Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi modovi i izmene u sistemu pregledanja pitanja  (Pročitano 8914 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Avatar ne lici na mene ali je previse simpa :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
+1  Smile  Smile  Smile

Taman Barbel dobio full i situacija se smirila, evo vesti da je on pregledac pitanja  Smile..

Sve je tu pomalo cudno, a ovo sad prvi put vidim za bazu pitanja i tako to, i verujem,ubedjen sam da je istina, jer da se coveku prihvate takva,tolika pitanja, plus da se toliko izivljava,i da posle postane pregledac... Smile..smesno pomalo,zar ne? Smile
« Poslednja izmena: 01. Feb 2013, 16:12:48 od el_ maestralni_ »
IP sačuvana
social share
Penzija, nema me.
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


dance to trance

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 182
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung wave 525
E pa mislio sam da ne pišem više na ovom delu foruma, jer sam shvatio da to nema nikakav značaj, svaki put kad bi se iznela neka istina brisali bi se postovi i situacija bi se uvek zamaskirala kao da je sve u redu. Medjutim, ovo je kap koja je prelila čašu u bukvalnom smislu. Odluka da Barbel bude pregledač pitanja je skalndalozna, čovek poznat po tome što je medju najomraženijim likovima na kvizu postao je pregledač pitanja, moderator, admin (svejedno kako vi to zovete). To bi bilo isto kao kad bi sad Miškovića po izlasku iz zatvora odmah proglasili za premijera. I sad to igrači treba da prihvate i da se niko ne pobuni. E pa ne može. Taj isti Barbel se bahatio gde god je stigao je što na forumu, što na javnom četu i niko mu ništa nije mogao. Kad god bi ga neko prozvao ili odgovorio mu dobio bi ban dok ovaj nije bio sankcionisan. Pretio je da će da izedeli bazu pitanja, jer je naravno imao šifru, to je javna tajna, Daksovo opravdanje ne može sam sve da pregleda (a može sam da uzima novac predvidjen za to). E sad posto je Barbel nezasit i željen da ima moć nad nekim bar ovako virtuelno, stvara monopol nebuloznih pitanja na koja svako normalan ima prigovor, preti Daksu da ukoliko mu padne na pamet da ovaj promeni šifru, svi će imati pitanja i ovaj će biti sklonjen sa mesta koje obavlja. I sve je to teklo dugo vremena, pitanja se gomilaju jelte, Barbel cveta od sreće ali se jednom prilikom desi da se osetio toliko moćan da je zapretio Sonetu83. Posto je ovaj čovek od karaktera, odmah mu je dao full ban. Šta se dešava, zatišje 3 meseca i vi objavljujete da on postaje pregledač pitanja.
Sad ja delujem kao neki Šerlok Holms, ali nije mi namera da ispadne da se ja tu pravim pametan, već ono kao što se nameće kao logičan zaključak a to je ˝nešto je trulo u državi Danskoj˝ i da svesno pravite greške i gurate kviz u propast. 
Objasnio...koliko smo se zalili na njegova pitanja i uvek je bilo neverovatno da administratori toliko stite Barbela ni bog nije znao zasto do ovog trenutka sve nase sumnje su opravdane sve price sa strane su tacne,prosto mi neverovatno toliko ima iskusnih takmicara i pre svega ljudi sa fakultetskom diplomom...
« Poslednja izmena: 01. Feb 2013, 16:24:15 od Haostebrex »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Kao sto rekoh, ovde cemo stati sa tom pricom.
Sve sto vas zanima, mozete da pitate SerbianFightera.

A ja cu ovo da zakljucam dok on ne dodje.  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
Apple iPhone 6s
Kao sto smo rekli u prvoj poruci, cilj nam je da ucinimo do leta da se trenutna baza preradi da bude kvalitetnija i oslobodjena suvisnih i preteskih pitanja. Odabir tima ne mora da vam se svidi, ali ako rezultati budu dobri, to je jedino sto se broji.

Uopste nije bitno koliko cijih pitanja ima u igri. To sta je ko radio ima veze, ali postoje razlozi zbog kojih smo se odlucili na ovakav sastav.

Cilj opravdava sredstva, a od vas ocekujemo da konstruktivno pomognete.
Ako cete da trujete, setajte.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Sudeci prema postu Torrentea, Barbel je makar nezvanicno bio pregledac a to se odrazilo ekspanzijom svakakvih gluposti od pitanja. Sta bi ga sprecilo da tako nesto ponovo radi samo u jos vecoj meri jer je sa pozicije moci.
Opet, pozivajuci se na Torrenteov post, ako Barbel tezi za virtuelnom moci na ovaj nacin i za ove stvari, onda mi ga je stvarno zao, jer koliko treba biti jadan za tako nesto...
Uostalom, vidim da su odgovori tipa, ''sta se to vas(igraca) tice'', ''kome se ne svidja neka seta'' i sl. cime se zanemaruje misljenje igraca. Zar ovaj server osnovu postojanja ne nalazi u njegovim clanovima, igracima, a ne u malobrojnim adminima i njima slicnim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pragmatičan.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Stvarno ne znam koliko je potrebno da se neko iskompromituje i pa da Vi vidite koliko je trenutno stanje loše... Ja mislim da sam pomogao dovoljno kad sam napisao sa kakvim ljudima imate posla a pošto su oni i do sad pregledali pitanja ne vidim kako bi mogli da unaprede ni kviz a ni odabir pitanja. Normalno je da uvek ima ljudi koji se bune ali kada se svi bune to je znak da nešto ne valja i mora nešto da se menja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 575
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Sony Xperia miro
Ljudi sto se pitanja tice stvari mogu da idu samo nabolje ne verujem da moze dodatno da se pogorsa stanje. Previse ima besmislenih pitanja, previse pitanja sa pravopisnim greskama i naravno zbog toga je i nastala ideja o reviziji pitanja. Nijedan barbel ili neko slican ne moze dodatno da upropasti vec ostecenu bazu pitanja. Tako da ljudi bez brige, bice to sve super za par meseci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Zasto se ne bi organizovalo neko glasanje za ovu funkciju, s obzirom da se ovo tice direktno igraca(jer ce oni odgovarati na pitanja, ista slati...) zasto izbor ovih ljudi ne bi bio predmet izbora iod strane igraca. Predlozi se lista kandidata(od strane admina) pa se pristupi glasanju. Ovo bi nuznije bilo za onog drugog pregledaca, posto Dax bi odgovarao ovom pozivu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije

volim Milanu ♥

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 15225
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
kao da ce neciji komentari na ovim temama nesto promeniti Smile opustite se ljudi
IP sačuvana
social share
25.000 Smiley idemo dalje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju


17 slams!

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 40
Zastava Palm Beach Gardens
OS
Windows 7
Browser
Chrome 4.1.249.1036
mob
Apple iphone5
Ovo je vrhunac svega Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.