Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:55:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Нови Српски Програм  (Pročitano 12346 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Evo, pročitao sam prvi post, nije da nisam.

Na kraju se priča svede na grupu besposličara koji naduvani i naliveni pivom prebijaju ciganče.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Па то је на крају...
Иначе пре него што сам написао, нисам знао да Давидовић стоји иза тога. Мислио сам да је онај Кршљанин, што је организовао митинг поводом 10 година бомбардовања. Ни он није нешто Smile
Свеједно, и даље стојим иза онога што сам рекао.

А што се тиче начелне прихватљивости, ако некога занима имам негде социјални програм оне немачке радничке НСП Smile Мислим да је на енглеском, а за неки фанзин сам и преводио, па видећу шта нађем... Овима из НСП ипак одајем признање да су успели да упеглају целу ствар. Скоро да и нема "говора мржње" Smile

Али ово је најјаче
Citat
Срби и Руси заједно ће спасити Европу.
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Ко умре од мождане смрти нема шта да га спасаваш. Зна се шта се ради са зомбијима Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 35
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Evo, pročitao sam prvi post, nije da nisam.

Na kraju se priča svede na grupu besposličara koji naduvani i naliveni pivom prebijaju ciganče.

 Smile


@wayman

уопште медији не утичу на тебе Smiley лакше би ми било да сам недељу дана гледао тв без престанка, него што сам прочитао ових твојих пар постова.

сад ћу да сачекам да прочиташ "завештања С. Немање" и да га прогласиш клерофашистом или нео-нацистом, не знам шта је сад више у моди Smiley
IP sačuvana
social share
"Крв је вјечна"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung Galaxy II
e hvala ti mrkonjićubre što pratiš moje postove to mi baš znači   Smile  mene mrze  balije,ustaše,komunisti i ljotićevci na ovom forumu,tako da svaki tvoj post o meni je blagodet  Smile
samo ko da malko ti dioptrija ne paše pa si pobrkao neke stvari
сад ћу да сачекам да прочиташ "завештања С. Немање" и да га прогласиш клерофашистом или нео-нацистом, не знам шта је сад више у моди Smiley
te bezbožničke reči nigde nisam koristio  Smile sledeći put ne izvodi zaključak nego me citiraj ako nešto želiš da komentarišeš šta sam rekao
uporedjivati sv.savu i davidovića,njihove ideje,živote, ciljeve i uspehe je,izvini,ali stvarno glupo  Smile
lepo piše,pozovi nekog da ti pročita ili da ti objasni šta znači ako ne razumeš


a što se tiče programa nacional socijalističke partije ups,opet zamalo,mislim na NSP  Smile mislio sam da prokomentarišem plan i program ali pošto vam je vrli gensek u Trstu,pobegao da prodaje farmerke na pontaroso, zgadilo mi se i odustao sam. medjutim,pošto me prozivaš,odgovoriću.

počnimo od imena:smatram da nije nikako izabrano slučajno i da skraćenica ima svoje veoma jasno značenje. da je od nekog drugog pa i da poverujem u slučajnost,ali od nacionalnog stroja,nikako  Smile
program i statut je šarena laža.klasičan populistički program istkan iz nekoliko programa raznih nacionalističkih pokreta u srbiji. sve se svodi na to mi ćemo,lako ćemo samo da dodjemo na vlast  Smile
pitanje ekonomije koje je veoma bitno je rešeno tako što ćete da izvršite novu preraspodelu bogastva od ‚‚narodnih trutova‚‚  Smile pretpostavljam da je u pitanju nova nacionalizacija i sistem društvene svojine.
itd,itd,ništa novo,ništa spektakularno,sve uopšte u fazpnu ćeraćemo se.....
glavni problem je po sajtu i izjavama članova cigani koji su štrokavi,što je uistinu postalo alarmantno  Smile

e sad šta dalje komentarisati o pokretu pionira,gde vrli vodja beži od zatvora. u istoriji je bilo uvek,da nepravedno osudjeni(kako se tvrdi) posle izdržavanja kazne postaju nenormalno popularni. izgleda da dotičnom više prijaju špagete i testenina od pasulja,baš patriotski. kaže se da bi vaskrsnuo treba da izneseš svoj krst na golgotu.očigledno nemamo ovde taj primer.kakav vodja takav pokret,jajarski  Smile  još se hvali kako ima žabarsku ličnu kartu  Smile   

@mrkonjićubre,ne odgovori mi ko je aleksandra davidović,uticajni član pokreta  Smile  samo me zanimalo dal je rodjaka vrlom ti vodji,da nije u pitanju nepotizam  Smile   i gde je vodja služio vojsku i koliko ima dece,zanima me da vidim primer pravog idola pa da koristimo copy paste Smile  sigurno mu je i predak David,po kome je dobio to čisto arijevsko prezime,ponosan na nebu na svoje čeljade  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
Koliko znam ovo nije stranka od davidovica,vec je predsednik stranke Aleksandar Nogo (ako se ne varam)
Sve u svemu podrzavam rad svake stranke koja se bori za dobrobit Srbije.

Stvarno ne vidim kakvu 'dobrobit' su fasisti doneli bilo kome?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
Zastava Srbija, bre
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
Citat: erik81 link=topic=433788. msg6973059#msg6973059 date=1240093843
Citat: Mistreated link=topic=433788. msg6955841#msg6955841 date=1239741718
Koliko znam ovo nije stranka od davidovica,vec je predsednik stranke Aleksandar Nogo (ako se ne varam)
Sve u svemu podrzavam rad svake stranke koja se bori za dobrobit Srbije.

Stvarno ne vidim kakvu 'dobrobit' su fasisti doneli bilo kome?  :weirdface:


да, заиста фашисти нису никоме донели корист, али ни ова лажна демократија није нам донела корист!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Alcatel 
Радници и сељаци i nedostaje poštena inteligencija , pa liči na komuniste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
Zastava Srbija, bre
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
Радници и сељаци i nedostaje poštena inteligencija , pa liči na komuniste.

Комунисти си изумрли, зар то ниси знао?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 677
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
Citat: erik81 link=topic=433788. msg6973059#msg6973059 date=1240093843
Citat: Mistreated link=topic=433788. msg6955841#msg6955841 date=1239741718
Koliko znam ovo nije stranka od davidovica,vec je predsednik stranke Aleksandar Nogo (ako se ne varam)
Sve u svemu podrzavam rad svake stranke koja se bori za dobrobit Srbije.

Stvarno ne vidim kakvu 'dobrobit' su fasisti doneli bilo kome?  Smile


да, заиста фашисти нису никоме донели корист, али ни ова лажна демократија није нам донела корист!

Pogledaj Svedsku, Svajcarsku, Finsku itd. - jel' ni njima demokratija nije donela nista dobro?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17
Zastava Srbija, bre
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
Nokia 
Citat: erik81 link=topic=433788. msg6973059#msg6973059 date=1240093843
Citat: Mistreated link=topic=433788. msg6955841#msg6955841 date=1239741718
Koliko znam ovo nije stranka od davidovica,vec je predsednik stranke Aleksandar Nogo (ako se ne varam)
Sve u svemu podrzavam rad svake stranke koja se bori za dobrobit Srbije.

Stvarno ne vidim kakvu 'dobrobit' su fasisti doneli bilo kome?  Smile


да, заиста фашисти нису никоме донели корист, али ни ова лажна демократија није нам донела корист!

Pogledaj Svedsku, Svajcarsku, Finsku itd. - jel' ni njima demokratija nije donela nista dobro?  Smile

Ја не мислим на демократију уоште, него на ову нашу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 17:55:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.