Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:32:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Polo  (Pročitano 24544 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 5719
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
ima jedan polo u komsiluku...prelep je...odlicno su ga uradili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 61235
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Novi Volkswagen Polo Variant



Na proteklom Salonu automobila u Fankfurtu Volkswagen je, između ostalih noviteta, izložio trovratnu verziju novog Pola (kao i njegovu ekološki podobniju varijantu Polo BlueMotion), ali je to tek početak širenja porodice ovog modela.

Nedavno je nemački Auto Motor und Sport za 2012. godinu najavio dolazak novog Pola kabriolet (za njegovu proizvodnju će biti zadužena nemačka kompanija Karmann), a jedna od novih karoserijskih varijanti će po poslednjim vestima biti i karavan, odnosno Variant, kako u VW-u tradicionalno označavaju svoje karavane. 

U ovom trenutku, sem ovog crteža njegovog mogućeg izgleda, nekih konkretnijih informacija o Polu Variant i nema, ali se u svakom slučaju očekuje široka ponuda benzinskih i dizel motora.

Uz kabriolet i karavan, novi Polo će se pojaviti i kao sportski GTI, koji će pokretati 1.4 TSI benzinac sa 170 konja, zatim kao Polo R sa 190KS, a u ponudi će biti i najsnažniji Polo sa dizel motorom, nazvan GTD (imaće 1.6 TDI agregat ali nije poznata njegova snaga).

Sem navedenih, može se očekivati i nova generacija (pro)terenskog modela Polo Cross, kao i manji MPV model na bazi Pola.

"Autoblog"
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Nokia N71
Spolja izgleda super ali iznutra je moglo i bolje.   Dosta detalja za enterijer su preuzete sa starijeg modela.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung i8510 innov8
Meni se bash chini da su napredovali u enterijeru. Prothodni mi je bio nekako hladan, monotono, ovaj mi deluje prijatnije..



EDIT:





















« Poslednja izmena: 30. Okt 2009, 21:59:57 od vracarac »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
SonyEricsson t250i
lepo izgleda, malo me podseca na golf 6
   














lep je on,ali je pun elektronike,to ce mo sve ja i moje kolege da popravljamo,samo polako,ali sto jeste,jeste...ali ne bih ga kupio,ni da mi plate....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 5800xpress
lepo izgleda, malo me podseca na golf 6
   














lep je on,ali je pun elektronike,to ce mo sve ja i moje kolege da popravljamo,samo polako,ali sto jeste,jeste...ali ne bih ga kupio,ni da mi plate....
cire ti meni samo koje to vozilo nije "puno elektronike"?,mozda lada ili pak zastava...
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
SonyEricsson t250i
eh,ljudi to ce mo sve ja i moje kolege popravljati,to je sve elektronika,jeben je to auto,to je za evropsko trzise,kod nas ima da se razjebe jako,ali dobro sve je stvar ukusa....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 60
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
mob
SonyEricsson t250i
eh,ljudi to ce mo sve ja i moje kolege popravljati,to je sve elektronika,jeben je to auto,to je za evropsko trzise,kod nas ima da se razjebe jako,ali dobro sve je stvar ukusa....









« Poslednja izmena: 05. Nov 2009, 17:54:08 od nikolajmh »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.4
mob
Samsung i8510 innov8
Pa nisi odgovorio, koji to auto NIJE pun elektronike??  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Samsung i8510 innov8
Volkswagen Polo R



Planovi Volkswagena za proširenje palete pogonskih agregata novog Pola, sem GTI i GTD verzija, podrazumevaju i još snažniji R model, čime će biti proširena i njihova R porodica modela (nedavno su recimo predstavljeni Scirocco R i Golf R).

Ipak, dolazak Pola R se navodno planira tek za početak 2012. godine, a tada će se pod njegovom haubom naći 1.4 TSI agregat sa 190 konja, što bi trebalo da bude dovoljno za maksimalnih 220-230 km/h (potrošnja bi iznosila 6,5 - 7 litara goriva na 100 km).

U paketu bi bila i elektronska blokada diferencijala, dok bi cena u Nemačkoj iznosila oko 22.500 evra.

Izvor: Autoblog
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 10:32:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.