2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:06:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 834
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak Đoković  (Pročitano 803851 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
svaka cast Djokovicu za pobedu nad Nadalom  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
Treća sreća: Djoković razbio Nadala 6:3, 6:4!

   


Novak Djoković ostvario je najveći uspeh u dosadašnjem toku profesionalne karijere pošto je u četvrtak ujutru po našem vremenu u četvrtfinalu Masters turnira u Majamiju potpuno "razneo" drugog tenisera sveta, Španca Rafaela Nadala rezultatom 6:3, 6:4.

Srpski teniser, deseti nosilac popularnog "petog Gren Slema" u meč je ušao savršeno spreman i koncentrisan na samo jedan cilj -  revanš Nadalu za poraz u finalu prošlonedeljnog turnira u Indijen Velsu.

Najveće zasluge za pobedu našeg tenisera nad drugim favoritom turnira pripisuju se odličnom procentu realizacije prvog i drugog servisa, kao i fantastičnom procentu osvojenih poena na drugi servis rivala (64%).

Već u četvrtom gemu uvodnog seta, 19-godišnji teniser iz Beograda je "brejknuo" Nadala. Španac je odgovorio oduzimanjem servisa Srbinu već u narednom gemu, ali Nole maestralnom igrom u nastavku pravi još jedan brejk, i dolazi do prednosti od 4:2. U nastavku svaki teniser je sigurno igrao na svoj servis, pa je prvi set pripao Djokoviću rezultatom 6:3.

U drugom setu, koji je trajao 62 minuta Nadal je pojačao tempo, ali ni to mu nije bilo dovoljno jer je Djoković danas bio potpuno nezaustavljiv. U trećem gemu Novak je imao tri šanse za brejk, medjutim ni jednu nije uspeo da iskoristi. Već u narednom je spasio jednu brejk loptu popularnog Rafe i u sledećem dolazi do preko potrebne prednosti - brejka, koji mu je vrata trijumfa još više otvorio. Velike drame nije bilo sve do desetog, poslednjeg gema u setu, kada je Novak servirao za pobedu. Nadal je imao tri prilike da poravna rezultat na 5:5, ali je Djoković pokazao čelične živce i anulirao svaku šansu rivala da se vrati u susret.

"Mogu da kažem da je ovo možda najveća i najvažnija pobeda u mojoj karijeri, jer je on najbolji igrač kojeg sam pobedio do sada. Nakon finala Indijen Velsa, naučio sam mnogo toga... Danas sam bio izuzetno motivisan. Nisam imao šta da izgubim. Naparavio sam par neverovatnih rezultata u poslednjih dva meseca. U sjajnoj sam formi, pun sam samopouzdanja na terenu", izjavio je Nole nakon meča.

Plasmanom u polufinale "Sony Ericsson Open"-a Novak je dobio 225 ATP poena i ček na 134.400 američkih dolara.

Sledi dan pauze za srpskog asa. U borbi za finale Nole će igrati protiv 12. nosioca turnira, Britanca Endija Mareja, koji je vodio sa 5:3, kada mu je Amerikanac Endi Rodik predao meč zbog povrede.

"Očekujem veoma, veoma dobar meč protiv Mareja. Obojica igramo drugo polufinale na dva uzastopna Masters turnira - i to ponovo jedan protiv drugog. Verovatno je spremniji nego prošle nedelje. Dva mlada igrača - to je uvak lepo gledati. Mislim da je sjajna stvar za tenis što ima Nadala, Mareja i mene, koji igramo zaista dobro, i koji smo doneli nešto novo ovom sportu."

Da podsetimo, Djoković je savladao Mareja u polufinalu Indijen Velsa prošle nedelje rezultatom 6:2, 6:3.

izvor : Oficijelni sajt
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6117
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6131
svaka pohvala za njega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 584
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N73
Momak je sjajan,ima srce kao lav,hrabar,odlucan,bice br. 1 vrlo brzo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko ume da voli, ne bi trebalo ništa drugo da radi.

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 4472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
svaka mu dala, razbio je onog misonju konacno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
samo da osvoji ovaj turnir i onda da slavimo Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Variety is the spice of life

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 17382
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson W610
 Smile  Samo napred  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
по кладионицама и мени Ноле је апсолутни фаворит,квоте су на Мареја од 2,2 до 2,4,а Ноле је око 1,6.
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 122
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson K508i
SAmo napred Novace.Nije daleko broj 1 na ATP listi. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Lunar XZ130
Josh pola sata...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 834
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:06:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.