Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nove mogucnosti digitalne SBB platforme sa novim Cisco 4682dvb STB-om  (Pročitano 23668 puta)
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Samsung galaxy s4
Gde mogu da vidim koji kanali mogu da vracaju 72h unazad?
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
LG Nexus 5
Stisni EPG na daljinskom i kanal koji ima plavu liniju mozes da vracas do 72 sata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Samsung galaxy s4
OK...znam za to ali me zanima da li negde mogu da vidim spisak tih kanala.Rekli su mi da moze da se vidi na njihovom sajtu ali nisam nasao gde.
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Apple Iphone 13
ja sam danas potpisao sa njima novi ugovor i dobio sam cuveni d3 dekoder.....dobra je fora.....malo me zeza signal pa sad to pokusavam da resim ali napravio sam nesto cudno!!!!....ovako pokusao sam nesto da snimi na usb od 8gb i sve je on to zapamtio....kad sam video da radi onda sam resio da usb flash vratim za potrebe pc....ubodem ga u pc....on trazi format....ja uradim......i bumm......problem......sad nemam vise 8gb nego 320mb!! kako sad to da povratim????koristim w7 pa bi bilo lepo da mi neko objasni.....hvala!!!   Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia N8
potrazi na njihovom forumu
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
ja sam danas potpisao sa njima novi ugovor i dobio sam cuveni d3 dekoder.....dobra je fora.....malo me zeza signal pa sad to pokusavam da resim ali napravio sam nesto cudno!!!!....ovako pokusao sam nesto da snimi na usb od 8gb i sve je on to zapamtio....kad sam video da radi onda sam resio da usb flash vratim za potrebe pc....ubodem ga u pc....on trazi format....ja uradim......i bumm......problem......sad nemam vise 8gb nego 320mb!! kako sad to da povratim????koristim w7 pa bi bilo lepo da mi neko objasni.....hvala!!!   Smile Smile Smile

pa ne možeš da gledaš nigde osim na TVu sa kog si skidao.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung Galaxy S2
ja sam danas potpisao sa njima novi ugovor i dobio sam cuveni d3 dekoder.....dobra je fora.....malo me zeza signal pa sad to pokusavam da resim ali napravio sam nesto cudno!!!!....ovako pokusao sam nesto da snimi na usb od 8gb i sve je on to zapamtio....kad sam video da radi onda sam resio da usb flash vratim za potrebe pc....ubodem ga u pc....on trazi format....ja uradim......i bumm......problem......sad nemam vise 8gb nego 320mb!! kako sad to da povratim????koristim w7 pa bi bilo lepo da mi neko objasni.....hvala!!!   Smile Smile Smile

Snimljeni materijal mozes da pogledas preko svog D3 stb-a. Materijal je zasticen kako ne bi dospeo na
svima poznate izvore multimedije i video igara  Smile.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia N8
ja sam danas potpisao sa njima novi ugovor i dobio sam cuveni d3 dekoder.....dobra je fora.....malo me zeza signal pa sad to pokusavam da resim ali napravio sam nesto cudno!!!!....ovako pokusao sam nesto da snimi na usb od 8gb i sve je on to zapamtio....kad sam video da radi onda sam resio da usb flash vratim za potrebe pc....ubodem ga u pc....on trazi format....ja uradim......i bumm......problem......sad nemam vise 8gb nego 320mb!! kako sad to da povratim????koristim w7 pa bi bilo lepo da mi neko objasni.....hvala!!!   Smile Smile Smile

pa ne možeš da gledaš nigde osim na TVu sa kog si skidao.


nema to veze sa TV-om vec sa samid D3 uredjajem koji kodira snimak.
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Apple Iphone 13
niko ne cita sta sam pitao......znam ja da to ne moze da se gleda nigde osim na svom d3......ljudi problem je sto ja na flas usb nemam vise 8gb vec 320mb!!!.....formatirao sam i sve uradio al mi je nestala memorija.....kako da to povratim,usb mi je ispravan!!!!
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
Nokia N8
niko ne cita sta sam pitao......znam ja da to ne moze da se gleda nigde osim na svom d3......ljudi problem je sto ja na flas usb nemam vise 8gb vec 320mb!!!.....formatirao sam i sve uradio al mi je nestala memorija.....kako da to povratim,usb mi je ispravan!!!!

idi na sbb-ov forum u temi d3-HD nadji temu novi softver za 2.0 i prelistaj
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.