Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi modovi i izmene u sistemu pregledanja pitanja  (Pročitano 8898 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Ideja ohrabrujuca.
Nije mi samo jasno zasto Barbel, jer prvo ima mnogo iskusnijih igraca od njega a verujem  time i kompetentnijih za procenu pitanja. Sebe naravno ne racunam. Uostalom o kompetentnosti Barbela govore i pitanja koja je slao, koja su imala malo dodirnih tacaka sa razumom.
Kako god, ako vam ideja bude davala pozitivne rezultate, onda cu rado priznati da sam pogresio. Ako ce kvizu biti bolje, nije zlo ni da vam djavo licno bude CQ Pitanja 2.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da ce broj pitanja koje je slao biti redukovan, posto cu se potruditi da standardi koje postavim budu mnogo razumniji... Vec tokom nedelje ce doci do pomaka.
Sto se tice izbora, ne mogu da komentarisem.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
videcemo kakv dizajn nam nude madjari Smile
sto se tice pregledaca pokazace vreme...
meni ovo sa barbelom lici na onu 'resila budala da napakosti selu, pa sebi odsekla onu stvar'
mada videcemo...mozda i uspete da poboljsate ovo ocajno stanje...zelim vam sve naj  Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Avatar ne lici na mene ali je previse simpa :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 434
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Ideja je odlicna,i svidja mi se sto ce stvarno ta najgluplja pitanja da budu obrisana, i sto ce ona dobra, a obrisana, da se ubace u igru  Smile


Samo se nadam da ste izabrali prave ljude za to  Smile..Dax je proveren, ali nadam se da ce i barbel da se pokaze u najboljem mogucem izdanju  Smile
IP sačuvana
social share
Penzija, nema me.
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 575
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Sony Xperia miro
A zbog cega se svi plase Barbelovog pregledanja? Nisam upucen sto mislite da je toliko los?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Ovo je vrh majke mi, svaka cast....  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije

volim Milanu ♥

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 15225
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
zaista je malo cudno, uslov da bi neko postao obican moderator na cq je bio da nema duzih banova, a sada za jos vazniju funkciju postavljate nekog ko je pretio adminu, i jos dobio full Smiley ali dobro boze moj  Smile
« Poslednja izmena: 01. Feb 2013, 15:46:29 od Branislav Zivanov »
IP sačuvana
social share
25.000 Smiley idemo dalje
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Za sva pitanja u vezi izbora obratite se SerbianFighteru Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Pragmatičan.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 83
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
E pa mislio sam da ne pišem više na ovom delu foruma, jer sam shvatio da to nema nikakav značaj, svaki put kad bi se iznela neka istina brisali bi se postovi i situacija bi se uvek zamaskirala kao da je sve u redu. Medjutim, ovo je kap koja je prelila čašu u bukvalnom smislu. Odluka da Barbel bude pregledač pitanja je skalndalozna, čovek poznat po tome što je medju najomraženijim likovima na kvizu postao je pregledač pitanja, moderator, admin (svejedno kako vi to zovete). To bi bilo isto kao kad bi sad Miškovića po izlasku iz zatvora odmah proglasili za premijera. I sad to igrači treba da prihvate i da se niko ne pobuni. E pa ne može. Taj isti Barbel se bahatio gde god je stigao je što na forumu, što na javnom četu i niko mu ništa nije mogao. Kad god bi ga neko prozvao ili odgovorio mu dobio bi ban dok ovaj nije bio sankcionisan. Pretio je da će da izedeli bazu pitanja, jer je naravno imao šifru, to je javna tajna, Daksovo opravdanje ne može sam sve da pregleda (a može sam da uzima novac predvidjen za to). E sad posto je Barbel nezasit i željen da ima moć nad nekim bar ovako virtuelno, stvara monopol nebuloznih pitanja na koja svako normalan ima prigovor, preti Daksu da ukoliko mu padne na pamet da ovaj promeni šifru, svi će imati pitanja i ovaj će biti sklonjen sa mesta koje obavlja. I sve je to teklo dugo vremena, pitanja se gomilaju jelte, Barbel cveta od sreće ali se jednom prilikom desi da se osetio toliko moćan da je zapretio Sonetu83. Posto je ovaj čovek od karaktera, odmah mu je dao full ban. Šta se dešava, zatišje 3 meseca i vi objavljujete da on postaje pregledač pitanja.
Sad ja delujem kao neki Šerlok Holms, ali nije mi namera da ispadne da se ja tu pravim pametan, već ono kao što se nameće kao logičan zaključak a to je ˝nešto je trulo u državi Danskoj˝ i da svesno pravite greške i gurate kviz u propast. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1349.2
mob
Nokia krntija
Револуција!  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.