Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak Đoković gradi u Central parku  (Pročitano 6155 puta)
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1042
mob
Samsung Galaxy S III
eh da mi se prosetat Central Parkom...... pa da umrem.

U tom slucaju ja ti placam avionsku kartu a ti da odrzis obecanje.  Smile

  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Apocalypse Now Redux

Zodijak
Pol
Poruke 8213
Zastava 0
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8

buduci izgled sportskog centra

Mi Srbi smo poznati po tome da smo uspeli da iz zemlje izbacimo sve ono što valja. Uspeli smo da izbacimo Nikolu Teslu, Mihajla Pupina, kralja Petra II Karađorđevića, Stanka Subotića, Miru Marković, Bogoljuba Karića, čak i Kosovo. Hvala Bogu pa se neki od njih vrate u otadžbinu, kao što su Vuk Jeremić, Zoran Drakulić, Radovan Jelašić, Božidar Đelić, Strongman, Milan Panić... Nažalost povratnika je malo.

Pošto kao narod ne znamo svoju istoriju, i od učiteljice života ništa nismo naučili, mi ponavljamo greške iz prošlosti i teramo iz zemlje one koji najviše vrede. Ovoga puta na tapet je došao naš najtalentovaniji teniser i prepoznatljivo lice skoro svih reklama, Novak Đoković. Nije bilo dosta što smo ga prvo oterali u Monako, koji je relativno blizu, nego ga sada teramo u daleku i mrsku nam Ameriku.

Naš Novak je želeo da doprinese razvoju Kragujevca, jer od Fijata nema vajde, i tamo napravi Tenisku akademiju. Kao što znate Kragujevčani su jedino sposobni da nešto upropaste. Mislim, pogledajte šta su uradili od Zastave, a neću ni da spominjem da je kod njih i MekDonalds propao. Tako se i ova divna inicijativa izjalovila. Prvo su tražili nerazumno veliki novac za iznajmljivanje parka koji ničemu ne služi osim da kučići kake. Naravno, kao što to obično biva, gde se pojavi nerazumno veliki novac tu se i lokalni političari posvađaju oko podele kolača, jer svaki želi najveće parče. Kad je naš Novak video s kim ima posla, pokupio je svoj reket i loptice, i napustio teren. Kragujevčani sada oči vade i kosu čupaju, ali kasno Vuk Jeremić na Kosovo stiže.

Čim su videli da je propao projekat u Kragujevcu, Pirot i Čajetina su ponudile svoje zemljište našem Novaku. Ali nije naš Novak sisao vesla. Ko je još lud da sarađuje sa Piroćancima, svi znamo kakvi su oni. Nisu oni vicevi za džabe. Predlog Čajetine da se akademija pravi na Zlatiboru je odmah odbačena, jer, iako je tenis beli sport to ne znači da se igra po snegu.



I onda se desilo čudo. Gradonačelnik Njujorka, Majkl Blumberg, nazvao je Novaka Đokovića i ponudio mu da svoju Tenisku akademiju pravi u Central parku. I to za nula dolara! Čak je i ponudio da se najveće jezero u parku, koje trenutno nosi ime Žakline Kenedi Onazis, preimenuje u njegovu čast. Naravno da će Novak to da prihvati i da ode u Ameriku, a za to su jedino krivi Kragujevčani koje treba nemilosrdno kazniti. Krenimo od Coleta.

U nadi da će Novak odbiti zle Amerikance i ostati u Srbiji,
Predrag M. Azdejković
www.azdejkovic.com

cek, bre malo... a kome su dozvolili da gradi pod istim uslovima proteklih 20 godina tj proteklih 70 godina.... ja cu da ti kazem nikom... sta ce kurac on da napravi ... vrhunski tereni su 5 evra po kvadratu (pricam o vrhunskim) ovi to nece biti... cale djokovica oce da pravi "trzni" ko miskovic, ko peconi, ko cepter i to je to.....  sam sebi zvucim glupo ali ispade da je palama bolji od djokovica..  ako vec zaradjuje milione nek plati koliko stvarno vredi zemljiste ..... da te podsetim mi smo sad u kapitalizmu, jel u londonu daju zemljiste za dzabe ?
IP sačuvana
social share
Smile
Deadwood
ako moze Maradic mogu i  Ja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
Mislim, sjajna priča za kafiće i splavove...  Smile
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
koji tekst  Smile  Smile

ali mi smo oterali Miru Markovic  Smile  oh stfu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Нису нас сломиле ове тешке године...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12392
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Nokia 1100
Најјачи су делови када генерализује цео град  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
у суштини,овај документарац је за зле људе,нацисте,геноцидни шљам и сличне креатуре...кокота,топла препорука за тебе Smile
од мене ...нула испод земље
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
аздејковић је умислио да зна да пише.....тешки су то комплекси Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
аздејковић је умислио да зна да пише.....тешки су то комплекси Smile

Ово писање му је вероватно психолог препоручио као део терапије, само је заборавио нагласити да не објављује своје радове. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


R`N`R

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1356
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.2
mob
Samsung d600
Koji smrdljivko ovaj Predrag M. Azdejković, to mu je verovatno  neki fazon "ja sam gej i super sam tolerantan i ne pravim razliku izmedju ljudi" pa stavlja Subotica, Miru sa Teslom i Pupinom isti kos. Dabogda se zadavio kurcem  B)
Mali off:
U globalu vecina  ovih nasih gejova smara, misle da ako su takvi da im to automatski daje neko posebno pravo, i da su bitna karika u drustvu...
Znanje i talenat na prvom mestu, boli me uvo sto je neko gej, njegova licna stvar.
« Poslednja izmena: 25. Mar 2010, 23:09:09 od ab341 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Нема никакве везе то са тиме што су гејови, већ што имају не излечене комплексе, па се стално јављају.
« Poslednja izmena: 26. Mar 2010, 00:58:37 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Citat
što znate Kragujevčani su jedino sposobni da nešto upropaste.

zalim ga  Smile

Izvinjavam se sto nisam u toku, al' jel ovo vic il je ozbiljan text  Smile  Pa nije taj gradonacelnik lud da dopusti gradnju u Central Parku, pobogu... nije to prodavnica il neki drugi sitan objekat. Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.