2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak odlazi iz srbije!  (Pročitano 6620 puta)
02. Avg 2006, 12:28:28
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
ekskluzivno: Srđan Đoković za Press:

NOVAK ODLAZI IZ SRBIJE!

Moj sin ide iz ove zemlje, jer u njoj nikog nije briga za vrhunske sportiste! Ma, igraće i za Mars, ako mu tamo ponude uslove, kaže Đokovićev otac




Političare u ovoj zemlji sport interesuje samo zbog sopstvenog rejtinga, a kada treba nešto konkretno da urade, nigde ih nema

Srđan Đoković, otac našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića, otkriva ekskluzivno za Press da će njegov sin verovatno uskoro napustiti Srbiju i igrati za neku drugu zemlju! Đokovići su veoma razočarani odnosom države prema vrhunskim sportistima, a Srđan najavljuje da će Novak uzeti državljanstvo bilo koje zemlje koja njegovom sinu ponudi ozbiljne uslove za napredak.
Đoković senior je inače nedavno oštro demantovao priče da će Novak uzeti britansko državljanstvo, ali je sada očigledno definitivno promenio mišljenje i prvi put otvoreno najavio mogućnost da Srbija izgubi igrača za koga tvrde da može da postane najbolji na svetu!
- Ama, ako nam ponude marsovsko državljanstvo uzećemo ga - kaže Srđan - Dosta nam je svega! Pun mi je k.... tih naših političara! Njima je najvažnije da sakupljaju političke poene. A kad ti nešto treba, oni se ponašaju kao faraoni, nedodirljivi su.
A želeli ste?
- Želeo sam da napravim kamp, teniski kamp, gde bi naši talentovani klinci imali sve uslove za razvoj. Da deca ne propadaju zbog nedostatka novca. Pokušavao sam da animiram odgovarajuća ministarstva, da stignem u neki kabinet i obrazložim šta bi to značilo za tenis, naš sport, državu. Ma, niko nije pokazao trunku zainteresovanosti, pažnje za tu moju ideju. Mrka kapa!
Na koga konkretno mislite?
- Uopšte u ovom trenutku nisu važna imena. Svi su isti! Evo, pročitao sam u novinama da je povodom Novakovog uspeha u Holandiji (Amersdorf) stigla čestitka od predsednika Tadića. Koja čestitka? Kome? Mi je nismo dobili. Možda je to neki poseban protokol pa se to pošalje samo novinama. Ali, to je nešto što ja ne razumem. Ili je lako razumeti - potrebno je prikazati se, kao, eto, prate se uspesi sportista, a sve je, zapravo, u službi prizemne politike i brige za sopstveni imidž.
Brzo je, nekako, stigla ta promena vašeg raspoloženja?
- Moj srednji sin Marko se trenutno nalazi u teniskom kampu u Valensiji. Tamo trenira jer je kao petnaestogodišnjak, po oceni stručnjaka, veliki talenat. I treći sin, Đorđe (11), igra tenis i ja ću sve učiniti da postanu kao i Nole vrhunski teniseri. Ali, ja na to gledam ovako. Idemo tamo gde su nam deca. Dakle, ako ne možemo u Srbiji, a ne možemo, to je očigledno, onda odlazimo iz zemlje. To je definitivno! Ja još i mogu da podnesem taj trošak, a zamislite stotine roditelja koji ne mogu.
S. Stojanović

U Hrvatskoj su sportisti božanstvo, a kod nas...

Oduševljeni ste odnosom Hrvatske prema svojim sportistima?
- Kako ne bih kada su kod njih sportisti uzdignuti na nivo božanstva. Razgovarao sam sa sadašnjim predsednikom OK Hrvatske Zlatkom Matešom i on mi je rekao da su u Hrvatskoj shvatili da su sportisti najbolji ambasadori jedne zemlje u tranziciji, da je to najbolji brend za jednu državu kakva je Hrvatska. Naravno, pomenuo je i tenisere Ljubičića i Ančića, "salataru" koju su Hrvati osvojili krajem prošle godine... Predsednik Stjepan Mesić obavezno prisustvuje teniskom turniru u Umagu. Zar to jasno ne ukazuje kakav je odnos države Hrvatske prema sportu?


Izvor: Press

(02. May 2007, 21:45:11)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Partizan u srcu

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1504
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D500
zalosno je za nas sto ide,ali je u pravu, drzava se uopste ne brine o nasim najboljim sportistima
IP sačuvana
social share
[img][/img]
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
Ma ko jos veruje u to sto pise Pres? Nadam se da nije istina
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 308
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 
Sta bre kenja tezi je za nekoliko miliona od svih svojih vrsnjaka i imace para za koga god da igra kad je talenat za sam svetski vrh.Sta ce dobiti time sto ce postati Englez sinovi ce mu trenirati u Londonu mos misliti i bice ljubimac one debilne Engleske nacije.
IP sačuvana
social share
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung 
Ma ko jos veruje u to sto pise Pres? Nadam se da nije istina

press-u ne verujem  
ali mi ta priča deluje veoma istinito  Smile
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Ma demantovali su ta pisanja. To su prvo Hrvati sada na ovom kupu lupili i tamo je na konferenciji takodje demantovao to pitanje.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
Da znam i ja da su demantovali i to nekoliko puta. Pitanje je od kada je ova Presova informacija?
A nije mi bas ni jasno zasto bi teniser menjao zemlju,ajde da je u pitanju veslac,plivac,atleticar...
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Press treba da se bavi dari bubamari a ne Novaku Djokovicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
SENZACIONALNO
HRVATI HOĆE ĐOKOVIĆA!

Zapadne komšije nagovaraju Novaka da uzme njihovo državljanstvo, koristeći činjenicu da mu je majka iz Vinkovaca

Merkali ga ispod oka...

Nije slučajno to što se Novaku u Hrvatskoj daje neviđena medijska pažnja, što je dočekan ovacijama u Umagu i što su tamo bili Mesić i Vujanović

Hrvati su izuzetno zainteresovani da ponude svoje državljanstvo najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću, saznaje Press! Čim su čuli da Đokovići nisu zadovoljni uslovima u Srbiji, čelnici hrvatskog sporta, ali i same hrvatske države, bacili su se na posao, skovali plan kako da pridobiju našeg asa i tako, pored Ljubičića i Ančića, dobiju još jednog vrhunskog tenisera! A glavni argument im je taj što je Novaku Đokoviću majka rodom iz Vinkovaca.
Zbog toga nije slučajno što je Đoković dočekan neverovatnim ovacijama na ATP turniru u Umagu i što je hrvatska publika bezrezervno navijala za jednog Srbina?! Takođe, Novaku se daje ogromna pažnja u hrvatskim medijima, gotovo svi ugledniji listovi objavili su velike intervjue sa njim tokom trajanja turnira, a posebno im je zanimljiva priča o promeni državljanstva. Uostalom, finalu u Umagu prisustvovali su predsednici Hrvatske Stjepan Mesić, ali i Crne Gore Filip Vujanović. Nimalo slučajno!
Novakov otac Srđan Đoković priznao je da postoji veliko interesovanje iz drugih država za njegovog sina (pre svih pominjala se Velika Britanija). On se u jučerašnjem intervjuu Pressu vrlo pohvalno izrazio o tretmanu Hrvata prema svojim sportistima. Ipak, Srđan kaže da bi veoma dobro razmislio ako bi dobio ponudu Hrvata i da bi je gotovo sigurno odbio.
- Ja u ovom trenutku mogu samo da kažem da je Nole izuzetno dobro primljen u Umagu. Publika je bila listom uz njega, navijanje je bilo superkorektno, čak tvrdim da je Nole postao ljubimac domaće publike. Ne želim da se izjašnjavam da li će i kada moj sin uopšte otići iz Srbije i uzeti drugo državljanstvo. Pogotovo je na ovim prostorima osetljivo sve što je u vezi s Hrvatskom. Svakako da o toj opciji ne razmišljamo... - rekao je Đoković senior.
Ipak, on je potvrdio da dobija nezvanične pozive da preseli porodicu u neku drugu državu.
- Ljudi su zainteresovani, kako i ne bi bili. Dobili bi jednog od najtalentovanijih mladih igrača današnjice, ali tu su još i moja dva mlađa sina, Marko (15) i Đorđe (11) - kaže Đoković senior. - Dakle, pored Noleta dobijaju još dva ekstra talentovana klinca pride. Malo li je? Svi koji imaju i malo mozga reaguju na taj način što nam nude gostoprimstvo u vidu državljanstva.
Đoković tvrdi da razlog za eventualno napuštanje Srbije nikako ne bi bio materijalni momenat već isključivo stav države prema vrhunskim sportistima.
- Da sam jurio novac to bih uradio kada je Nole bio sedamnaestogodišnjak. Sada imamo sasvim dovoljno i materijalni momenat u ovom trenutku ne igra nikakvu ulogu. Ponavljam opet, mi imamo dovoljno, ja mogu da finansijski stanem iza Marka i Đorđa i bilo kakva spekulacija da sam želeo neku korist od kampa kojeg sam hteo da otvorim ne stoji. Želeo sam samo da porodica bude na okupu i da pomognem talentovanim klincima - zaključuje Đoković.
Inače, Novak trenutno ide redovno na terapiju ramena i podlaktice. Srećom, te povrede nisu teže prirode i predaja finalnog duela u Umagu isključivo je plod iscrpljenosti.
S. Stojanović

I Crnogorci u redu za Noleta

Ni crnogorske vlasti ne sede skrštenih ruku kada je u pitanju angažovanje Novaka Đokovića. Prisustvo crnogorskog predsednika Filipa Vujanovića na finalu turnira u Umagu može se opravdati posetom Hrvatskoj, ali i ne mora... U svakom slučaju, Đetići ciljaju na crnogorsko poreklo familije Đoković kao glavni adut, a ne treba ni pominjati kakav bi imidž novoj državi dala činjenica da ima tenisera koji se neverovatnom brzinom približava mestu broj jedan.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Wollt ihr den totalen Krieg?

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 15294
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia N73
Ja mislim da će Novak pre da uzme državljanstvo V.Britanije...
IP sačuvana
social share
-Will I ever see you again?
-Who knows, Highlander; who knows...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.