Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:26:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novo cudo u Medjugorju ili nova prevara  (Pročitano 65987 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
sve je to lepo, ali ko se javio ovom prilikom ako se uopste iko javio?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
sve je to lepo, ali ko se javio ovom prilikom ako se uopste iko javio?

Ja to ne znam, ali bio sam tamo i zbilja se radi o posebnom ozračju na tom brdu ukazanja. Meni je samo jasno da ona mala djeca nisu mogla to godinama lagati, a bila su odvojena od svojih najbližih ne jednom.

Malo dijete se uplaši kada ga netko silom odvede od kuće a kamoli da ga se ispituje i to ne jednom.

Vlast je pokušala da odmah dobije priznanje od djece da su to izmislila ali djeca su čvrsto ostala pri svome, da im se jedna "gospođa" ukazuje.

Uvjeren sam da su govorila istinu, jer nema šanse da su tako dugo kao djeca mogla lagati, kome i zašto, da bi imali problema i oni sami ali i njihovi roditelji?

Izgleda da se tu radi o događaju koji nije iz naše dimenzije postojanja, a tih dimenzija ima koliko hoćeš, druga je stvar što mi ljudi nismo dovoljno ni napredni a ni nemamo znanja da te dimenzije detektiramo, ali to ne znači da one ne postoje, dapače.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Jedna dimenzija je recimo da se plati porez i da država i ljudi koji žive tamo ustvari imaju neke koristi od toga.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Jedna dimenzija je recimo da se plati porez i da država i ljudi koji žive tamo ustvari imaju neke koristi od toga.

Pa zašto ne bi netko imao i materijalne kosristi od toga? Pa nije grijeh imati novac ili ga pošteno služiti, ili?

Druga je stvar ako netko vara nekoga zbog novca, tome se protivim dakako. Ali kako sam rekao, mala djeca nisu mogla izmisliti sve ono što im se događalo, ista stvar kao i i Lurdu i Fatimi.

Jedini problem zašto Vatikan nije službeno priznao Međugorje, je biskup Ratko Perić, koji nije u dobrim odnosima sa franjevcima, fratrima koji vode Međugorje, dapače, ne mogu jedni druge ni vidjeti.

I biskup je ostao pri svome stajalištu da nije bilo ukazanja, a na temelju čega je donio takav sud, je li? Na osnovu svojih razmirica i neslaganja sa fratrima, nema on nikakvih dokaza da tu nije bilo pravih ukazanja kao što su i drugdje bila, dapače.

Milijuni ljudi koji dolaze iz cijeloga svijeta u Međugorje jasno pokazuju da li se tu radi o varanju ili pravom ukazanju, među njima je i puno i biskupa i kardinala Katoličke crkve, koji se uopće ne slažu sa stavom pape Franje. Kada bi netko drugi došao za biskupa u Mostar, garantiram da bi brzo priznao Međugorje a onda bi i sam papa morao mijenjati svoje mišljenje, nije ni on bezgriješan a niti sveznajući, dapače!  Smile
« Poslednja izmena: 22. Maj 2017, 09:27:04 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Samo za sve usluge koje nudiš platiš porez i što se mene tiče možeš da pričaš da si video i Boba Marlija neam problem.

To je razlika izmedju države i teritorije, Bosna je nažalost ovo drugo.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5681
Samo za sve usluge koje nudiš platiš porez i što se mene tiče možeš da pričaš da si video i Boba Marlija neam problem.

To je razlika izmedju države i teritorije, Bosna je nažalost ovo drugo.

Ne znam kako je u Bosni, ali u Hrvatskoj crkva još ne plaća porez za svoje usluge, koliko znam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
materjalizam i duhovnost se iskljucuju...

to su fundamentalno razlicite stvari...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Milijuni ljudi koji dolaze iz cijeloga svijeta u Međugorje jasno pokazuju da li se tu radi o varanju ili pravom ukazanju, ...

nista od takvih stvari meni nije dokaz
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ima velikih previranja unutar samo islama...

narocito na mestima gde se on dodiruje sa drugim religijama...

i bice velikih promena narocito prema zenama...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Samo za sve usluge koje nudiš platiš porez i što se mene tiče možeš da pričaš da si video i Boba Marlija neam problem.

To je razlika izmedju države i teritorije, Bosna je nažalost ovo drugo.

Ne znam kako je u Bosni, ali u Hrvatskoj crkva još ne plaća porez za svoje usluge, koliko znam.
Ma kakva crkva to nije crkva nego Las Vegas više betona nego na menhetnu, više smeštajnog kapaciteta nego u Dubrovniku.
« Poslednja izmena: 23. Maj 2017, 00:11:05 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:26:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.