Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 16:01:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: novo nacertanije??  (Pročitano 6764 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
to i je za smijati se jeli tako miro p
ili možda za  Smile Smile Smile Smile Smile
nešto krivo piše ili
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
licem u blatu
ok vi ste bili junački naguženi za turke da vas guze kako stignu mi smo se sa njima i njihovim saveznicima među kojima su bili i junaci iz tvoje nacije tukli 500 god
 najebali smo skoro su na s izbrisali i morali smo tražit pomoč od habzburga ali smo se tukli jer nema predaje

borili ste se za svoje sitne interese obrenoviče su izmasakrirali iz osobnih interesa vjerujem kao i stambolića i đinđiča
mozes se samo sramiti svoje povijesti robovi do 19 stolječa kad su vam baš ti mrski austrijanci omogučili da se oslobodite a u 21 stolječu poticatelji genocida vi i hutu iz ruande
bogu hvala da smo bili pod austrijancima a ne turcima jer bi danas bili kao vi kasaba a ne europa gdje smo danas
fašizam se i dalje čvrsto drži u srbiji što se jako lijepo vidi iz ovog foruma

ako je ovaj forum fasisticki zasto si ti dio njega??? Smile
ili si mozda i ti fasista...... Smile

niste se vi branili nego su vas branili austrijanci i mi.....vi ste samo bili radna snaga!!!od tada je i pocela mrznja prema nama Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaa aa
srbi su nas branili kada daj mi to molim te reci o čovječe iz paralelnog svemira
nisam znao da srbi u srbiji tako misle naime srbi u hrvatskoj su normalni ljudi kojima je do rata i tih osvajačkih ideja pun k
jer su prevareni od vas pojeli su k... pa sad rade isto što i hrvati pokušavaju preživjeti zaraditi i zabaviti se tj živiti život a ne živjeti fantazije i mitove kao 99 posto ljudi na ovom forumu
srbi branili nas i austrijance a misliš na krajičke srbe ok to je tukli su smo se skupa protiv turaka i njihovih saveznika srba bugara i ostalih prirepaka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Harkonen, šta ti se danas ružno desilo?
Mnogo si nervozan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja ne malo je vruče ali nisam nervozan pokušavam komunicirati sa ljudima sa kojima se to ne može
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
I mi smo nervozni, vrućina je i duva vetar - dobra podloga za agresivnost. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa
srbi su nas branili kada daj mi to molim te reci o čovječe iz paralelnog svemira
nisam znao da srbi u srbiji tako misle naime srbi u hrvatskoj su normalni ljudi kojima je do rata i tih osvajačkih ideja pun k
jer su prevareni od vas pojeli su k... pa sad rade isto što i hrvati pokušavaju preživjeti zaraditi i zabaviti se tj živiti život a ne živjeti fantazije i mitove kao 99 posto ljudi na ovom forumu
srbi branili nas i austrijance a misliš na krajičke srbe ok to je tukli su smo se skupa protiv turaka i njihovih saveznika srba bugara i ostalih prirepaka

ajde majke ti ako je ovaj forum tako nikakav i ako smo svi mi debili ,hajde ga onda napusti!!!! Smile



nisam znao da se u hrvatskoj ne uci istorija.... Smile
srbi su doseljavani na juzne granice austrougarske da je brane od upada turske.....tzv. krajisnici i moram da se pohvalim da su to dobro radili.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
obrati pozornost na moj post pa češ vidjeti da sam spomenuo krajiške srbe
ali ti si toliko zaslijepljen da ne vidiš ništa osim slova u
nisam rekao da ste debili nego fašisti to nije isto debili ne razumiju svoje postupke i ne razumiju koje su posljedice njihovih postupaka a fašisti to razumiju naravno i žele baš te posljedice a za smrt patnju i razaranje ih boli kurac ako je kod drugoga
naravno ne mislim na sve na forumu nego samo na one koji se smiju na 8000 mrtvih u srebrenici koji zagovaraju rat koji kažu da je ok što je pretučen predsjednik manjihske stranke one koji lockaju teme koji im se ne sviđaju npr o ubijenom hrvatu od strane 2 policajca i ostalu ekipu koja će se vrlo brzo i lako prepoznati
na forumu sam jer smatram da je dialog nužan ali nisam očekivao ovoliku količinu četništva jer piše da je najdemokratskiji forum a ne najsrpskiji na takav forum ne bih ušao kao što ne ulazim na ustaške forume jer su to mahom ljudi kod kojih argumanti ne prolaze prolazi samo sila jer ako se ne složiš šakom u nos ili metkom u želudac a što je dosta jak argument kojem je teško odgovoriti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 
mi nemamo thompsona....vi ga imate.... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 21. Maj 2024, 16:01:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.