Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:14:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: 2008 VW Passat CC  (Pročitano 20683 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
,a diletant je jos u 90-im godinama 10. veka,a izgleda da za njega postoje samo polovnjaci,a to da je a4 ubedljivo najveci u srednjoj klasi mu je promaklo

znas zasto je passat pojam za avensis,c5,mondeo,lagunu,vectru,toledo,mazdu6,hondu accord-zato sto ce se skoro svako na ulici zaustaviti i reci-eno novi passat-zato sto je auto legenda i svi ga postuju,passat se ne pljuje-zato i ima cenu 5000e vise od konkurencije

tajsto vozi mondeo je vozac,a onaj koji vozi passat je covek!
veliku nemacku trojku  necu da spominjem posto  su a4,c i trojka nesto sasvim drugo i nedostizno
Druže,ti se izgleda nisi vozio u A4,on nazad nema uopšte mesta,pozadi je duplo manji od pasata,idi provozaj se pa ćeš da vidiš razliku,nemoj napamet da pričaš,vozio sam se i u a3,A4,a6 pasat,bora,golf i ono sve što sam napisao je istina i to 100 posto,a ti proveri koji se auto radi na kojoj platformi pa onda pričaj,a A4 je smešan sa prostorom na zadnjoj klupi i ako neko ko je visok 190 i više,sedne na prednju klupu,iza njega je vrlo teško sesti,i to zato što je rađen na istoj osnovi kao i golf,zato nema mesta.I ovo je 100 posto istina.
Kako sam ja to u 90 god,ja pričam o modelim koji su se pravili posle 2000,a ne o golfu2,3.
Ne poznajes osnovne klase automobile,o cemu onda ja i ti da pricamo... Smile

I onda slede ''duhoviti'' komentari... Smile
Ja nikad nisam video da si ti izneo neki konkretan podatak ili iskustvo sa Japancima,niti sam, video da odgovaraš nekome sa argumentima,uglavnom se sve svodi na prozivanje,zato,ako neko pohvali nemce,ti budi šmeker pa objasni zašto su Japanci bolji a ne da lupaš smajlije i glumiš velikog kung-fu maga,a nikad nisi seo u Japanski auto,a izgleda ni u Nemački. Smile

Na prošloj strani sam ti objasnio sličnost između pasata i audija,a ti si se uhvatio za kung-fu,jer o tome nemaš veze,pa se onda hvataš za neke banalne stvari. Smile Ne mora sve da je istina sve što am napisao,ja uvek prihvatam da sam negde u zabludi i da sam neke informacije pogrešno čuo,ali od tebe nikada,ponavljam,nikada ni jednu informaciju o ni jednom autu nisam čuo,a razlog je to što ti veze sa automobilima nemaš,ali bukvalno.

« Poslednja izmena: 20. Jan 2008, 15:44:32 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 179
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson k850
ja diletant pricam o nom a4-ovom modelu-sa ga nisi mozda kaparisao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Ajde, brate, nemoj vishe da prichash neshto shto ne znash..
Zakljuchno sa B5, delio je istu platformu sa A4, novi PQ46 je deli sa Golfom..
A6 je kompletno drugachiji..
U pravu si,audi a4 deli platformu sa pasatom a a3 deli sa golfom.

A4 (PQ34)

A4 platform cars:

    * Audi A3 (8L)
    * Audi TT I
    * VW Golf IV
    * VW Bora/Jetta IV
    * VW New Beetle
    * SEAT León
    * SEAT Toledo II
    * Skoda Octavia


A5 (PQ35)

The PQ35 platform is designed to be more modular and flexible than previous A platforms. For the first time, a fully independent suspension will be present in all A platform vehicles. There is also a derivative version of this platform (with larger variations expected in the future) called PQ46.

PQ35 is intended for compact-size vehicles, and PQ46 is an enlarged version for mid-size vehicles, such as the VW Passat. A common misconception is to call the PQ46 generation of the Passat the "B6" Passat. However, this is confusing, as this transverse-engined Passat has little in common with the longitudinally-engined "B6" Audi A4.

Current and expected PQ35 platform cars:

    * 2003 Audi A3 (8P)
    * 2003 Volkswagen Touran
    * 2004 Volkswagen Caddy
    * 2004 SEAT Altea
    * 2004 VW Golf/Rabbit V
    * 2005 Skoda Octavia II
    * 2005 SEAT Toledo III
    * 2006 VW Jetta/Vento/Bora V
    * 2006 SEAT León II
    * 2007 VW Eos
    * 2007 Audi TT II
    * 2008 Volkswagen Tiguan (compact crossover SUV)

B5 platform cars:

    * Audi A4 (1996-2002)
    * Audi S4 (1997-2002)
    * Volkswagen Passat B5 (1996-2001)
    * Volkswagen Passat B5.5 (2001-2005)
    * Volkswagen Passat Lingyu B5 (1999-present) long wheelbase version for Chinese market
    * Škoda Superb - based on Chinese LWB Passat


ja diletant pricam o nom a4-ovom modelu-sa ga nisi mozda kaparisao

Vrlo rado bi ga kaparisao,ali nemam lovu. Smile Ali pasat je veći sigurno unutra.I to je totalno novi model,u njemu nisam imao priliku da se vozim,tek se pojavio.Ja govorim o predhodnom modelu i onom što se pravio do 2003
« Poslednja izmena: 20. Jan 2008, 16:14:35 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1467
Zastava sarajevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 5800xpress
o platformama smo pricali vec u nekoj temi.da samo rezimujem ovaj gore post,a4 sigurno dijeli platformu sa passatom,dok a3 sa golfom.iskustvom vodjen,dijelovi podvozja golfa odgovaraju dijeliva podvozja octavije,a3,toleda,...
ope,kada pricamo o statusu passata u svojoj klasi,definitnivno je u vrhu klase,pocev od paleta motora,preko same izrade,do detalja.sada,pojavom novog mondea pojavljuje se zestoka konkurencija passatu,ne audiu.audi je ekonomski klasa iznad passata.
IP sačuvana
social share
kad jedan papak umre,rode se dva!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


vidi već sam godinu dana na bureku :)

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2935
Zastava Banjaluka
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
VW ima plan da do 2010 razvije 4 platforme na kojima će biti izrađena sva vozila grupacije od VW lupa do Bentley-a
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 179
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson k850
o platformama smo pricali vec u nekoj temi.da samo rezimujem ovaj gore post,a4 sigurno dijeli platformu sa passatom,dok a3 sa golfom.iskustvom vodjen,dijelovi podvozja golfa odgovaraju dijeliva podvozja octavije,a3,toleda,...
ope,kada pricamo o statusu passata u svojoj klasi,definitnivno je u vrhu klase,pocev od paleta motora,preko same izrade,do detalja.sada,pojavom novog mondea pojavljuje se zestoka konkurencija passatu,ne audiu.audi je ekonomski klasa iznad passata.


jeste mondeo konkurencija passatu ali passat ima ime koje se postuje ima wow efekat i velika vecina ce ti reci da je  bolje kupiti passat
ime prodaje danas,a ime se ne stice preko noci
kao sto i  hundai nema ime a  evo poceo je sa prodajom  vise srednje klase-nude kvalitet kad vec nemaju ime
a mnogi ce ti reci da kad vec dajes 26,7,8 hiljada uzmes lepo passata a ne da experimentises
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


I Express My Uniqueness

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 11691
Zastava Lost Heaven
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
mob
Nokia N70

Ja nikad nisam video da si ti izneo neki konkretan podatak ili iskustvo sa Japancima,niti sam, video da odgovaraš nekome sa argumentima,uglavnom se sve svodi na prozivanje,zato,ako neko pohvali nemce,ti budi šmeker pa objasni zašto su Japanci bolji a ne da lupaš smajlije i glumiš velikog kung-fu maga,a nikad nisi seo u Japanski auto,a izgleda ni u Nemački. Smile

Na prošloj strani sam ti objasnio sličnost između pasata i audija,a ti si se uhvatio za kung-fu,jer o tome nemaš veze,pa se onda hvataš za neke banalne stvari. Smile Ne mora sve da je istina sve što am napisao,ja uvek prihvatam da sam negde u zabludi i da sam neke informacije pogrešno čuo,ali od tebe nikada,ponavljam,nikada ni jednu informaciju o ni jednom autu nisam čuo,a razlog je to što ti veze sa automobilima nemaš,ali bukvalno.


Jel' se mi mozda poznajemo pa znas sve tako dobro o meni?
Koga sam ja to isprozivao?
Iznosim svoje misljenje,pokusavajuci da budem objektivan.

Uvek cu se slatko ismejati na komentare tipa Golf je bog,Passat je lider u klasi,Mecka je mecka,Kad Svabo namesti auto,to je auto itd. da ne nabrajam te genijalne izjave.
Takvim glupostima ne mogu da odolim... Smile

E sad,ja tebi da dokazujem sta sam vozio a sta nisam,ne pada mi na pamet.Nije vredno.Recimo da sam probao i Japanca,Amera,Nemca,Italijana,Francuza... Smile I sta sad.. Smile

Ne moras ti meni da objasnjavas slicnosti Passata i Audija A6,ja sam samo reagovao na tvoje neznanje (i uvek cu) a ti si se uvredio kao neki decak.

Nije problem sto neke stvari ne znas,ali nemoj na pozitivnu kritiku,odgovarati provokacijama i uvredama.

Nikada nisam rekao da su Japanci savrseni ili da su mnogo bolji od Nemaca...

Ali na potcenjivanje i ironiju,bez ikakve osnove,odgovaracu ti Kung Fu metodama.  Smile




IP sačuvana
social share




Euphoric Vibes Episodes
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung i8510 innov8
Volkswagen CC





Na slici jeste novi Volkswagen Passat CC (premijerno predstavljen u januaru na salonu u Detroitu) ali će ove jeseni, kada stigne na tržište SAD-a, izgubiti ime Passat, pa će se prodavati samo kao Volkswagen CC (razlog valjda leži u marketinškom pokušaju da se CC što više odvoji od standardnog Passata).

Kako bilo, Volkswagen CC će se Amerikancima (osnovni model će koštati oko 27.000 dolara) najpre nuditi sa dva motora : manjim 2.0 TSI sa 200KS i većim 3.6 FSI V6 sa 280KS.
Snažniji CC 3.6 FSI V6 ima i 4MOTION pogon na sva četiri točka kao standardni deo opreme, a do 100 km/h ubrzava za 6,6 sekundi.

Volkswagen CC se od standardnog Passata razlikuje i po dimenzijama, tačnije CC je dugačak 4796 mm, širok 1856 mm, a visok 1420 mm (drugim rečima, CC je od Passata duži za 31 mm, širi za 36 mm, a niži za 50 mm).

Proširen je i trag točkova, i to 11 mm napred, a 16 mm nazad. Što se prtljažnika tiče, njegova zapremina u CC iznosi 535 litara, odnosno za 30 litara manje od aktuelnog Passata u limuzinskoj verziji.

Izvor:Autoblog
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Stvarno je dobar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 179
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson k850
zve,svaka im cast,obican passat izgleda kao pepeljugina sestra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:14:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.