Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi zakon - manje žrtava na putevima Srbije  (Pročitano 11091 puta)
Ucesnik diskusija


Ako nisam tu onda sam tamo i obrnuto

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 52
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala za ovo dečko. Ako žuriš idi avionom.
IP sačuvana
social share
Nije da ja sad kao znam nešto, a opet ne mogu da kažem da baš ništa neznam
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa da imam privatni avion u dvoristu i da mogu sa njim da sletim gde hocu mozda bi iso ovako ovo tvoje ne pije vodu drugo mogu da ti dam milion razloga zasto ne idem avionom jer mi je pre svega potreban auto itd ali ja razumem da kad covek nema odgovor onda nesto lupi totalno glupo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Apple iPhone SE 2020
E, ajd nemojte vise da zadirkujete srkicha.... to vec prelazi granice dobrog ukusa...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Да, није у реду да сметамо док вози 160 на сат. Одвлачимо му пажњу!
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Pominjali se i pojasevi na zadnjim sedištima u tom novom zakonu... a primena - kazna ako ih imate u autu, a putnici ih nisu stavili!? Ako ih nemate, nikom ništa...

Inače, što sam čitao par intervjua sa ovim Lipovcem, ili su novinari bili pijani, ili njemu duva neka "promaja"..  Smile

A ovaj dečkonja što bi regionalnim putem da vozi 160 na sat...  Smile
I nije problem samo u primeni zakona, mafija je problem bre!!! Bio intervju sa saobraćajcima, prođe nindža u BMV-u Brankovim mostom (suprotnom trakom naravno), nema svetla, nema tablice, piči preko 100... i nestane u mraku...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
i ne samo na regioalni i po gradu vozim 200 gde ima 4 trake i kad je noc i dodju saobracajci i kazu razumemo vas nije to problem sto vozite brzo vec ove babe sto nas zovu jel nemoze da spavaju i oni ljudi razumeju i svako normalan razume takve stvari samo vi ne razumete!
e sad postoji neki limit suprotan smer nocu bez svetla to nije problem zakona u saobracaju vec dali je covek uracunjiv ili ne to je vec za neke druge organe!
mada meni najvise smetaju ovi ovde so trtljaju o nekom zakonu i stavili bi me u zatvor a sami u zivotu ga stalno krse u srbiji postoje 3 vrste ljudi!
1 oni koji nemaju para voze krseve bez kocnica celavim gumama prolaze tehnicke na neke mucke nedaju zmigavce sve suisfrustrirani ne staju na pesacke tovare se po njih 4 na apenca voze se 30 na traktor itd!
2 grupa je oni koji imaju neki manje neki vise ali svi sto voze auta od 5000 pa do 500000 evra staju na pesacke imaju dobre kocnice voze brze na magidtralnom putu neko 120 neko220 zavisi od masine i od muda ali svi krse zakon!
3 to su neki filozovi i lelemude koji nista nisu radili celi zivot i kriva im drzav kriv sam im ja kriv im onaj seljak kriv im je kurac za sve ali njih je nekih 3 posto uz to svaka cast za njihovo postovanje jel u principu su to stvarno posteni ljudi ali su rodjeni na ovoj zemaljskoj kugli gde nista nije ni crno ni belo vec je sivo ali zbog njihovog nacina razmisljanja ako nije 100 posto belo onda je automatski crno sto naravno nije slucaj!

e sad ako me kritikuju ovi prvi oni kritikuju jer su isfrustrirani a u stvari i sami krse zakon pa nek prvo pogledaju sebe pa onda nek pricaju meni ali naravno oni ce odma da kazu kako sam ja kriv i za njegovu finansisku situaciju i sve ostalo!
a ako su ovi drugi to su onda nevidjeni licemeri jel i sami krse zakon mozda ne u meri u kojoj ja nekad prekrsim ali znam da ko god ima malo bolji auto ne vozi kroz neko selo 50 ak je prav put i dobra vidljivost!
a ako su ovi treci onda jeste vi ste u pravu potpuno e sad sto vas niko nece slusa to je druga stvar!

stvarno bi bilo lepo da mogu ovde da pricam sa nekim i da razmenjujem misljenjena temu dali bi ovo ili ono smanjilo smrtnost na putu ali vidim da sa vama nemoze da se prica jel cim neko se ne drzi zakoa ko pijan plota ali koji ima dobru nameru kao i svako normalan za smanjenjem smrtnosti na putu vi odma nesto podjebavate i terate nesto uz kurac umesto da date odgovor ili neki argument za i protiv!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
U Nemačkoj na primer postoji jedan deo auto-puta gde ne postoji ograničenje brzine, već samo preporučena brzina...

Na drugim delovima (takođe se radi o auto-putevima) imaju npr. kamere sa senzorima, pa nema potrebe za saobraćajnim policajcima, prođeš sa više od 120km/h, kamerica te uslika, i tvoj audi i tvoje tablice, pa posle...

A prođi tamo u gradu sa više od 10km/h od dozvoljenog, odmah... pa-pa...  Smile

Hoćeš argument? Pa evo npr. ta ograničenja se stavljaju na osnovu studija koje rade saobraćajni inženjeri, a ne kojekakvi kurajberi... Znači ljudi koji su završili fakultet i studirali tu materiju. Pa ti opet možeš u stilu korumpiranog sudije da kažeš - "jedno je teorija, a drugo praksa", ali...
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Nokia 5610
Сада си стигао до 200! Smile Јави кад по граду кренеш да возиш 350. Баш би волео да то видим!   
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kad budem imao masinu koja ide toliko vozicu i tolko!

o kamerama sa senzorima nemoj molim te da me ucis i o ogranicenjima po nemackoj jel verovatno su me vise puta uslikale od tebe ali i te kako znam kako se vozi po parizu i milanu a znam i kako se vozi po minhenu i cirihu a posto smo mnogo blizi mentalitetu italijanskom nego svajcarskom i nemakom kod nas ikad nece da bude tako jel mi smo srbi!
a to sto balave ti nemacki studenti koji za volan seli prvi put u 30 god to mozda samo pije vodu kod tebe kod mene o voznji moze da prica covek koji je vozio sve i svasta u zivotu koji je bio i proso svuda autom koji prolazi 50000 godoisnje a ne neki kurajber koji ceozivot se vozio busom dok iso na taj fakultet i kad izaso sa faksa on ce meni da kaze kako cu ja da vozim!

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Ma u pravu je srkich bre! Sve su to pičke! Ko ne vozi 200 - Smile Oni će nama o bezbednosti! Svi po jednu moćnu mašinu i na ulice da divljamo!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

madsrkich.jpg
(92.91 KB, 640x480)
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.139 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.