Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Нови сукоб на Балкану.Ко је јачи?  (Pročitano 24912 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Sony xperia
Samo bez dizanja tenzije.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla Gecko)
@ bf_109_g_6

Sta ja i koje moje gazde????? Smile Smile  Ako tvoj mozak ne moze da shvati postojanje zivota bez gazda i pripadanja strankama, onda kazi kojoj ti pripadas da znamo kako da te merimo, koji su ti tvoji koje guras... Sve sam ih video na delu i ove na vlasti i ove u opoziciji i nemam nameru da bilo kome pisem hvalospeve.
 
A tvoja propaganda koja vidi samo ono sto joj odgovara moze da prodje kod klinaca koji imaju jaka osecanja ali ni malo strpljenja da zagrebu ispod povrsine tih "patriota" i demokrata podjednako, pa bi se videlo koliiko su ti "heroji" nacije sa obe strane korumpirani, koliko njih se isfinansiralo svercom, koliko tih herojskih generala zivi u vilama a koliko i koji u iznajmljenim stanovima i jos mnogo toga, pa da se onda podvuce crta.
Takvi kao ti su izmanipulisali mlade, studente i sindikate da dovedu komuniste, pa da ih obore i dovedu SPS, pa onda 5. oktobar sutradan nesto levo, a vi da dembelisete i uzivate, ipak sto bi ti rekao nismo svi veverice da ne znamo da ste svi isti...

Da ne pominjem da kad je "unisteno sve sto je srpsko" za sta se ti onda boris, da se malo nas sto smo preostali poubijamo medjusobno. Vrlo patriotski nema sta, lepo ja kazem da si kupljen i provokator, mozda bas od tih Amera koje "prezires" a u stvari uzdizes iznad svega sto je nase.

Dosta mi je vise i onih sa vlasti ali i vas koji samo kritikujete, a kad vas pitam sta raditi svi samo okolisate, procenjivati, ocenjivati, uzeti ovome i dati onome, a bez ikakve veze sa mozgom... ili dodira sa realnoscu, niti jedan nema recept samo pricu. A kako se koji popenje na vlast ono sve gori od onog prethodnog...


@ostali
Naravno da niko sem nas i Rusa nije osudio Mesica, koji je tu izjavu dao u pogodnom trenutku i u pogodnom tonu, jer Josipovic to osporava (a i jer se NATO protivi odvajanju iz BIH, mislim sto svi trazite principijelnost to su interesi a ne principi) itd. A sa druge strane sve je zamisljeno ne toliko kao direktna pretnja (mada ima i toga jer ne preti Hrvatska koja je neposobna da to izvede vec posredno NATO), vec vise kao provokacija, sto se Srbija vise isprovocira i izbaci iz takta, to ce biti lakse manipulisati sa njom, uzdrmati politicki scenu u zemlji isl, i od Srba napraviti ponovo krivce, nazalost, mnogi su dovoljno povodljivi kao i ranije, pa bi na provokacije prvo pucali za svaki slucaj a onda se pitali sto im se Hravti smeju a bombe padaju na glavu. Potrebna je mnogo mudra politika i mocni saveznici da bi se iz ovoga isplivalo, a sta ce biti... videcemo, nesto u neku nasu mudrost i ne verujem...
« Poslednja izmena: 24. Jan 2010, 23:18:02 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
@caldari
Та изјава министра Лаврова коју си цитирао се налази само на једном нашем форуму. Волео бих када би дао неки релевантан линк.

« Poslednja izmena: 24. Jan 2010, 23:19:55 od aleksa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7

Sta ja i koje moje gazde????? Smile Smile  Ako tvoj mozak ne moze da shvati postojanje zivota bez gazda i pripadanja strankama, onda kazi kojoj ti pripadas da znamo kako da te merimo, koji su ti tvoji koje guras... Sve sam ih video na delu i ove na vlasti i ove u opoziciji i nemam nameru da bilo kome pisem hvalospeve.

ja shvatam da si ti u odredjenim ugovornim odnosima  Smile ,ali te molim da poshto  pishesh inkognito ne vredjash inteligenciju ovde prisutnih .

 opasnost od hrvatske intervencije protiv RS je smrtno ozbiljna , nasha vojska nije spremna da adekvatno odgovori na taj izazov . ono shto je josh gore , za tim ne postoji ni politichka volja . ja sam uveren da ako hrvati dobiju zeleno svetlo za neku takvu akciju ,oni ce u nju i krenuti i VS nece intervenisati . uostalom , to potvrdjuje i izjava njihovog novog predsednika :

http://www.bitno.ba/vijesti/svijet/josipovic-brani-mesica

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla Gecko)
Ja shvatam da si ti provokator, i da nikako neces da se deklarises i uvek izbegavas da se izjasnis, stalno napadas ali ne dajes predloge ili resenja. Tebi je najlakse, samo pljujes bez obzira sta ko da kaze...

I ovaj, posto meni ovaj hrvatski ide lose (za razliku od tebe, sto mnooogo govori), nadji mi u tom tekstu sto si postavio gde Josipovic prica o napadu na BIH...
« Poslednja izmena: 24. Jan 2010, 23:34:58 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy S6
 Tako kao ti je razmishljao i onaj sto je jeo kravatu pa kad su mu opalili samarchinu samo mu zujalo uvce....
Ne treba potcenjivati Rusku volju kao ni hrvatsku pretnju kao ni pasivnost Srpskih vlasti u Srbiji... sve kad uzmes u obzir.... i Ruski gasovod interese lovu i moc, Mesic mu dodje kao pudlica malo zalaje na komsiju kad ga gazda natera....
IP sačuvana
social share
Da bi upravljao avionom ne treba ti nikakvo znanje o letenju.
Da bi i drugi put upravljao avionom potrebno je puno znanja o letenju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla Gecko)
Ne treba podcenjivati bilo koga, ali ne treba ni paliti vatru kada taj referendum RS nece ni organizovati bez podrske Srbije. Nije potrebno da Hrvatska intervenise, ima u BIH dovoljno NATO snaga da to sami izvedu i mogu ih lako dopremiti jos (a ni Avijano nije daleko za vazdusne udare), jedino se to moze desiti ako su jasno uvereni da mogu racunati na podrsku Srbije, Rusije i onog scenarija kojeg se plasi Mesic, da ce svi toliko da se umore od BIH i njenih problema i da samo odmahnu rukom i da NATO ne reaguje. Sve drugo bi dovelo do direktnog sukoba sa NATO, tu je Hrvatska samo ono sto je @caldari napisao za Mesica.
Ovo samo pojedinci koriste kod nas za paljenje vatre i politicku korist, a ni sami ne daju ama bas nijedan odgovor kako reagovati na situaciju (bar ne smislen)...
« Poslednja izmena: 24. Jan 2010, 23:48:41 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ja shvatam da si ti provokator, i da nikako neces da se deklarises i uvek izbegavas da se izjasnis, stalno napadas ali ne dajes predloge ili resenja. Tebi je najlakse, samo pljujes bez obzira sta ko da kaze...

za koga da se deklarishem ?  Smile za tvoje gazde ili za laznu opoziciju koja u stvari sprovodi istu politiku  Smile . reshenje bi naravno bilo da ova drzava pochne da ozbiljno uzima realne opasnosti i da se u skladu s tim sprema za potencijalni vojni sukob sa hrvatskom . to bi za pochetak znachilo prestanak unishtavanja ratne tehnike (koja protiv hrvata moze da posluzi) i pokushaj njenog dovodjenja u ispravno stanje koliko je to moguce .

Citat
I ovaj, posto meni ovaj hrvatski ide lose (za razliku od tebe, sto mnooogo govori), nadji mi u tom tekstu sto si postavio gde Josipovic prica o napadu na BIH...

ukoliko imash problema sa vidom , u tekstu se jasno pominje ochuvanje jedinstvene BiH - shto je kodna rech za unitarnu drzavu i unishtenje RS .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Bf niko u Srbiji nije glup da u ovom trenutku uđe u sukob sa bilo kim, trenutak je vrlo nepovoljan za nas ali ne za dugo, i vi to dobro znate, zato i provocirate sukob da se što pre desi kako bi iskoristili trenutnu nadmoć koju imate zahvaljujući NATO-u.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Linux
Browser
Mozilla Gecko)
@ bf_109_g_6
1. postoji i nesto sto se zove federacija i sto ne znaci ukidanje RS, i najvaznije
2. nisi odgovorio na postavljena pitanja (kad se vec tvom mozgu cini da ljudi ne mogu da funkcionisu bez gazdi, kazi koji je tvoj, nije red da se stidis) Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.