Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:08:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Numerologija  (Pročitano 112358 puta)
Ucesnik diskusija


nista nije slucajno sve se desava sa razlogom.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
br5 cesto  zivi  van svoje kuce rodenja.  cesto  nema decu,  cesto zivi  bez  vencanja tj  ne vencava se. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nista nije slucajno sve se desava sa razlogom.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
br6   voli eleganciju ekstra parfeme, firmiranu garderobu, ali  je aljkav u svojoj sobi .voli mnogo da se kupa, nikad dosta sapuna ,paste za zube itd.treba da se bavi st tenisom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 292
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
hvala na kratkim komentarima II/5, ali i slatkim, ako mozes i za ostale brojeve da napises po nesto
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Libra
Pol
Poruke 563
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
SonyEricsson k500i
ovo sam dobila na mail... (nikad nisam citala horoskop a kamoli sabirala slova u imenu... malo sam se cudno osecala kad sam procitala ovo, neke mi stvari nisu jasne ali dobro... zanimljivo u svakom slucaju)

Rođen 25.01.       25+01=26
Poginuo 16.10       16+10=26
u 06:20              06+20=26
Inače živio je samo 26 god. (2007-1981=26)
Kada zbrojimo 25+01+1981=2007 (godina u kojoj je poginuo)
2007-16-10=1981 (godina u kojoj je rodjen)
26*26*26=17576 (1+7+5+7+6=26)
Slovo "T" je 26. u abecedi...

(T)(O)(S)(E)- (23-ta slova) (19-ta slova) (31-va slova) (7-ma slova)>>2+3+1+9+3+1+7=26

KARIJERU JE ZAPOCEO U 1997>>1+9+9+7=26

TOSE (26 GODINA),menadjerica LJILJANA (49) vozac GEORGIJEV (32)>> 2+6+4+9+3+2=26

U Jevrejskom jeziku (Gematria) broj 26 je Boziji broj!
Pjesma "Igra Bez Granica", koja nosi naziv zadnjeg albuma, izdata je 2007. godine, nalazi se na 6. mjestu na albumu i traje 5:51 minuta - 2 + 7 + 6 + 5 + 5 + 1 = 26
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nista nije slucajno sve se desava sa razlogom.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bioritam  8,  poginuo -boritam na globalu -8, vreme -8,u licnoj god -8,osmica je ANDEO cuvar,    dobro to upamtite  ne voli  prljave rabote  i zakulisane radnje,voli sve posteno da se odradi  pa kad je tako onda ume i da nagradi  a ume  i da  Kazni   i   to  zestoko. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nista nije slucajno sve se desava sa razlogom.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
2-licna  dobijena iz br 11.umetnicma dusa,romanticne  si naravi,nezna mastovita bistra, budi odlucnija kad nesto odlucis,  prati mesec kad opada i kad se dize videces i tvoje raspolozenje  malo gore malo dole.Za tebe vazi  nemoj da zivis sama  ni u snu  to dobro upamti. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nista nije slucajno sve se desava sa razlogom.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
7-ca  mastari ,voli da se raspravlja,debatuje,nekat preteruju,  mogu da budu dobri travari,da lece hranom,zvucnim vibracijama,ne treba da se drogira , da pije alkohol.  itreba da izbegavaju vodu  vodene sportove.treba da bude zadovoljna onim sto dobije  a ne  dajoj je uvek malo.Sve voli da cuje i da vidi  bas je radoznala. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


nista nije slucajno sve se desava sa razlogom.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
9-ka  savrsen broj  po svim knjigama.Ali   ume da bude nezgodan,broj vatre i vrucine,  nemirni, borci do koske,  hrabri  vole pustolovine, imaju jaku volju i odlucnost,  sve to treba  izkontrolisati  ali ponekad je jako tesko.velikoj vecini su roditelji razvedeni, ne  vole kritiku  uvek zure  sto im je  greska.koza na rukama ume da im bude suva,neka cuvaju zglobove,nek se paze struje,  vode,  a bogami i saobracaja. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w350
svidelo mi se ovo sto je @cokolada i lesnik napisala,pa sam htela da vam pustim nesto o broju 7 vezanom za 2Pacov zivot. Ovo sam procitala u Bravo-u i fasciniralo me je...


1. 2Pac je rodjen 1971. a poginuo je 1996. Kada se saberu ove cifre dobija se:
1971 = 1+9+7+1 = 18
1996 = 1+9+9+6 = 25
18+25 = 43, 4+3 = 7
ili 25-18 = 7


2.2Pac je upucan tacno 7 mecesi nakon sto je izdao album "All eyez on me". Meci su ga pogodili 7. septembra i ziveo je jos tacno 7 dana. Umro je 13. septembra u 25. godini. Kada se cifre u ovoj godini saberu dobija se broj 7:
2+5=7
jezivo je cak i vreme smrti - 4:03 - 4+0+3=7


3. Njegov prvi posthumni album "R U Still Down" objavljen je 25. novembra.
2+5=7


4.Nekoliko dana nakon njegove smrti izasao je album pod nazivom "The Day Killuminati: The 7 Day Theory".


5.Glas ne pocetku pete pesme na albumu "The Day Killuminati: The 7 Day Theory" kaze: "And if the Lord returns in the coming seven days,then we'll see ya next time".


6.Prvi objavljeni video sa albuma "R U Still Down" bio je "Wonder If Heavern Got A Ghetto". U jednoj sceni spota,2Pac ulazi sa nekom ribom u hotelsku sobu na cijim vratima se vidi broj 7. Dok veceraju,sat pokazuje 4:03 - tacno vreme 2Pacove smrti.


7. U filmu "Gang Related", 2Pac i Belushi cekaju u sobi broj 7,a broj 2Pacove znacke je: 115.
1+1+5=7


8. U spotu "Toss It Up" 2Pac razbija ogledalo palicom sto,kao sto znamo znaci 7 godina nesrece.


9. Ako pazljivo slusate pesmu "White Man's World" na samom pocetku cucete glas u pozadini koji kaze: "7 years,7 years,7 years".


10. U pesmi "Heartz Of Man" na albumu "All eyez on me" tacno u trecem minutu i trinaestoj sekundi
3+1+3=7
pesme,2Pac kaze: "I died and come back".


11. Na pozadini omota albuma "All eyez on me" mozete naci podatak da je 2Pacov fan club na adresi
P.O. Boz 2694
Decatur Georgia 30031
3+0+0+3+1=7


12.Album "The Day Killuminati: The 7 Day Theory" 2Pac je snimio za samo 7 dana.


13. Nakon njegove smrti izaslo je 7 filmova u kojima je glumio.


14. U filmu "Gang Related" u jednom trenutku kaze: "...who was tought to be dead for 7 years..."


15. Na kraju pesme "Hold On Be Strong" 2Pac kaze: "Things get tough especially around the 1st and the 15th"
1+1+5=7


16. U pesmi "Bomb First" u pocetku se cuje 6 pucnjeva a 2PAc kao sedmi pocinje da repuje.


17. Obratite paznju i na cetvrtu pesmu sa drugog CD-a dvostrukog albuma "The Art Of War". Pesma se zove "7 sign", a na pocetku Bizzy kaze: "Thorowing up 7 what am I yellin'? Murder fraud."
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 250
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
 Smile cathii, iskreno, mislim da je ovo jedna od situacija kad ljudi vide ono sto oce da vide. ljudi uvijek zude za misterijama, zavjerama, sudbinom.. mislim, bilo sta se moze izmanipulisati na ovaj nacin. zelis broj 7- nista lakse, ponekad  ces ga utrefit, ili ces malo sabirat, malo oduzimat, mnozit, sto ti se ne uklapa jednostavno ces zanemarit...   Smile
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:08:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.