Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Maj 2024, 02:31:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novac za studiranje  (Pročitano 842 puta)
09. Feb 2015, 22:25:20
Zodijak
Pol
Poruke 3
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Pozdrav.  Muci me jedan problem.  Naime, mnogo bih volela da studiram menadzment u Novom Sadu, ali mi finansijska situacija to ne dopusta.  Postoje li bilo kakvi vidovi materijalne podrske za mene i meni slicne? Ni jedan roditelj mi nije zaposlen.  Na sve nacine pokusavam da se izborim za svoje mesto, ali jednostavno nema tog posla koji bi mi pruzio novac za studiranje i zivot u Novom Sadu, jer sam u toj borbi sama protiv svih.  Molim Vas, ukoliko je iko cuo za bilo kakav vid stipednija ili cak i kredita, nema veze, da mi kaze.  Boli me sto moram da gledam kako drugi kojima nije stalo ni mrvicu do fakulteta imaju sve obezbedjeno, a ja, koja zivim za to, ne mogu to da ostvarim.  Jos jednom, bilo kakav savet je dobrodosao.  Unapred zahvalna.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Megatrend stipendija?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
U planu mi je iskljucivo drzavni fakultet.  CIljam konkrentno na FTN.  Tamo sam pronasla smer koji mi odgovara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Potpuno te razumem, ja sam jedva uspeo da zavrsim i bilo je dosta problema svih vrsta. Znam da je tesko ali ako jako zelis uspeces Ako ides na drzavni ftn novi sad smer menadzment nakon prve,druge,treve i cetvrte imas pravo na drzavnu stipendiju ako ti je prosek preko 8.5, na kredit imas pravo svakako ali vracas pola ako ti je prosek preko 8.5 a ne vracas nista ako ti je prosek ili 9.5 ili 10. Ali mislim da stipendija nije veca od deset hiljada(bar je tako bilo)To daje mislim direktno mistarstvo sporta i obrazovanja(drzava). Ali za prvu godinu stvarno ne znam pogledaj dobro na ministarstvu mislim njihovom sajtu a pogledaj na sajtu fakulteta brojeve i slobodno zovi da se raspitas. Domovi su skoro pa bagatela verujmi, Jako pomaze ako si odlicna ucenica bez obzira nas smer  ili skolu. Samo ne znam odakle si put zna da kosta. Pozdrav i ako treba nesto slobodnoj pitaj. Poz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Zaboravio sam da ti kazem ja sam zavrsio elektrotehniku ali to je sve isti fakultet. Na menadzmentu na predavanja skoro niko ne ide pa kad odes na vise godine nisam bas siguran koliko ceti biti potrebno da zivis tamo, pogotovo ako si iz okoline Novog Sada, samo pazi nagledao sam se svakakvih "kolega", brucisijade, zurke, zabave, menardzijade sve je lepo i definitivno su devojke tamo najlepse. Znam da je posecenost na predavanjima alo i na vezbama mala, a profesori cesto putuju, rade sa strane pa ne doju(bez najave pa se ti isplaiis) na predavanje, asistenti su(ne znam ih sve) uglavnom mladi, bivsi studenti, mislim da su vise nego korektni. Za knjige i skripte ne znam koliko su skupe ali moze sve(uglavnom) da se kopira, a racunar ako nemas imas racunarski censtar(cesto zauzet vezbama) i prastari internet centar pa mozes tamo da ucis uz racunra. Poz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Jos nesto, na (naj)tezim smerovima ako recimo moj bio tezak, studiraju osobe sa 30ak ili cak 40 sak godina, neko nije imao novca, neko je ostavio fakultet pa sevratio mnogi zavrse fakultet iako su pravili velike pauze i imali pauze. Zato ne odustaj i iamj volje snage inteligencije istrpljenja. Poz. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Hvala mnogo na podrsci. Vidim da ipak nisam sama u svemu ovome. Nadam se da ce se isplatiti ovaj moj trud. Upoznata sam sa svim povlasticama koje mogu da da ostvarim ukoliko zagrejem stolicu kao student, ali moj najveci problem jeste pocetni kapital, odskocna daska koja ce mi omoguciti da uopste postanem student. Vazi, pogledacu na sajtu ministrastva. Hvala mnogo jos jednom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.111
mob
Samsung 111111
Pa cekaj , ako hoces na drzavni imas opciju da upadnes na budzet preko prijemnog ispita ?!
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 134
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.111
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.

Sory, kasno je vec, samo sam hteo da pomognem. Poz.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Maj 2024, 02:31:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Novac studiranje

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.