакле су били ти људи?
takodje, mislim da ti ne zivis ni u kakvom naselju gde ima albanaca
У праву си, живим у насељу поред шиптарског  Smile

sa kosova, a vec godinama znam albanca koji se ni po cemu ne razlikuje od Cosica osim sto za razliku od njega je obrazovaniji i on je iz Srbije.

Ne zivis ti ni u kakvom slicnom naselju, nego izmisljas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 11:54:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.