Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi programi za WinMobile - predstavljanje  (Pročitano 111217 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Office Mobile 2010 out of beta



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Safari 5.0.375.38
mob
Apple iPhone
I, jel probao neko?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Bravo
Ja vec mesecima koristim beta verzije, sad sam probao i ovu najnoviju i ne vidim nikakvu razliku ovako na prvi pogled. Generalno, Office 2010 donosi SharePoint (koji ne koristim) i skrolovanje koje lepo radi. Posto ga najvise koristim za pregled i neko jednostavno editovanje, trenutno ne mogu da se setim vecih razlika u odnosu na stari Office.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Evo nesto za Pilgrima  Smile

[14 may 10] aka vrlo sveze

Finger Keyboard 2 Skins & Layouts Pack v5
//finger keyboard je odlican!

link

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Paint Now! Mobile - Mobile Drawing/Imaging Editing

Kakav je to Windows bez paint-a  Smile

Requirement:
- Windows Mobile 5.0 or better
- At least c.a 40 MB Ram available before running the application
- .NET CF 3.5.


Current features:

* Drawing
- Pencil
- Rectangle
- Circle
- Callout
- Text Typing
- Line
- Eye dropper
- Stample tool - e.g. for watermarking your image, Stamping icons...etc

* Image Editing
- Resize
- Crop
- Convert to B&W
- Convert to Sepia
- Rotate Left & Right
- File-type Conversion
- One step undo is possible

* Supported File Type
- JPG (By saving JPEG image, you have a possibility to limit image size - good for preparing images for uploading to some WebSite that has file size limitation)
- PNG
- BMP

xda
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Online TV for Windows Mobile

Mobile Online TVx is one of the most popular programs in its kind, developed for mobile phones supporting Windows Mobile 5 and higher for watching online TV.

The program is quite simple, with user-friendly interface but unique due to its  features set. Mobile Online TVx gives its users full access to more than 800 TV channels, which are appropriately filtered by countries and genres, with the bitrate of the channel is shown alongside in the channels list.

The program includes more than 80 countries and 9 genres:
-- adult,   Smile Smile
-- entertainment,
-- kids,
-- live,
-- movie,
-- music,
-- news,
-- religion
-- sport (Inter FTW)

+ option of program and channel automatic update, regular expansion of the channel list and much more.

A new version of this software is released-Mobile Online TVx 2.0.1, which aims to be more inclusive and polished, including user-friendly interface improvements, formed list of favourites and preference for remembering the last played channel. In addition, now the program is more easy to use, due to touch screen-centric user interface.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC Bravo
uZard Web P - odlican browser, posebno sto je ovo beta verzija. Pusta sve video formate, brz je (server-side rendering), lepo formatira stranice, to su prvi utisci.



uZard Web P is a mobile web browser. It allows users to experience the same web surfing they do with PC.
uZard Web P shows the fastest performance not only on 3G or 4G networks but also on 2G and 2.5G networks. As long as the devices have the access to a network, users can experience the same web surfing and multimedia contents through uZard Web P just as they do with PC.
uZard Web P is optimized for use on a broad range of mobile devices and networks.


uZard Web P
> shows same screen as you see in your PC’s.
> is the fastest mobile web browser.
> supports cross platform.
> works independently of chipset and technologies.
> doesn’t require high processing power.
> takes smallest data traffic.
> is a small size application.
> is easy to customize and converge.

Latest uZard Web P Functions

uZard Web P provides even more joyful web surfing functions as it provides the important mobile functions in additional to the basic features of PC browser.

   Complete Support of Video and Audio
- Fully experience various UCC video on YouTube and others as well as real-  time news video such as CNN (Video formats such as Flash, Silverlight, WMV,   Etc.)
- Experience the music on Internet. (Sound formats such as MP3, AAC, WMA,   Etc.)
   Real-time Multimedia File Uploading to the Web
- Upload the pictures or videos in real-time while your are surfing the Web sites   such as Facebook, Twitter, Flickr and others. You don’t need to tediously   search for files saved in your PC or mobile phone and send them through   MMS.
- Download sound source from a Web site and use it as the bell tone of your   mobile phone. Download the video file and view it later.
   Daily Lives of You and Your Friends in Your Hand
- Easily connect to the blogs or cafe (Group) in Facebook and Twitter through   easy and quick login and writing. Now your friends in long distance are only   finger touch away.
   Same UX (User Experience) as Your PC
- Same screen as you see while Web surfing on PC is provided.
  The Web pages are displayed as they are originally intended without   summarization or alteration. Familiar UX helps users from the burden of   having to learn new navigation.

preuzmi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Nema sanse da se poveze... Ne znam koji mu je djavo. Sada sam probao sa NetFrontom, Skyfire-om, Operom, i Operom Mini... I sve sljaka... Samo ovo njesra nece. Sto se dizajna tice, bas je sleek i brzo ga ucitava (tj. brzo se startuje program)... Ali nece da radi. Stalno mi izbacuje "network connection failure"...  Smile

Jesi li ti probao?
« Poslednja izmena: 24. Maj 2010, 00:36:05 od ThePhilosopher »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Bravo
Naravno da sam probao. Malopre sam se preko njega uspesno ulogovao na forum, ali kad sam probao da nesto napisem, poceo je da baguje, tj. da prikazuje probleme sa konekcijom... Verovatno trenutni problem sa serverom.
« Poslednja izmena: 24. Maj 2010, 01:53:44 od wayfaringpilgrim »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy SII
Evo mog utiska (malo benchmarka):

--> nijedan me browser nije ovoliko iznervirao  Smile Treba mu bas dugo da ucita stranice... Google mi je ucitavao vise od dva minuta. Za youtube i da ne pricam... Poredio sam ga sa Netfrontom i mogu da zakljucim da se ova dva ne mogu uporediti nikako. Netfront je u svemu (osim za flash...) daleko superiorniji. Na Burek forum nisam uspeo da se ulogujem nikako. stalno je vracao probleme sa konekcijom. Na login formi jednog drugog foruma nije hteo da prihvati tekst nikako  Smile  Smile Sto se obicnog rada tice, posle treceg klika na link uvek vraca neki error  Smile Na gmail nisam uspeo da se povezem... Ono sto je uspeo da otvori je lepo isformatirao. I flash animacije je otvarao dobro...

Youtube je otvorio nekako (trebala mu je cini mi se citava vecnost) i klip je otvorio u nekom svom posebnom player-u... Ali ubrzo me je po ko zna koji put docekao neki error... Sve je islo jako sporo i delovalo kao neka patnja  Smile  Interesantno je da na youtube-u nije pisalo da se treba upgrade-ovati browser.

Posle sam pustio netfront i lepo procitao mail, ulogovao se na forum i sve je islo solidnom brzinom (relief  Smile ). 

Sto se mene tice, taj server side rendering kod ove beta verzije nisam ni osetio... I finalni zakljucak je taj da ga ne bih koristio (za sada) u bilo kakvom radu i da jos treba dosta da se razvija...

(hteo sam jos da ga testiram, ali je sporoca, cesta pojava gresaka (a i moj nedostatak zivaca) uticala da ga batalim).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.