Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:39:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Now You See Me (2013)  (Pročitano 2001 puta)
17. Nov 2012, 01:32:21
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Plot:FBI agents track a team of illusionists who pull off bank heists during their performances and reward their audiences with the money.

Director:Louis Leterrier
Writers:Ed Solomon, Josh Appelbaum
Stars:Morgan Freeman, Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo and Michael Caine

Genres:Thriller

Budget:$70,000,000 (estimated)

Release Date:7 June 2013 (USA)

Imdb:http://www.imdb.com/title/tt1670345/



U slucaju da obrisu trajler, evo i ovde:






Svidja mi se ideja, dobri glumci, sasvim ok reziser, mislim da ce biti prilicno dobar film Smile
« Poslednja izmena: 17. Nov 2012, 01:52:24 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
vudi harelson  Smile
trejlel jebe kevu  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Sony xperia
Auuu, ovo ce morati da se gleda. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Novi, malo duzi trajler Smile

IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Šou kakav do sada niste videli

Film "Velika iluzija" (engl. "Now You See Me") počinje da se prikazuje u srpskim bioskopima od 27. juna. Neverovatna glumačka ekipa izvešće šou kakav do sada niste videli!

"Velika Iluzija" uvlači elitnu jedinicu FBI u igru mačke i miša sa super-timom najboljih svetskih iluzionista - "Četiri jahača". Iluzionisti tokom svojih predstava izvode seriju smelih pljački u kojima su žrtve pokvareni finansijski moćnici, a zatim milione dolara svog plena prebacuju na račune svojih gledalaca, uvek ostajući korak ispred zakona.

Specijalni agent FBI-a, Dilan (Rafalo) je odlučan da natera iluzioniste da plate za svoja dela i zaustavi ih pre nego što što izvedu najavljenu i do sada najveću pljačku. Pritom je primoran da sarađuje sa Almom, detektivkom Interpola, prema kojoj gaji ozbiljne sumnje. Iz očaja se obraća Tadeusu (Frimen), poznatom razotkrivaču magije, koji tvrdi da je pljačka banke izvedena prerušavanjem i video trikovima. Jedina stvar oko koje se Dilan i Alma slažu je da "Jahači" sigurno imaju unutrašnji kontakt i da je pronalaženje te osobe ključ za okončanje talasa "magičnih pljački". Da li je to Tadeus? Ili Alma? Ili je to zaista... magija?

U filmu reditelja Luija Letrijea glavne uloge tumače Mark Rufalo, Džesi Ajsenberg, Vudi Harelson, Ajla Fišer, Dejv Franko, Morgan Frimen, Mark Rafalo i Majkl Kejn.

Izvor: Mondo

IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Mađioničari i magija su nova tema u filmovima. Siguran sam da će film biti bar zanimljiv za gledanje, ako ne i dobar.  Smile
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Lionsgate: 'Now You See Me' Sequel In The Works

The mini-studio confirmed a second movie is being planned after the international box office grosses for the summer sleeper hit surpassed its domestic take.

TORONTO -- Lionsgate is working on a sequel to the Summit Entertainment hit movie Now You See Me.

As the magician heist film continues to outperform more pricey tentpoles at the international box office, Lionsgate CEO Jon Feltheimer told analysts Friday that production on the sequel is penciled in for 2014.

Feltheimer predicted Louis Leterrier's caper-thriller will reach the $275 million mark in worldwide box office grosses.

Now You See Me has so far pulled in $115.6 million since its Memorial Day weekend debut, and $119.3 million at the international box office to date.

Internationally, the sleeper hit has yet to open in China, Australia and Japan.

The mid-price comedy thriller sees Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Dave Franco and Woody Harrelson play gifted magicians drawn into a bank robbery.

Lionsgate is projecting that the international take for the Summit film will exceed $150 million.

The mini-studio isn't indicating yet whether a screenwriter has been attached to the Now You See Me sequel.

Lionsgate also touted foreign pre-sales for Now You See Me, which could prove highly profitable given the original film cost $75 million to produce.

"This is a perfect example of how we're benefiting from the unique international infrastructure of output deals, joint ventures and self-distribution we've set in place to maximize value and minimize risk," Feltheimer told analysts during a morning call on Friday after the release of Lionsgate's latest financial results late Thursday.

In Russia, for example, where Lionsgate licensed Now You See Me to West Company as part of an existing output deal, the Summit pic has brought in $20 million in box office so far.

In Latin America, by contrast, Lionsgate distributed Now You See Me through its IDC joint venture, a partnership between Summit and NuVision founder Pedro Rodriguez.

"The film will gross nearly $25 million at the box office and will generate a profit more than three times greater than had we sold it for a minimum guarantee," Feltheimer said.

hollywoodreporter.com
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
izasao dobar snimak
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Bilo je i vreme Smile Hvala.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:39:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Now See

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.