Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: No­žem u vrat i gru­di ~ Ubistvo na rođendanu  (Pročitano 3735 puta)
31. Avg 2006, 00:34:10
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
P. Z. S., 30. avgust 2006

Ma­lo­let­ni N. T. (17) ubio je u sredu oko je­dan čas iza po­no­ći, Alek­san­dra Pa­ni­ća (18) u let­njoj ba­šti u Uli­ci Lju­bi­še Mi­o­dra­go­vi­ća 73c u Mi­ri­je­vu.
Ubi­stvu je, ka­ko sa­zna­je­mo, pret­ho­di­la žuč­na sva­đa mo­ma­ka, ko­ja se po­tom iz­ro­di­la u tu­ču. Ubi­ca je u jed­nom tre­nut­ku iz­vu­kao nož i za­dao dve ra­ne Alek­san­dru, u le­vu stra­nu vra­ta i grud­nog ko­ša. Ne­sreć­ni mla­dić je od za­do­bi­je­nih ra­na ubr­zo pre­mi­nuo.
Pre­ma re­či­ma sta­nov­ni­ka ovog de­la gra­da ra­di se o gru­pi pro­ble­ma­tič­nih mla­di­ća ko­ji su se već ra­ni­je su­ko­blja­va­li.
Po­li­ci­ja je ubr­zo uhap­si­la ma­lo­let­nog N. T. ko­ji je pre pod­ne pri­ve­den is­tra­žnom su­di­ji za ma­lo­let­ni­ke.


Izvor: Novosti
« Poslednja izmena: 31. Avg 2006, 11:07:03 od Anea »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
Tragedija na slavlju u Beogradu
Ubistvo na rođendanu

BEOGRAD - Maloletni N.T. (17) iz Beograda uhapšen je zbog sumje da je juče, sat posle ponoći, u dvorištu kuće u Ulici Ljubiše Miodragovića 73c nožem ubio Aleksandra Panića (18), takođe iz Beograda.

N.T. je priveden sudiji za maloletnike, saopštio je MUP Srbije.

Aleksandar Panić je te večeri sa drugom bio na rođendanu kod drugarice Jelene K. u naselju Mirijevo, gde njeni roditelji poseduju kuću sa letnjikovcem - prostorijom za proslave. I dok su se devojke i mladići zabavljali, pojavili su se nepoznati gosti - N.T. sa svojim društvom. Slavljenica i njeni prijatelji zahtevali su od nezvanih gostiju da odu i da im ne kvare proslavu, što ovi, međutim, nisu želeli da slušaju.

Počela je svađa i u jednom trenutku N.T. je izvadio nož i ubo Aleksandra Panića u grudi i vrat. Teško povređeni mladić je pao, njegovi prijatelji su pozvali Hitnu pomoć, ali je Aleksandar preminuo pre dolaska lekara. U međuvremenu, napadači su pobegli.

Odmah po prijavi policija je razgovarala sa Aleksandrovim prijateljima i krenula u potragu za osumnjičenima. Privedena su 22 mladića, a N.T. je identifikovan i uhapšen samo nekoliko sati posle zločina.

- Aleksandar je pohađao Drvoprerađivačku školu, i kao i svaki mladić bio je pomalo lenj za učenje. Ali, bio je dobar sportista i imao je crni pojas u karateu. Koliko je živeo zdravo svedoči i to da mu je uvek smetalo što ja pušim ili popijem pivo. Bio je vedrog duha, uvek raspoložen - priča Sergej Panić, Aleksandrov otac.

Ni on, kao ni Aleksandrova majka Jelena i sestra Katarina, još nisu svesni šta se zaista dogodilo, kako je njihov mezimac ubijen.

- Tog dana sam ga video za ručkom i sve je bilo normalno. Kasnije mu je došao drug i igrali su igrice na komjuteru, da bi zatim negde izašli, a ja nisam ni znao gde - kaže Sergej.

Oko jedan sat telefonom ih je pozvao Aleksandrov drug i rekao da dođu na okretnicu autobuske linije 27 u Mirijevu. Otišli su, ali tamo nije bilo nikog. Ubrzo se pojavilo nekoliko policajaca koji su ih zamolili da odu sa njima do stanice policije, što su i učinili.

- Sedeli smo tamo skoro do četiri sata, kada su nam rekli da je Aleksandar ubijen. Bili smo u šoku. Samo smo čuli da su za to vreme priveli na informativni razgovor više od 20 mladića, ali ne i da je među njima Aleksandrov ubica. Ni sada mi nije jasno kako se Aleksandar našao na proslavi u Mirijevu kada se nije družio sa decom iz tog kraja - navodi Sergej.

Porodicu Panić juče su posetili i Aleksandrova devojka Ljilja, kao i Saletovi drugovi, da bi im pružili reči utehe.

A. Ž. Adžić

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Apple iPhone SE 2020
UBIJEN KARATISTA

N. T. (17) nožem ubio karatistu Aleksandra Panića (18) u restoranu u Mirijevu. Izboden po grudima i vratu, nesrećni mladić odmah iskrvario, ubica uhapšen


Tragediju izazvali pijani mladići koji su upali u restoran

BEOGRAD - N. T. (17) iz Beograda ubio je nožem karatistu Aleksandra Panića (18) u letnjoj bašti restorana u Mirijevu. Tragedija se dogodila posle svađe i tuče, kada je N. T. ubo Panića u vrat i grudi. Nesrećni mladić iskrvario je na licu mesta, a N. T. je odmah uhapšen i priveden istražnom sudiji za maloletnike.
Ubistvo se dogodilo preksinoć na proslavi rođendana Jelene Kostić (20), devojke Aleksandrovog druga Mladena Kekića. Ona je organizovala žurku u letnjoj bašti ergele konja njenih roditelja u ulici Ljubiše Miodragovića broj 73c u Novom Mirijevu.
- Sat posle ponoći u restoran je ušla grupa nepoznatih mladića koji su bili pijani. Počeli su da provociraju. Aleksandar i još nekoliko Jeleninih drugova rekli su nepozvanim gostima da napuste restoran. Posle kraće rasprave, mladići su potegli noževe i razbijene flaše. U opštem metežu izboden je Aleksandar. Napadač ga je izbo nožem u grudi i vrat. Nažalost, Aleksandar je preminuo, a ubica je odmah uhapšen - kaže jedan od očevidaca.
Tragičnu vest roditeljima Aleksandra Panića javio je njegov drug Mladen Kekić, sa kojim je otišao na rođendan. Sergej Panić, otac ubijenog mladića, kaže da ih je Mladen nazvao oko 01.15 sati i rekao im da je Aleksandar izboden nožem u tuči.
- Rekao nam je da je i on povređen. Tada još nismo znali da je Aleksandar mrtav. Otišli smo u policijsku stanicu Mirijevo. Tamo niko mogao ništa da nam kaže. Da je naš sin ubijen, čuli smo tek oko četiri sata ujutru, kada je policija privela momke koji su bili na tom rođendanu i kada su stigli njihovi roditelji. Posle toga policija nam je predala sinovljeve stvari - kaže Sergej Panić.
On navodi i da im Mladen nije rekao šta se tačno dogodilo. Nije mu jasno zbog čega je Aleksandar ubijen, jer nije bio konfliktna ličnost.
- Ništa mi nije mi jasno! Bio je miran momak. Trenirao je karate u klubu Budućnost. Išao je u četvrtu godinu Drvno-prerađivačke škole, razmišljao je o fakultetu koji će da upiše. Nije se tukao, nije bio naprasit, ko zna šta se dogodilo na toj proslavi. Nisam ni znao da je tamo otišao - kaže Aleksandrov otac.
Ljiljana Čelić, Aleksandrova devojka, kaže da se poslednji put čula sa njim tri sata pre ubistva.
- Aleksandar je sam otišao na tu žurku. Kada sam ga ujutru zvala telefonom, nije bio dostupan. Trebalo je juče ujutru da ode na regrutaciju, pa sam mislila da je tamo. Tek sam po podne čula da je ubijen, ali niko nije znao da mi kaže zbog čega - rekla je Ljiljana.
Po završetku obdukcije, Aleksandar Panić biće kremiran ili sahranjen u petak na Novom groblju.
(NA. S.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.