Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi VIP kviz Ja volim Srbiju....  (Pročitano 12331 puta)
18. Okt 2010, 06:46:11
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 
Od 23.oktobra pocinje novi VIP kviz na Prvoj tv,pod nazivom Ja volim Srbiju....

IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Nokia 

MANDA, AJS I SIN DRAGAN U KVIZU „VOLIM SRBIJU“!

Sreda, 15. Septembar, 2010.| Autor:
Glumci i reper biće voditelji novog projekta „Emoušna“, u kojem će poznate ličnosti pokazati koliko poznaju svoju domovinu



Iako su Milorad Mandić Manda, Nenad Okanović i Ajs Nigrutin uslikani ispred studija na Košutnjaku, u kojem je sniman šou „Operacija Trijumf“, oni neće biti deo VIP izdanja ovog rijalitija, već će se pojaviti kao voditelji kviza „Volim Srbiju“!

Producentska kuća „Emoušn“ pomerila je pripreme za muzičko takmičenje javnih ličnosti, ali zato intenzivno priprema jedan sasvim nov test znanja, čije emitovanje počinje uskoro na Televiziji Foks.

- Manda će u kvizu, koji bi trebalo da startuje ove jeseni, biti glavni voditelj, dok će Sin Dragan i Ajs biti njegovi pomoćnici ili kovoditelji - navodi naš izvor i dodaje:

- Takmičiće se isključivo poznate ličnosti, koje će odgovarati na pitanja vezana za našu zemlju. Videćemo koliko ko od njih zaista poznaje svoju domovinu.

Tragom ove informacije pozvali smo Marinelu Kvapil, portparolku „Emoušna“. Ona je potvrdila naša saznanja.

- Tačno je sve to što ste čuli. Ne mogu vam reći ko će od naših javnih ličnosti učestvovati u kvizu. Biće tu političara, sportista, glumaca, muzičara... - izjavila je Kvapilova za Kurir.

IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
HTC 
bice dobri voditelji Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1128
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Kviz me je smorio skroz. Da ne bese onog blesavog sina Dragana i stupidne Dare Bubamare bila bi totalna propast. jako los koncept emisije,saputanja i ako su navodno zabranjena se stalno odvijaju,ne znas ni koliko igara ima niti koliko bodova nose, neka sterilna atmosfera,Manda kao ozbiljan ,ova dvojica kao ludi...ocekivao sam mnogo vise.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
Kviz me je smorio skroz. Da ne bese onog blesavog sina Dragana i stupidne Dare Bubamare bila bi totalna propast. jako los koncept emisije,saputanja i ako su navodno zabranjena se stalno odvijaju,ne znas ni koliko igara ima niti koliko bodova nose, neka sterilna atmosfera,Manda kao ozbiljan ,ova dvojica kao ludi...ocekivao sam mnogo vise.

Ono sto sam video, barem meni, nije lose Smile Licno, radije bih gledao ovo, nego farmu, survivor, itd, od kojih mi je muka.
« Poslednja izmena: 25. Okt 2010, 03:07:56 od pleybeck »
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.11
mob
Nokia 
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 277
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
izvestaceno do bola
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.41
mob
Tel.Me Your.Number
Jako glupo. Tasteri im ne rade. Manda prvo kaže nema šaputanja a posle pokazuje na nekog iz publike ko govori tačan odgovor Smiley 1 Smiley 1 Smiley 1 Ono sa procentima isto neko iz publike dobacuje Smiley 1 Sve u svemu... dobra ideja - loša realizacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sinoć sam gledao kviz i video veoma lošu atmosferu.  Ljudi se keze, kao nešto im zabavno, muzika je katastrofalna.  Srbija nisu samo narodnjaci! Još jedan način da se promoviše patetična „zabava za obične ljude“.  Jedino obično što ovde vidim je organizacija i bez ikakve ideje sastavljena dosadna, zatupljujuća pitanja.  Sramota! Ideja kviza je sasvim u redu, ali kada bi na tome radili bar malo više edukovani ljudi.
Primetio sam par fotografija koje se ubacuju uz pitanje.  Veoma zanimljivo i jedino pametno za gledanje.  Mada sama ideja je toliko izlizana da boli, ali bar vidiš da su radjene od strane profesionalca.
Šta li će uraditi sa Velikim Bratom? >Gledaćemo ponovo iste, patetične VIP face koje lupetaju o svojim dosadnim, neukim životima punim para? Jesmo li mi još uvek u devedesetim?
Srbijo, probudi se, u Evropi si.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Chrome 7.0.517.44
mob
SonyEricsson 
pa prvo mi se uopste nije svideo ni malo
pogotovo sto sin dragan pokusa da bude duhovit uvek
ali kada sam odgledala vise od dve emisije- pa i nije toliko los
tema kviza je odlicna jer - kada pogledas nove generacije uopste nemaju pojma sa domacom kulturom,,ne znaju za nista sem za GRAND PARADU
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.